نوشته های تحریف حقایق در Floyd آسیب شناس نقش در گذشته موارد

سریع نگاهی به

Instagram پست به اشتباه ادعا می کنند “همان دکتر” انجام کالبد شکافی در “JFK MLK, اپستاین و جورج فلوید.” دکتر اشاره, آسیب شناس مایکل بادن دارای قابلیت اتصال به کسانی که چهار مورد — اما او تنها انجام کالبد شکافی بر روی فلوید به عنوان یک آزمون متوسطه برای Floyd خانواده.


داستان کامل

دکتر مایکل بادن شناخته شده آسیب شناس پزشکی قانونی است که به نظر می رسد در ارتباط با بسیاری از موارد بالا مشخصات. اخیرا او انجام مستقل شکافی در جورج فلوید از طرف فلوید خانواده.

اما توییتهایی و Instagram حساب واسطه تئوری های توطئه هستند بد نمایش دادن نقش خود در سه موارد قبلی دروغ ادعا که بادن انجام کالبد شکافی بر روی رئیس جمهور جان اف کندی و مارتین لوتر کینگ جونیور و جفری اپستاین.

“همان دکتر!” خوانده شده یک تصویر از یک توییت به اشتراک گذاشته شده در یک Instagram post. “از کالبد شکافی از JFK MLK, اپستاین و جورج فلوید تمام شد انجام شده توسط دکتر مایکل بادن.” یک پست مشابه از یک حساب کاربری هل دادن QAnon تئوری توطئه مشترک به غلط ادعا می کنند با یک عنوان که گفت:, “Wمرغ شما می خواهید به فشار یک روایت – این مهم است که سازگار بازیگران.”

بادن دارای قابلیت اتصال به تمام چهار نفر از این موارد ذکر شده به ما توضیح خواهیم داد اما او تنها انجام کالبد شکافی بر روی فلوید که به دنبال رسمی کالبد شکافی انجام شده توسط دفتر معاینات پزشکی از شهرستان Hennepin, مینه سوتا.

فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شد 25 مه در طول بازداشت در مینیاپولیس. چهار سابق افسران پلیس در حال حاضر شده است متهم در این پرونده از جمله درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت و متهم شده است با درجه دوم قتل غیر عمدی در حالی که ارتکاب یک جنایت سوم-قتل درجه و درجه دوم قتل نفس.

Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی انجام آن کالبد شکافی روز بعد, مارس 26.

بادن و دیگر آسیب شناس دکتر Allecia ویلسون استخدام شده بودند توسط Floyd خانواده به انجام کالبد شکافی مستقل — که آنها انجام on May 31.

در حالی که هر دو امتحانات توصیف یک قتل به عنوان یک نتیجه از جانب پلیس و خاص یافته متنوع است.

در ژوئن 1, این تیم به نمایندگی از فلوید را به خانواده اعلام کرد که یافته های اولیه از مستقل شکافی که در بر داشت که فلوید درگذشت “خفگی به دلیل گردن و پشت فشار است.” این آسیب شناسان مشخص شد که فشار “با دخالت خود تنفس و جریان خون به مغز” و فلوید “درگذشت و در صحنه است.”

همان روز Hennepin County دفتر معاینات پزشکی در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: علت مرگ “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی” — به معنای قلب خود را متوقف کرده است. همچنین توجه داشته باشید ساخته شده از “سایر شرایط قابل توجهی” از جمله “[a]rteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا; فنتانيل مسمومیت; های اخیر متامفتامین استفاده کنید.”

همانطور که برای بادن نقش در کندی شاه و اپستاین موارد رسانه های اجتماعی پست های تحریف حقایق است.

بادن بود رئیس Forensic Pathology پنل از خانه انتخاب کمیته ترور. که کمیته در اواخر 1970s دوباره بررسی مرگ و میر ناشی از کندی که کشته شد در سال 1963 و شاه که کشته شد در سال 1968.

اما واقعی شکافی در کندی انجام شد توسط دو نیروی دریایی پاتولوژیست — Cmdr. James J. Humes و Cmdr. J. Thornton Boswell — به عنوان به خوبی به عنوان یک ارتش ایالات متحده پزشک سرهنگ سرهنگ Pierre A. Finck.

کالبد شکافی بر شاه شد انجام شده توسط دکتر جری T. فرانسیسکو بود که به پزشکی قانونی برای Shelby County Tennessee.

