رئیس OKs $510M برای رسانه های عمومی در میان مبارزات انتخاباتی

ورشو لهستان (AP) — لهستان جمهور را امضاء کرده است یک لایحه تخصیص نزدیک به 2 میلیارد zlotys ($510 میلیون دلار) به صندوق عمومی رادیو و تلویزیون, پخش, رسانه های تبدیل شده اند که رابط برای این کشور راست گرای دولت و با توجه به رئیس جمهور مثبت پوشش او به عنوان مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد.

رئیس جمهور آندره Duda که شد از حکم قانون و عدالت, پارتی, امضا لایحه بودجه در اواخر روز جمعه به عنوان او در مبارزات انتخاباتی برای دومین دوره پنج ساله در ماه مه در انتخابات.

او تصمیم گرفت از نزدیک تماشا داده شده چه از لحاظ سیاسی به اتهام این موضوع از رسانه های عمومی تبدیل شده است در لهستان. مخالفان سیاسی را به نام بود برای پول به جای آن استفاده می شود برای درمان سرطان است.

Duda گفت که او تا به حال شک و تردید در مورد امضای این قانون توسط مجلس تصویب شده و به قانون. در انجام این کار, او مجاز زیادی تزریق پول به رسانههای که در حال حاضر کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

قرار دادن این اقدام بیش از آن از روی مانع پریدن نهایی با امضای خود بود و انتظار می رود به صدمه زدن به Duda با رای دهندگان میانه با توجه به شهرت لهستان را در رسانه های عمومی در سال های اخیر است. قانون و عدالت حزب با استفاده از عمومی تلویزیون TVP به ستایش از دستاوردهای دولت است و به سالی ایستاده از مخالفان سیاسی. مسن قطب های مهم دولت ها اغلب شبیه فعلی عمل به تبلیغات از دوران کمونیستی.

شهردار گدانسک پاول Adamowicz کشته شد در یک رویداد خیریه در سال گذشته پس از اینکه موضوع ماه از منفی پوشش های TVP. مخالفان حزب حاکم را متهم به پخش از راه انداختن یک کمپین نفرت علیه Adadowicz قبل از یک محکوم سابق کشته شهردار. تظاهرات در TVP مقر folowed شهردار مرگ است.

دولت با استفاده از رسانه های عمومی که توسط قانون قرار است برای خنثی باعث شده است که لهستان به سقوط جهانی در رسانه های آزاد رتبه بندی.

گزارشگران بدون مرز به نام لهستان را در رسانه های عمومی “دولت تبلیغات رابط.” مدیران اشخاص “تحمل نه مخالف و نه بی طرفی از کارکنان و آتش کسانی که حاضر به پیروی از” با توجه به حمایت ،

قانون تخصیص پول بیشتر برای شبکه مورد نیاز بود برای پوشش شکاف سمت چپ توسط یک کاهش درآمد حاصل از صدور مجوز هزینه های که توسط قانون قطب قرار است به پرداخت برای استفاده از رادیو و تلویزیون اما در عمل اغلب فراموش نکنید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>