Canada_Shooting_46323 Royal Canadian Mounted Police officers آماده شدن برای یک فرد را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز تحقیقات در بازداشت در نوا اسکوشیا با پلیس گفت: چند نفر آسیب دیده اند قبل از اینکه یک مرد با پوشیدن لباس پلیس دستگیر شد. گابریل Wortman دستگیر شد RCMP در ایروینگ بزرگ توقف در Enfield, N. S. حدود 35 کیلومتر از مرکز شهر هالیفاکس است.

تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_24122 پلیس مسدود کردن بزرگراه در Debert, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. پلیس کانادا بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_97952 Royal Canadian Mounted Police officers آماده برای گرفتن یک مظنون را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. پلیس کانادا بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس.

تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_03415 پلیس مسدود کردن بزرگراه در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. پلیس کانادا روز یکشنبه بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس.

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_97672 یک کارگر با دفتر معاینات پزشکی حذف یک بدن از گاز بار در Enfield, Nova Scotia, on پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز بررسی قرار داده شد در بازداشت یکشنبه در یک ایروینگ ایستگاه های خدمات در نوا اسکوشیا بعد از پلیس گفته بودند “چند قربانی” در یک حادثه آغاز شد که در یک روستای کوچک ساحلی که در آن وحشت ساکنان محلی در زمان پوشش در زیرزمین یک شبه.

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_79231 کارگران با دفتر معاینات پزشکی پاک کردن بدن از گاز بار در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز بررسی قرار داده شد در بازداشت یکشنبه در یک ایروینگ ایستگاه های خدمات در نوا اسکوشیا بعد از پلیس گفت متعدد وجود دارد قربانیان” در یک حادثه آغاز شد که در یک روستای کوچک ساحلی که در آن وحشت ساکنان محلی در زمان پوشش در زیرزمین یک شبه.

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_66796 Royal Canadian Mounted Police officers آماده شدن برای یک فرد را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز تحقیقات در بازداشت در نوا اسکوشیا با پلیس گفت: چند نفر آسیب دیده اند قبل از اینکه یک مرد با پوشیدن لباس پلیس دستگیر شد. گابریل Wortman دستگیر شد RCMP در ایروینگ بزرگ توقف در Enfield, N. S. حدود 35 کیلومتر از مرکز شهر هالیفاکس است.

تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_96453 Royal Canadian Mounted Police officers آماده برای گرفتن یک مظنون را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. پلیس کانادا بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس.

تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

ENFIELD, Nova Scotia (AP) — کانادا افسر پلیس کشته و یک زخمی بر جای گذاشت تیراندازی داد و بیداد یکشنبه در نوا اسکوشیا, یک مقام ارشد پلیس گفت:.

برایان Sauvé رئیس پلیس ملی فدراسیون تایید مرگ مجروح افسر.

مظنون در فعال تیرانداز تحقیقات دستگیر شد روز شنبه در یک ایستگاه گاز در نوا اسکوشیا پس از تیراندازی داد و بیداد چپ “های متعدد قربانیان” پلیس گفت:. حداقل یک نفر کشته شد به گفته شاهدان.

یک مرد شناسایی توسط پلیس به عنوان 51 ساله گابریل Wortman دستگیر شد و توسط پلیس سوار سلطنتی کانادا در Enfield, Nova Scotia, ایستگاه گاز در شمال غربی مرکز شهر هالیفاکس است.

اواخر صبح وجود دارد و نیمی از خودروهای پلیس در صحنه است. پلیس زرد نوار محاصره پمپ گاز و بزرگ نقره ای رنگی SUV بررسی شده بود توسط پلیس.

شاهدان دیدم بدن دروغ گفتن در ایستگاه گاز است. پلیس بلافاصله اظهار نظر در مورد هویت.

این حادثه آغاز شده در مناطق روستایی شهر Portapique با پلیس مشاوره ساکنان برای قفل کردن خانه های خود و ماندن در زیرزمین.

چندین ساختمان در آتش سوزی گزارش شده توسط ساکنان و همچنین, اما پلیس نمی بلافاصله تایید جزئیات.

“من هرگز تصور نمی کرد زمانی که من به رختخواب رفت شب گذشته که من را از خواب بیدار به خبری وحشتناک است که یک تیرانداز فعال بود در شل در نوا اسکوشیا” نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل.

“این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه,” او گفت:.

او گفت: این یک کار اضافی “بار سنگین” در میان تلاش های حاوی جدید کروناویروس که پلیس اعلام خواهد شد جزئیات بیشتر بعد.

پلیس اعلام کرد در اوایل یکشنبه مشکوک بود رانندگی یک ماشین است که شبیه به یک وسیله نقلیه پلیس و با پوشیدن لباس پلیس, اما بعدا گفت که او “اعتقاد به رانندگی یک نقره شورلت SUV” سفر عازم جنوب در بزرگراه. آنها گفتند: او نه یک RCMP کارمند یا مامور.

سرجوخه اد گالو) لیزا Croteau یک نماینده با استانی نیرو گفت: پلیس موفق به دریافت یک تماس در مورد “یک فرد با سلاح گرم” در حدود 10:30 p. m. روز شنبه و تحقیقات “تکامل یافته به فعال تیراندازی بررسی است.”

“قلب من می رود به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک,” نخست وزیر جاستین ترودو گفت.

کریستین میلز یکی از ساکنان این شهر گفت: آن را به حال شده است ترسناک شب برای شهر کوچک با مسلح افسران گشت زنی در خیابان. در صبح, هلیکوپتر, پرواز سربار جستجو برای شک دارم.

“من احساس می کنم بهتر است در حال حاضر به می دانم که او را در بازداشت” میلز گفت. “این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را.”

تام Taggart, یک نماینده مجلس که نشان دهنده Portapique منطقه در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه متزلزل شده است.

“این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام جامعه و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است,” گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در باس رودخانه در نزدیکی مستند منطقه است.

RCMP سرجوخه اد گالو) لیزا Croteau تایید یک صدای جیر جیر وجود دارد گفت: “چند قربانیان” اما می تواند با ارائه یک شماره و یا می گویند که آیا هر نفر کشته شده اند.

RCMP نوشته شده در به روز رسانی در توییتر فقط پس از 10:15 صبح و هشدار داد که این مرد مظنون بود در Debert و مرکزی Oslow منطقه و ممکن است لباس پوشیدن و به عنوان یک افسر پلیس در یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس.

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist در دارتموث با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

میلز همچنین گفت که Wortman شناخته شده بود به صورت محلی به عنوان یک denturist که تقسیم وقت خود را بین اقامت در هلیفکس و اقامت در Portapique.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری.

Taggart توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی. او گفت: Wortman متعلق به برخی دیگر از خواص بود و معتقد به تقسیم وقت خود را بین Portapique و کسب و کار خود را در درتموته.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im