پوروشنکو: شک در ادعایی غیر قانونی حرکت از نقاشی

کیف — دولت اوکراین دفتر تحقیقات (DBR) اعلام کرده است که در نظر دادستان سابق رئیس جمهور اوکراین پترو Poroshenko یک مظنون در پرونده مورد اتهام انتقال غیر قانونی از نقاشی های ارزشمند در سراسر مرز.

این DBR اعلام کرد در 10 ژوئن پس از نشست با پوروشنکو که رییس جمهور سابق رسما خدمت با سند اطلاع رسانی او که وضعیت خود را تغییر داد و از شاهد مشکوک در مورد.

یکی از Poroshenko وکلا ایلیا Novikov را رد کرد DBR اعلام کرد و گفت که مشتری خود را نمی تواند به طور رسمی به عنوان یک مظنون در این مورد به عنوان سند اطلاع رسانی از وضعیت او تحویل داده شد با رویه نقض.

“وجود دارد هیچ بازجویی به دلیل وجود دارد هیچ برنامه ای برای نگه داشتن سوال برای شروع با. در واقع کل این ایده بود که به دست پترو پوروشنکو سند به رسمیت شناختن او به عنوان یک مظنون در مورد” Novikov گفت.

با توجه به Novikov در موارد مشابه که در سوال دادستان کل Iryna Venedyktova باید شخصا اعلام کند که یک فرد مشکوک در یک پرونده جنایی.

“پس از این اقدام بود و نه مطابق با قانون ما حاضر به برقراری ارتباط با فرد و سمت چپ DBR ساختمان حق دور” Novikov اضافه کرد که موکل وی به نام به DBR نه برای بازجویی به عنوان احضاریه گفت: اما به صورت رسمی در خدمت او با سند به رسمیت شناختن او مظنون است.

قبل از ورود به DBR ساختمان در ژوئن 10, Poroshenko صحبت کرد و به روزنامه نگاران و انتقاد رئیس ولدیمیر Zelenskiy برای آنچه که او به نام “آزار و اذیت مخالفان.”

Poroshenko به DBR شش روز پس از دادگاه در کیف حکم داد که او می تواند در آورده با زور اگر نیاز بود او پس از دو بار نادیده گرفته احضار مه. محققان گفت: آنها می خواستند به سوال او را به عنوان یک شاهد در مورد حدود 43 نقاشی های جهان-هنرمندان مشهور که عبور از مرز بدون مناسب ترخیص کالا از گمرک.

در مه 29, DBR محققان گفت: آنها همچنین می خواستم به سوال پوروشنکو در یک تحقیق به ضبط صدا از افراد تصور می شود پوروشنکو و سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن.

در مجلس آندری Derkach گفت: ضبط ثابت کرد که پوروشنکو به حال مرتکب “خیانت.”

Poroshenko به وکلا گفته اند که رئیس جمهور سابق نشان نمی دهد تا در DBR چون احضار شده بود از طریق سایت سازمان. آنها گفته مشتری خود را باید در خدمت احضاریه شخصا.

Poroshenko شده است سوال به عنوان یک شاهد چندین بار در ماه های اخیر در تحقیقات راه اندازی شد و پس از او موفق به پیروزی در دور دوم به عنوان رئیس جمهور در سال گذشته است.

در ماه ژانویه این DBR گفته است که به دنبال به 13 ممکن است موارد که در آن Poroshenko و یا همکاران خود را دخیل بودند.

یک میلیاردر شیرینی Poroshenko در حال حاضر به عنوان یک عضو پارلمان.

حزب او زد در یک طرفدار اروپا ضد روسیه بلیط در ماه جولای سال 2019 انتخابات پارلمانی برنده 25 کرسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net