ارسال در Floyd تظاهرات با استفاده از پیر خرابکاری عکس

سریع نگاهی به

یک Facebook پست در مورد تظاهرات در نظر گرفتن محل پس از جورج فلوید مرگ است و انتقاد معترضان برای “از بین بردن گورستان” از جانبازان. اما سه نفر از چهار تصاویر ذکر شده قدیمی هستند و هیچ ربطی به تظاهرات.


داستان کامل

تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس را در زمان شده است به دنبال خرابکاری و غارت.

اما یک Facebook پست متهم معترضان “از بین بردن” مراسم تجلیل از جانبازان با انتشار عکس هایی از تخریب بناهای تاریخی که در واقعیت هستند و هیچ ربطی به تظاهرات. تنها یکی از چهار عکس است که زمان و مرتبط است.

“اجازه بدهید شروع با گفتن – من موافق نیستم با هر کسی است که بی گناه کشته شدن مانند جورج فلوید بود که” این پست را می خواند. “این کاملا مسخره است. اگر شما دوست نداشتن ایالات متحده تا این حد پس لطفا احساس رایگان برای پیدا کردن یک جای جدید برای زندگی که در آن شما باید مطلقا هیچ حقوق مانند ما در اینجا انجام دهید. از بین بردن گورستان که نگه داشتن بدن مردان و زنانی که مبارزه برای آزادی ما فراتر از بی احترامی است.”

ما در بر داشت که سه نفر از چهار عکس است که زوج با پست قدیمی هستند و ربطی به تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس:

  • یک تصویر از یک اداره پلیس عکس از Henderson, کنتاکی, از سال 2016 نشان می دهد که غرق یادبود روز نمایش صلیب در یک پارک. یک مرد دستگیر شد برای رانندگی ماشین خود را از طریق صفحه نمایش با توجه به زمان.
  • یک تصویر دیگر نیز از سال 2016 نشان می دهد که نقاشی های دیواری در یک یادبود جنگ ویتنام جانبازان در لس آنجلس. همان عکس را می توان در یک آسوشیتد پرس گزارش در مورد صدور حکم از 24 سال به عهده دارد.
  • یک سوم تصویر به تصویر می کشد یک شکست سنگ یادبود سرهنگ Michael P. Murphy در Suffolk County, New York. مورفی بود مهر و موم نیروی دریایی در افغانستان کشته کسانی که موفق به دریافت مدال افتخار پس از مرگ. یک دختر 14 ساله اش دستگیر شد و در ماه جولای 2018 برای خرابکاری یادبود با توجه به Suffolk County Police Department.

تنها یکی از چهار تصاویر استفاده شده است مربوط به زمان تظاهرات. این نشان می دهد خرابکاری در پایه یادبود لینکلن در واشنگتن دی سی

ملی و بازار و پارک یادبود بخشی از خدمات پارک های ملی مشترک یک عکس از که defacement — اسپری رنگ نوشته شده: “Yall خسته نباشید رتبهدهی نشده است؟” — در مه 31, صدای جیر جیر در مورد خرابکاری رخ داده است که در میان تظاهرات شب قبل از.

این توییت نیز شامل دو عکس نشان می دهد که جنگ جهانی دوم یادبود و مجسمه عمومی Casimir Pulaski نیز مخدوش.

از Facebook پست ساخته اند می تواند آن نقطه را با نشان دادن بازار ملی و پارک یادبود عکس های از تخریب بناهای یادبود. اما هیچ یک از کسانی که عکس و یا آنهایی که در Facebook post — نشان می دهد معترضان “از بین بردن گورستان که نگه داشتن بدن مردان و زنانی که مبارزه برای آزادی ما” را به عنوان پست گفت.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Garland, چاد. “بازداشت شده است در خرابکاری از بنای یادبود تجلیل MOH گیرنده مایکل مورفی.” ستاره و راه راه. 20 Jul 2018.

“مرد می شود 4 سال برای خرابکاری لا بنای یادبود جنگ ویتنام.” آسوشیتد پرس. 21 Jan 2017.

ملی و بازار و پارک یادبود (@NationalMallNPS). “در پی شب گذشته تظاهرات متعددی وجود دارد که مواردی از خرابکاری به سایت های اطراف بازار ملی. برای نسل های بازار شده است و ملت ما برتر مدنی جمع آوری فضایی برای غیر خشونت آمیز تظاهرات و ما از افراد به انجام آن سنت است.” توییتر. 31 مه سال 2020 است.

“رئیس جمهور بوش ارائه مدال افتخار به ستوان Michael P. Murphy, نیروی دریایی ایالات متحده.” جورج دبلیو بوش در کاخ سفید. 22 Oct 2007.

رایلی, کتی. “کنتاکی مرد دستگیر و برای آسیب رساندن به صفحه نمایش یادبود روز می گذرد.” زمان. 30 مارس 2016.

Suffolk County Police Department (@SuffolkPD). “به روز رسانی: 14-Year-Old Male بازداشت برای خرابکاری سرهنگ Michael P. Murphy یادبود.” Facebook. 20 Jul 2018.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de