شاهزاده جورج Co. می افزاید: سواد مالی برای فارغ التحصیلی نیاز

این هفته هیئت آموزش و پرورش برای پرنس جورج ایالت مریلند قطعنامه اضافه کردن یک دوره در سواد مالی مورد نیاز برای فارغ التحصیلی.

رای آمد چهارشنبه پس از جلسات متعدد که در آن دانش آموزان خواست اعضای هیئت مدیره برای اضافه کردن شرط به طوری همه فارغ التحصیل از سالمندان ترک دبیرستان با درک درستی از چگونه مسئولانه مدیریت امور مالی خود را.

مریلند انجمن هاي دانشجويي جمهور برایس Awono که یک شاهزاده جورج شهرستان دانشجو گفت: اعضای هیئت مدیره که “این تصور که در Prince george’s County ما به تأخیر انداختن سواد مالی به دانش آموزان که به آن نیاز دارید مسخره است.”

دیگر دانش آموزان گفت: اعضای هیئت مدیره که در حالی که آنها می تواند مقابله با مجموعه مطالب علمی آنها نمی دانند که چگونه به تعادل دسته چک پرداخت مالیات و یا اعتباری چگونه کار می کند.

آنها گفت: هیئت مدیره حصول اطمینان از دانش آموزان می دانند که چگونه به انجام آن چیزهایی که قبل از فارغ التحصیلی بسیار مهم است.

ادوارد Burroughs هیئت مدیره آموزش و پرورش معاون صندلی که تحت فشار قرار دادند تا نیاز به هیچ فایده برای نزدیک به یک دهه گفت: دانشجویی صدای اثبات قانع کننده است.

“منظورم این است که ما تا به حال دانش آموزان و بحث در مورد پدر و مادر خود را خود مالی مبارزات” گفت: Burroughs. “شهادت از آن دانش آموزان من فکر می کنم تفاوت.”

نیاز اجرا خواهد شد و برای دانشجویان سال اول در 2023-24 سال تحصیلی Burroughs گفت.

Burroughs گفت: ارائه دانش آموزان در این شهرستان با یک پایه محکم در امور مالی شخصی مهم است چرا که بسیاری از آمده از خانواده ها در مواجهه با مشکلات مالی.

و Burroughs گفت: با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در اقتصاد این دانش آموزان به احتمال زیاد شما نیاز به درک چگونه به حرکت به بهبود مالی نیز هست.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>