نوشته های Misidentify سایت استفاده می شود سوزن شمع بی خانمان در کمپ

سریع نگاهی به

نوشته های با گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک توده ای از سوزن امپول و دروغ شناسایی سایت به عنوان یک بی خانمان گاه در نانسی پلوسی منطقه در سان فرانسیسکو. عکس گرفته شده بود در واقع در یک بی خانمان ها پاکسازی اردوگاه در ایالت واشنگتن در سال 2017.


داستان کامل

رسانه های اجتماعی پست های گردآوری صدها نفر از هزاران نفر از سهام در Facebook نشان می دهد یک شمع عظیمی از استفاده از سوزن امپول جمع آوری شده در طول یک پاکسازی و misidentify محل به عنوان یک سایت در مجلس نانسی پلوسی به کنگره منطقه.

در یک پست عنوان دروغ می گوید: “این سوزن برداشت شد در یک پارک شهر در سان فرانسیسکو در حالی که تمیز کردن یک بی خانمان شد. این است نانسی پلوسی منطقه! اجازه ندهید که دموکرات ها کنترل کشور ما و یا خود دولت خواهد بود!” پست دیگری با همین عنوان نیز نادرست نسبت دادن صحنه را به Pelosi منطقه می پرسد بینندگان به “#pleasevoterepublican.”

این عکس در واقع از یک سال 2017 سوزن پاکسازی در اسنوهومیش ایالت واشنگتن است. روزانه هرالدروزنامه پوشش اورت و Snohomish County نوشت: در مورد پاکسازی بیش از دو سال پیش هنگامی که یک گروه از معالجه معتادان در این رویداد شرکت کردند و در یک بی خانمان شد. این روزنامه تایید کرد که این عکس در های اخیر رسانه های اجتماعی پست های گرفته شده در اکتبر 2017 رویداد در جنوب اورت منطقه است.

Pelosi نشان دهنده کالیفرنیا 12th کنگره منطقه در سان فرانسیسکو نه اسنوهومیش ایالت واشنگتن است. علاوه بر این در یک ایمیل از Pelosi دفتر مطبوعاتی وزیر به ما اطلاع داد که پروتکل برای سان فرانسیسکو تفریح & Parks گروه تماس برای استفاده از سوزن به دفع زیستی در سطل نه چپ آزادانه در تارپ به عنوان آن به نظر می رسد در عکس.

شهرهای بزرگ مانند سان فرانسیسکو اغلب هدفمند محافظه کار در رسانه های اجتماعی پست برای ملی مشکلاتی مانند بی خانمانی و سوء مصرف مواد مخدر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اغلب درگیر در همان رفتار است.

در ماه اکتبر گذشته رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “من نمی توانم باور است که نانسی پلوسی منطقه در سان فرانسیسکو است که در چنین وحشتناک شکل است.” ماه گذشته او همچنین با حمله سان فرانسیسکو و لس آنجلس برای مشکل بی خانمانی در این شهرستانها هر چند پیش از آن روز مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون را رد کرده بود در کالیفرنیا درخواست برای کمک های مالی برای مبارزه با این مشکل است.

این نه حزبی و یا مسائل محلی بلکه ملی مشکلات. با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی “استعمال بیش از حد مواد مخدر اختصاص بیش از 42000 مرگ و میر در سال 2016.” موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر اخیرا گزارش داد “هر روز بیش از 130 نفر در ایالات متحده پس از overdosing در مصرف مواد مخدر.”

مشکل مواد مخدر است که در واقع حاد در پلوسی منطقه. با استناد به آمار مقدماتی از شهر معاینات پزشکی دفتر سان فرانسیسکو کرونیکل به تازگی نوشت که “فنتانيل و استعمال بیش از حد هروئین در سان فرانسیسکو بیش از دو برابر در سال 2019.”

بی خانمانی نیز یک موضوع مهم در کالیفرنیا و شهر سن فرانسیسکو. هود 2019 سالانه خانمان ارزیابی گزارش به کنگره گفت: وجود حدود 567,715 افراد بی خانمان در ایالات متحده که 151,278 — بیش از 26 درصد — اقامت در کالیفرنیا است. سان فرانسیسکو رتبه ششم در کشور را برای بیشترین تعداد افراد دچار بی خانمانی در سال 2019 با توجه به Forbes گزارش.

این مواد مخدر بحران تبدیل شده است و مرکب با موضوع سیاستمداران کار در سراسر راهرو در قانون برای مبارزه با این بیماری همه گیر. بیش از 30 متحده به تصویب قوانین محدود کننده مواد مخدر نسخه و مواد مخدر پاسخ به بحران قانون تصویب کنگره در سال 2018 با حمایت هر دو حزب و به قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Hutton, Caleb و دیانا Hefley, “بازیابی معتادان کیسه هزاران سوزن در اورت اردوگاه.” HeraldNet. 24 Oct 2017.

realDonaldTrump “من نمی توانم باور است که نانسی پلوسی منطقه در سان فرانسیسکو است که در چنین وحشتناک شکل است که شهر خود را در نقض بسیاری بهداشتی و محیط زیست سفارشات باعث آن را به مدیون دولت فدرال میلیاردها دلار – و تمام آثار او در این است که استیضاح…..” توییتر. 26 Oct 2019.

Dobuzinskis الکس و دن Whitcomb, “مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: سازمان حفاظت محیط زیست به موضوع توجه به سان فرانسیسکو در بی خانمان.” رادیو فردا. 18 سپتامبر 2019.

مک کارتی, Niall, “آمریکا شهرستانها با بالاترین جمعیت بی خانمان در سال 2019,” فوربس. 14 Jan 2020.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی “آنچه که آمریکا مخدر اپیدمی?” 4 سپتامبر 2019.

موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر. “مواد مخدر مصرف بیش از حد بحران است.” Jan 2019.

Sernoffsky اوان و جان پادشاه “فنتانیل استعمال بیش از حد هروئین در سان فرانسیسکو بیش از دو برابر در سال 2019.” 21 Jan 2020.

ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری “2019 سالانه خانمان گزارش ارزیابی (اهر) به کنگره است.” Jan 2020.

اسمیت میچ. “چه این تبلیغات سیاسی در مشترک دارند ؟ این مواد مخدر بحران است.” نیویورک تایمز. 7 ژوئن 2018.

کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی, “تجویز سیاست: ایالات مقابله با مواد مخدر مصرف بیش از حد بیماری همه گیر.” 30 ژوئن 2019.

Congress.gov. H. R. 6 – برای حمایت از بیماران و جوامع عمل می کنند. دیده Feb 14 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>