در مورد اپستاین سرمایه و مجرم جنسی که در زندان درگذشت در سال 2019 در حالی که رو به قاچاق جنسی اتهامات خود را کالبد شکافی انجام شده توسط شهر نیویورک از رئیس معاینات پزشکی. دفتر به این نتیجه رسیدند اپستاین خودکشی توسط خود حلق آویز.

در ماه اوت سال 2019 بیانیه ارائه شده به FactCheck.org و رسانه های دیگر دکتر باربارا Sampson, شهر ارشد پزشکی معاینه گفت: “[a]t درخواست از کسانی که به نمایندگی مرحوم و با آگاهی از دادستان فدرال من اجازه خصوصی آسیب شناس (دکتر مایکل بادن) به رعایت کالبد شکافی معاینه. این روال عمل است.”

بادن نزدیک به وین در مصاحبه ای گفت که او را استخدام کرد اپستاین برادر به رعایت رسمی کالبد شکافی. بادن علنا مخالفت با رسمی پیدا کردن که اپستاین درگذشت خودکشی کرد و گفت که شکستگی در اپستاین گردن بودند مطرح قتل. بادن بعد گفت: CBS’ “60 دقیقه”: “من دریغ به طور معمول به یک نظر نهایی تا زمانی که همه مدارک و شواهد است.”

Sampson است گفت: این غرفه توسط آن تعیین.

بنابراین آن را نادرست می گویند که “همان دکتر” بادن انجام “کالبد شکافی از JFK MLK, اپستاین و جورج فلوید.” در حالی که بادن نقش مهمی در بررسی مجدد دو تا از این موارد و مشاهده کالبد شکافی در دیگر او تنها در واقع انجام کالبد شکافی در Floyd — روز پس از یک مطالعه توسط یک county دفتر معاینات پزشکی است.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“60 دقیقه به بررسی مرگ جفری اپستاین.” 60 دقیقه. رادیو فردا. 5 Jan 2020.

“ترور مارتین لوتر کینگ جونیور” مارتین لوتر کینگ جونیور آموزش و پژوهش موسسه دانشگاه استنفورد. دیده 8 Jun 2020.

برت Devlin. “جفری اپستین کالبد شکافی نتیجه مرگ او خودکشی توسط حلق آویز.” واشنگتن پست. 16 Aug 2019.

“بیوگرافی.” DrMichaelBaden.com. دیده 8 Jun 2020.

Crump, بنیامین (@AttorneyCrump). “جدید: یافته های اولیه از کالبد شکافی مستقل از جورج فلوید بدن انجام شده توسط دکتر مایکل بادن و دکتر Allecia Wilson, on May 31.” توییتر. 1 Jun 2020.

“یافته ها در MLK ترور.” ملی آمریکا Archives. دیده 8 Jun 2020.

“چهار افسر متهم در جورج فلوید را مرگ.” Hennepin County وکیل. 3 Jun 2020.

“JFK Assassination پرونده است.” ملی آمریکا Archives. دیده 8 Jun 2020.

JFK گزارش کالبد شکافی – ضمیمه 9 به گزارش کمیسیون وارن.” ملی آمریکا Archives. دیده 8 Jun 2020.

Koerth مگی. “دو کالبد شکافی جورج فلوید نیست به عنوان های مختلف به عنوان آنها به نظر می رسد.” Megyn kelly. 8 Jun 2020.

Leon, ملیسا. “جفری اپستین کالبد شکافی بیشتر سازگار با ادمکش اختناق از خودکشی دکتر مایکل بادن نشان می دهد.” فاکس نیوز. 30 Oct 2019.

Paybarah, Azi. “اپستاین را کالبد شکافی ‘امتیاز به قتل,’ آسیب شناس استخدام توسط برادر ادعا می کند.” نیویورک تایمز. 30 Oct 2019.

“آزادی مطبوعات گزارش.” Hennepin County Medical Examiner. 1 Jun 2020.

بیانیه ای از دادستان کل William P. بار در مرگ جفری اپستاین.” آزادی مطبوعات, U. s. Department of Justice. 10 Aug 2019.

بیانیه ای از رئیس معاینات پزشکی دکتر باربارا Sampson. دفتر رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک. ایمیل به FactCheck.org. 12 Aug 2019.

Wamsley لورل. “جفری اپستین مورد: کارشناس استخدام با خانواده اش نشان می دهد شک در خودکشی پیدا کردن.” NPR. 30 Aug 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de