Poroshenko سرزنش یانوکوویچ برای ارتش اوکراین را ضعیف دولت هنگامی که روسیه در تصرف کریمه

کیف — سابق رئیس جمهوری اوکراین می گوید که تنها 20 درصد از این کشور در نیروهای مسلح بودند مبارزه کارآمد زمانی که روسیه ضمیمه کریمه پس از سرنگونی روسیه-دوستانه رئیس جمهور اوکراین ویکتور یانوکوویچ در اوایل سال 2014.

Poroshenko گفت: کیف دادگاه تجدید نظر در 15 ژوئن در شهادت خود را در جلسه به درخواست تجدید نظر توسط یانوکوویچ در برابر او بالا-خیانت اعتقاد است که ارتش اوکراین در زمان حمله بسیار ضعیف دولت اوکراین را مقصر یانوکوویچ.

“ارتش کافی نیست, بنزین, باطری, لباس, جلیقه های ضد گلوله,” Poroshenko گفت که یانوکوویچ خرس مسئولیت کامل برای این وضعیت در سال 2014.

یانوکوویچ وکلای پرونده به دادگاه تجدید نظر به چالش کشیدن یک کیف دادگاه ژانویه 24 تصمیم به حکم رهبر سابق صورت غیابی به 13 سال زندان در بالا خیانت شارژ.

در اوایل ماه فوریه آنها همچنین طرح دعوی در دادگاه در برابر دفتر امور بررسی ادعا جنایات توسط مقامات دولتی از جمله قضات که در دادگاه علیه یانوکوویچ.

یانوکوویچ به نام جمله “غیر قانونی” و محروم گناه در پروب راه اندازی شد در برابر او و پس از او فرار کرد اوکراین برای مسکو در اواخر ماه مارس 2014 در پی مرگبار طرفدار اروپا تظاهرات شناخته شده به عنوان Euromaidan که در طی آن بیش از 100 معترض کشته شدند.

هفته پس از یانوکوویچ پرواز به مسکو کشف و ضبط و به طور غیر قانونی ضمیمه اوکراین در دریای سیاه و شبه جزیره کریمه و fomented ناآرامی و حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین است مناطق لوهانسک و دونتسک که در آن برخی از 13200 نفر از مردم کشته شده اند و در متعاقب آن درگیری پس از مارس 2014.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de