پاپ محدودیت های عمومی نعمت به کمک در برابر ویروس گسترش

میلان (AP) — پاپ فرانسیس است که بیشتر به محدود کردن خود را ظاهر عمومی برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus که توسط شنبه رسیده بود کوچک مدیترانه ای کشور جزیره مالت.

Coronavirus شیوع سفت گرفتن آن در روز-به-زندگی در سراسر اروپا و بخصوص در ایتالیا است که در کشور با بسیاری از موارد خارج از آسیا است. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم در ایتالیا با این ویروس جهش روزانه 778 به 4,636 از آنها 148 فوت کرده اند.

در بریتانیا که در آن شخص دوم درگذشت جمعه از ویروس های عمومی شد و گفت: برای آماده سازی خود را برای “اجتماعی فاصله” که می تواند شامل به طور موقت کاهش معاشرت در سرگرمی و یا رویدادهای ورزشی و یا کاهش غیر ضروری سفر در حمل و نقل عمومی و توصیه های به کار از خانه.

در ایتالیا که در آن محدودیت در حال حاضر در محل پلیس درخواست توقف تجمعات در میدان سنت پیتر. در انطباق واتیکان گفت: فرانسیس ارائه خواهد شد بعدی خود را دو نعمت از طریق ویدئو و نه در فرد.

هر دو پاپ سنتی پنج شنبه ظهر برکت و چهارشنبه مخاطبان خواهد بود جریان از این کتابخانه در قصر پاپ. اقدامات پس از واتیکان تایید اولین مورد از این ویروس در روز جمعه.

فرانسیس که دوره نقاهت بعد از سرماخوردگی و محدود خود را به طور معمول بسته بندی شده عمومی برنامه نیز متوقف جشن توده صبح قبل از دعوت مهمان در کلیسای واتیکان از هتل که در آن او زندگی می کند.

در 83 و با بخشی از یکی از ریه خارج می شود از یک عفونت تنفسی هنگامی که او یک مرد جوان بود, فرانسیس است که به طور بالقوه در معرض خطر عوارض جدی اگر او بودند به گرفتن ویروس. ایتالیا توصیه کرده است که افراد مسن در خانه باقی می ماند.

ایتالیا نیز خواست مردم برای حفظ یک متر (سه پا) فاصله از غریبه ها در عمومی و خودداری از سفر غیر ضروری. برای یک اقتصاد در آستانه رکود اقتصادی ضربه در صنعت گردشگری است خاص ، رزرو به خصوص از خارج از کشور کاهش یافته است شتاب در سراسر کشور با نرخ اشغال را به 1 ٪ به 2 ٪ در ونیز.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza خواست ایتالیایی ها به دنبال هنجارهای مهم نیست که چقدر دشوار یا ناخوشایند است.

“فراتر از کار دولت و مناطق ما نیاز به شخصی سهم هر شهروند” Speranza گفت: آسمان TG24. “آن را نمی خواهد هنجارهای است که پیروزی در این چالش است. ما باید همه کمک.”

یک متر اندازه گیری شد و با داشتن برخی از اثرات.

در یک فضای باز در بازار آزاد wheeling, رم ایستاده صاحبان ارسال شده در اعلامیه مشاوره مشتریان برای نگه داشتن فاصله خود — و مردم به نظر می رسد رعایت این دولت را توصیه. در میلان ماموران امنیتی چک کردن بلیط در ایستگاه قطار ایستاده بود بیش از حد دور برگشت برای دیدن و به جای چشم پوشی مسافران از طریق آهنگ به جای بیا نزدیکتر بازرسی بلیط.

اما رعایت شد و نه جهانی.

با وجود درخواست, زندگی, به نظر می رسد به رفتن به صورت عادی در شمال شهر پادوا که در آن رستوران ها و بازار پر از افراد با بهره گیری از یک روز آفتابی است. و در جای دیگر, در, رم, قصابی نانوایی و پیتزا فروشی بسته بندی شده بودند.

ایتالیا اتخاذ یک رویکرد تدریجی به اقدامات حفاظتی تعادل ضروری برای کاهش تماس با ضرورت ادامه فعالیت های اقتصادی. دولت تعطیل مدارس از طریق 15 مارس در سراسر کشور و حمایت از راه دور کار می کند ، بازگشایی موزه ها که بسته شده بود در شمال با یک متری در حال اجرا. سینما و تئاتر در شمال باقی می ماند بسته شده است.

ایتالیا تا کنون متحمل فشار از شیوع بیماری در اروپا — به خصوص شمال — اما این موارد در جای دیگر در حال نصب است. در اسپانیا که در آن هشت نفر کشته شده اند, مقامات بر این باورند که مهم شیوع در بخش شمالی از کشور مرتبط هستند به یک مراسم تشییع جنازه شد و بسیاری از مردم آلوده شد.

مالت وزیر بهداشت در روز شنبه تایید اولین مورد از 12 سال در اصل ایتالیایی است که زندگی در مالت و اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس پس از او و خانواده اش در بازدید از شمال ایتالیا به تازگی. هر چهار تا به حال خود قرنطینه پس از بازگشت خود به مالت منتقل شدند به یک بخش جدا شده از مالت اصلی بیمارستان عمومی.

مالت مقامات همچنین اعلام کرد که MSC Cruises موافقت کرده بود که کارشناس اپرا نمی خواهد آن را وارد کنید پورت با توجه به coronavirus نگرانی تولید شده توسط “گمراه کننده اطلاعات داده شده توسط رسانه های محلی و خروجی از طریق یک داستان سرند با مشتقات جزئی حقایق و اطلاعات غلط.”

نگرانی به وجود آمد گزارش زیر که یک اتریشی مسافری که تا به حال متحرك از کارشناس اپرا پس از دیگری کروز در فوریه. 28 در جنوا, ایتالیا, تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس چند روز پس از بازگشت به خانه به گفته کارشناس.

هر دو مالت مقامات و کارشناسی ارشد گفت: هیچ یک از کشتی زمان آشکار از 1,579 دفاع کرد گرفته شد مسافران و 723 خدمه در حال آلوده با کروناویروس اما این تصمیم گرفته شد دو طرف برای جلوگیری از خطر تکان دهنده تظاهرات عمومی در مالت. این کارشناس اپرا ادامه داد: به Messina, سیسیل که در آن مسافران اجازه داده شد به پیاده مقامات پس از بررسی سوابق پزشکی.

____

استفان Calleja در والتا, مالت, جوزف ویلسون در بارسلونا اسپانیا پائولو Santalucia نیکول Winfield فرانسیس D’Emilio در رم و Trisha توماس در پادوا ایتالیا کمک به این گزارش.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>