پراگ به تغییر نام میدان توسط سفارت روسیه پس از پوتین

پراگ است که انتظار می رود برای تغییر نام یک میدان که در آن سفارت روسیه واقع شده است و پس از کشته سیاستمدار مخالف کرملین.

چک, رسانه های گزارش شده در فوریه 7 که پراگ شورای شهر می تواند رای گیری در اواخر این ماه و غلاف Kastany مربع می تواند به طور رسمی تغییر نام داد و در فوریه 27 — پنجمین سالگرد نمتسف را کشتن.

احزاب عمده ارائه شده در پراگ شورای شهر باید حمایت برای حرکت می کند.

در فوریه 2018 بوریس نمتسف پلازا شد رسما پرده برداری در خارج از سفارت روسیه در واشنگتن به دنبال یک شبیه حرکت در پایتخت لیتوانیویلنیوس.

این تغییر نام از میادین باعث انتقاد از مسکو.

А سابق معاون نخست وزیر بوریس یلتسین نمتسوف شد صریح منتقد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور بود و به دنبال ساخت یک عملی مخالفان جنبش است. او به ضرب گلوله کشته پایین بر روی یک پل در نزدیکی کرملین در ماه فوریه 2015.

در ماه جولای سال 2017 مسکو دادگاه پنج نفر از روسیه در قفقاز شمالی منطقه چچن به جرم قتل و محکوم کردن آنها به زندان های طولانی از نظر.

اما نمتسف بستگان و همکاران بر این باورند قتل او دستور داده شد در یک سطح بالاتر و می گویند عدالت نخواهد بود خدمت کرده است تا زمانی که فرد یا افرادی در پشت آن هستند شناسایی شده و تحت پیگرد قانونی قرار.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه و Aktualne.cz

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>