پلیس: تماس گیرنده بمباران در حمایت از کشیش مبارز

مرکزی La. (AP) — لوئیزیانا اداره پلیس شده است بمباران توسط تماس گیرنده به دنبال صدای حمایت خود را از یک کشیش بود که متهم به تلاش برای ضربه زدن کسی با کلیسا اتوبوس در حالی که نقض ممنوعیت تجمع جرم در طول coronavirus همه گیر پلیس گفت.

در یک Facebook, پست, پلیس در باتون روژ حومه مرکزی عذرخواهی به ساکنان که می تواند از طریق به آژانس. مقامات گفت: مقدار زیادی از تماس های حمایت از زندگی خیمه کلیسا کشیش تونی طلسم را گره خورده است تا خطوط تلفن.

مرکزی رئیس پلیس راجر کورکوران گفت املا ها را مغ طلسم مشترک گروه شماره تلفن در رسانه های اجتماعی و تشویق مردم به سیل زده با خط تماس.

کورکوران گفت: شماره تلفن بخش تنها خط و ساکنان آن نیاز به درخواست کمک. او گفت: ساکنان برای حفظ تماس اگر آنها نیاز به کمک و یا در شرایط اضطراری به 911 تماس بگیرید.

طلسم دستگیر شد مارس 21 و به اتهام حمله پس از او اعتراف کرد به رانندگی خود کلیسا اتوبوس به سمت یک مرد معترض طلسم تصمیم به برگزاری تجمع جرم در سرپیچی از دستورات بهداشتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

طلسم شده و در بازداشت خانگی و در روز شنبه تجاوز سفارشات دوباره برگزاری یک سرویس کلیسا. دادستان منطقه Hillar مور سوم گفت: دفتر خود نیست طرح به دنبال این موضوع است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>