محبوب ایرانی مجموعه تلویزیونی برای انتقاد از ‘نابخشودنی’ صحنه یادآور شاه دوران را نشان می دهد

تا زمانی که به تازگی به ایران مجموعه تلویزیونی پایتخت (Capital) ستایش بود برای ترویج سیاست های دولت — از جمله تهران را برای حمایت از رئیس جمهور سوریه بشار اسد-در حالی که همچنین جذب بینندگان که معمولا به تماشای تلویزیون ماهواره ای برای سرگرمی است.

اما پایتخت اخیرا متهم تندرو بودن دستکاری شده توسط ایران دشمنان برای درک محتوای غیر اخلاقی و صحنه های که شبیه به کسانی که از prerevolutionary آمار نشان می دهد ممنوع تحت این کشور سخت حکومت دینی.

انتقاد باعث شده است تا رئیس دولت کنترل تلویزیون Abdolali علی عسگری را به منظور بررسی اینکه آیا یک “اشتباه و یا سهل انگاری” در پشت صحنه مشکوک و یا اینکه آیا آنها در نتیجه یک “عملیات مخفی” توسط ناشناس دشمن.

“انتظار می رود که گام های لازم گرفته خواهد شد برای جلوگیری از حوادث از تکرار” عسگری گفت: در نامه ای به معاون او بود که به نقل از رسانه های ایران. نامه عهد اقدام علیه “متخلفان.”

The cast of Paytakht, the popular Iranian comedy series about a family from a small northern town that migrates to the Iranian capital.


بازیگران پایتخت, محبوب, ایرانی, سریال کمدی در مورد یک خانواده از شمال شهر است که مهاجرت به تهران است.

کمدی سری منتشر شده از طریق شش فصل در طی نزدیک به یک دهه است که در مورد یک خانواده از شمال شهر است که مهاجرت به پایتخت ایران تهران.

آن تولید شده به شدت سانسور تلویزیون دولتی پخش است که توسط کنترل تندروها و رسانه ای اوج, یک شرکت با روابط به سپاه (سپاه).

در یکی از این توالی در قسمت آخر پایتخت 6 که پخش به تازگی تازه ازدواج کرده در حال موتور سواری در جاده های شمالی استان مازندران.

صحنه به یاد بسیاری از آمار نشان می دهد که از قبل از انقلاب اسلامی سال 1979 از جمله 1975 درام عاشقانه همسفر (همسفران) که برجسته دو کشور را بیشتر تحسین هنرمندان: خواننده پاپ گوگوش و بازیگر Behrouz Vossoughi. هر دو در حال حاضر زندگی در تبعید.

در شناخته شده دنباله ای از همسفر, گوگوش و Vossoughi در حال موتور سواری بازگشت به تهران پس از سفر به شمال.

اخبار سایت Fararu.ir گفت: در گزارش اخیر که در چشم منتقدان شباهت است “نابخشودنی.”

فوق العاده کیهان گفت: دنباله بود “ادای احترام” به سینما از دوران شاه ایران و بازیگرانی که ممنوع شد پس از انقلاب است.

وجود دارد همچنین با انتقاد از رسانه های وابسته و قدرتمند سپاه.

Javan است که روابط به سپاه پاسداران نوشت که شبکه من و تو — مستقر در لندن کانال تلویزیون-بود “پخش همسفر در روز جمعه موقع ظهر. همان شب از کانال اول تلویزیون دولتی پخش سریال پایتخت با اشاره به [همسفر] و دیگری [prerevolutionary ضربه] Mamal Amricayi.”

“چگونه می توانید یک ضدانقلابی کانال تلویزیون بود, به این درجه هماهنگ با شبکه دولتی?” Javan پرسید.

دیگران انتقاد پایتخت برای یک صحنه که در آن یک زن و شوهر تخت قابل مشاهده است که آنها می گویند نشانه ای از انحطاط و نقض تابوها در تلویزیون دولتی که در آن صحنه های عاشقانه یا صحنه هایی از مردان و زنان در نشستن بیش از حد به یکدیگر نزدیک هستند مسدود شده و سانسور می تواند رسیدن به پوچ سطوح.

در همین حال رسانه های ایرانی گزارش داده اند که کشنده شیوع کروناویروس در ایران — تا کنون بدترین آمار کشور در خاورمیانه-و جنجال های اخیر در مورد پایتخت می تواند آینده به تاخیر قسمت از سری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im