سیاست مخلوط با علم به عنوان متحده به نوبه خود به ویروس مدل های

رهبران دولت با تکیه بر یک چیز درهم و برهم از مدلهای آماری با گسترده اعداد به راهنمای خود را از طریق مسیرهای مرگبار coronavirus اضطراری و بحرانی تصمیم گیری مانند خاموش کردن کسب و کار و پر کردن موجودی خود را از تجهیزات پزشکی.

در طول فصل طوفان های ساحلی متحده می تواند اعتماد همان مجموعه ای از مدل های کامپیوتری به یک هشدار طوفان آهنگ. در این بیماری همه گیر وجود ندارد یونیفرم اجماع به پیش بینی تلفات و مسیر ویروس است که پاره شدن از طریق جوامع در سراسر کشور.

با توافق بر اطلاعات فرمانداران و مقامات محلی اساسا ایجاد do-it-yourself منابع اطلاعات خود را با مقامات و دانشگاه.

مدل های منجر به درگیری ها در مکان های مختلف.

حدود 75 معترضان در روز پنج شنبه به نام در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به بازگشایی کسب و کار و سوال از مدل استفاده شده توسط سلامت خود مدیر به ادامه دولت را پناهگاه در خانه سفارش دهید. منتقدان را محکوم کرد آیووا در بخش بهداشت و درمان یک ماتریس به عنوان خودسرانه ابداع و مورد استفاده قرار گرفته توسط فرماندار به توجیه تصمیم خود به موضوع اقامت در خانه سفارش دهید.

دولت فدرال و بسیاری از کشورهای تکیه بر یک دانشگاه واشنگتن مدل که نزدیکترین چیز به یک معیار اما آن است که بسیار مبهم است که آخرین طرح برای مرگ و میر به حال طیف وسیعی از بیش از 100 ، 000. در واشنگتن دی سی, مقامات بهداشتی در زمان غیر معمول مرحله از علنا اعلام کرد که آنها اعتماد ندارند دانشگاه واشنگتن مدل به روز شده و در آغوش مراتب بیشتر پیش بینی های بدبینانه از یک مدل ایجاد شده توسط محققان در دانشگاه پنسیلوانیا است.

برخی از ایالت ها از جمله آلاسکا اوهایو و پنسیلوانیا, مینه سوتا, لوئیزیانا, ترکیب کار محلی محققان و کارشناسان دیگر به ریز لحن مدل های خود را.

برخی از مقامات منتخب را ذکر وخیم ترین پیش بینی در صدور stay-at-home سفارشات. دیگران را ضبط کرده و در بیشتر خوش چهره از مدل های خود را برای توجیه تماس های خود را به شل محدودیت.

“ما می دانیم که در حال حاضر بسیاری از مدل ها در خارج وجود دارد دقیق نیست” میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک Parso گفت: در توصیف چرا او منتظر تا روز دوشنبه به موضوع اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر به خوبی می تواند تصمیم بگیرد که آیا او مجددا انتخاب و مدل های کاخ سفید متکی برای پیش بینی خواهد بود یک مسئله اگر آنها دست علامت.

بر خلاف با National Hurricane Center, دولت فدرال ندارد تهاتری ملی ویروس برای مدل های. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشده برای عموم منتشر شد هر coronavirus مدل های خاص خود را دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نفع دانشگاه واشنگتن مدل اما CDC نشده شناسایی یک مدل اجماع برای دولت به دنبال دارد.

دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association گفت: برخی از مقامات دولتی تمایل به عمل با توجه به آنچه “سیاسی نقش بهترین” به جای “پس از علم است.”

“این خوب است که خوش بینانه اما من ترجیح می دهم که بیشتر از بدبین زمانی که شما نمی دانید که چه خبر است,” بنیامین گفت.

متحده نگرانی در مورد چه مدل نشان می دهد چرا که آنها بر این باور بودند بیشتر هواکش و سایر تجهیزات مورد نیاز انبار توسط دولت فدرال از آنچه در واقع وجود دارد گفت: weathernation بود که رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. Fugate گفت: کشورهای دچار مشکل هستند برنامه ریزی و مقابله زیرا CDC که قرار است منجر به همه گیر پاسخ برای دولت فدرال به نظر می رسد ناپدید می شود.

