مقدماتی جلسات شروع به درگیری در قرقیزستان رئيس جمهور سابق در ترکیب

بیشکک — اولیه بسته-درب جلسات شروع به درگیری و در نزدیکی سابق قرقیزستان رئیس جمهور Almazbek Atambaev ترکیب سال گذشته در بیشکک حومه.

Atambaev و 13 سایر متهمان در حال حاضر به عنوان جلسات لگد در 3 مارس در Birinchi مای دادگاه منطقه. Atambaev اما نمی شد در حال حاضر زمانی که رسیدگی دوباره در مارس 4, با توجه به مردم در جلسات.

در ماه اوت گذشته به امنیت کشور فرستاده شد به Atambaev ترکیب در حل و فصل Koi-Tash در نزدیکی بیشکک پس از او حاضر به اطاعت از سه احضاریه تماس او را به وزارت کشور برای بازجویی در یک تحقیق بیش از خود را متهم به دخالت در غیر قانونی آزادی یک زندانی سازمان-رئیس جرم و جنایت در سال 2013.

Atambaev دستگیر شد و در 8 اوت او پس از تسلیم شدن به پلیس پس از خشونت های دو روز مقاومت.

مقاومت توسط رئیس جمهور سابق و حامیان او منجر به مرگ یک زن 47 ساله افسر امنیتی Usenbek Niyazbekov و آسیب به بیش از 170 نفر دیگر از جمله 79 مأموران اجرای قانون.

از اتهامات عنوان شده علیه Atambaev و 13 متهم شامل قتل و اقدام به قتل, تهدید و یا آزار مقامات نمایندگان و گروگان گرفتن.

تمام 14 متهمان التماس کرد گناه نیست و به پرونده آنها با انگیزه های سیاسی.

پنج متهمان در مورد ساخته شده تقاضای معاملات با محققان و خواهد بود سعی کردم به طور جداگانه.

درگیری تأکید مبارزه قدرت بین Atambaev و دستچین خود را جانشین Sooronbai Jeenbekov که مطرح ترس از بی ثباتی در آسیای مرکزی کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>