“هنگامی که شما را نمی شنوند از CDC به طور مستقیم و شما باید تمام این فیلتر ها (اطلاعات) ما در حال از دست دادن پیام” Fugate آسوشیتدپرس گفت.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار اعضای Drs. دبورا Birx و Anthony Fauci باید شیرجه زده مدلسازی در جلسات متعدد. Birx گفت: وظیفه نیروی مشورت طیف وسیعی از خارج مدل را مورد نیاز برای اجتماعی فاصله به پهن کردن منحنی.

دولت فدرال در تلاش است برای متراکم کردن و پردازش یک گنجینه ای از اطلاعات در تست بیماری سطح بیمارستان ظرفیت و عوامل دیگر است که می تواند کمک به بهبود مدلسازی و شاید حتی تمرکز را به سطح جامعه. معلوم نیست تا چه حد تلاش بدست به خصوص با توجه به تمام چالش های دیگر است که دولت ها در تمام سطوح مواجه هستند در برخورد با شیوع.

این مدل از دانشگاه واشنگتن, یکی از اغلب ذکر شده در جلسات مطبوعاتی پیش بینی روزانه مرگ و میر در ایالات متحده به اوج خود رسید و کاهش خواهد یافت از طریق تابستان است. این مدل به روز شده در روز جمعه نشان می دهد که 26,487 به 155,315 آمریکایی ها می میرند در موج اول کشش به تابستان است. چند روز قبل همین مدل تا به حال پیش بینی شده تا به 136,401 مرگ و میر.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز از حزب دموکرات که دولت تا به حال یکی از مرگبارترین شیوع COVID-19 گفت: دولت در حال انجام آن خود سازی. این یک همکاری بین وزارت بهداشت دولت, لوئیزیانا, دانشگاه دولتی, دانشگاه لوئیزیانا در لافایت یک سیستم پزشکی و آبی صلیب آبی سپر.

ادواردز نام آن را “دلگرم کننده” برای دیدن دانشگاه واشنگتن مدل به روز شده پیش بینی کاهش مرگ و میر. اما او گفت: “اعداد در آن مدل خاص مطابقت ندارد تا به خوبی با آنچه که ما در حال حاضر تجربه کرده بنابراین ما در حال تلاش برای آشتی دادن این پیش فرض است که زمینه ساز این مدل با این فرض است که زمینه ساز ماست.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو استفاده روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی به توضیح دهید که چگونه مدل کمک کرده اند دولت او پیش بینی همه گیر و تاثیر آن بر دولت امپراتوری. این دموکرات متکی است پیش بینی از McKinsey & Company و ویل-کرنل مرکز پزشکی و مشورت سازمان بهداشت جهانی است.

اما او داده است تا طیف وسیعی از برآورد به عنوان “دیوانه” و تصدیق میکند که پیش بینی یک apex می تواند تغییر در هر روز است.

ناتالی دین استادیار آمار زیستی در دانشگاه فلوریدا دانشکده پزشکی دیده است overreliance در مدل سازی و سردرگمی در مورد نقش آن باید در پاسخ به یک بیماری همه گیر. او گفت: برخی از با ارزش ترین اطلاعات را می توان حدیثی جمع آوری شده از افراد مشغول به کار در خط مقدم از پاسخ است.

“مدل نیاز به پارامترهای ورودی. شما را به ورودی نیاز به یک مقدار زیادی از مفروضات در مورد آنچه شما فکر می کنم که اتفاق می افتد و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی نمی دانیم. ما باید برای نمایش اعداد با شک و تردید گفت: دین که در حال کار با دیگر کارشناسان در COVID-19 واکسن استراتژی.

___

Kunzelman گزارش از سیلور اسپرینگ مریلند. آسوشیتد پرس خبرنگاران ریکاردو آلونسو-Zaldivar در واشنگتن; ست Borenstein در کنزینگتن مریلند; Steve Karnowski در مینیاپولیس; ملیندا Deslatte در Baton Rouge, لوئیزیانا; مگ Kinnard در کلمبیا, کارولینای جنوبی; David Lieb در شهر Jefferson, Missouri; Ryan فولی در Iowa City, Iowa; Michael Rubinkam در شمال شرقی پنسیلوانیا; اشرف خلیل در واشنگتن و مارینا وینیو در آلبانی نیویورک; کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت