لهستان می گوید: شرکت گازپروم روسیه همچنان به قیمت اجحاف کردن گاز با وجود حکم دادگاه

لهستان گفت: گازپروم روسیه دولتی گاز صادر کننده همچنان به قیمت اجحاف کردن آن برای تحویل در نقض اخیر دادگاه اروپایی حاکم است.

PGNiG لهستان دولتی انرژی شرکت در ماه گذشته برنده یک اتصال مورد داوری برابر گازپروم در استکهلم دادگاه دستور داده است که شرکت برای کاهش آن فرمول قیمت گذاری گاز صادراتی به این کشور اروپای مرکزی, تحت یک موجود قرارداد بلند مدت است.

“گازپروم است نه تجلیل جایزه صادر شده پس از مدت فرآیند داوری در ادامه به موضوع فاکتورها بر اساس نامعتبر قیمت گذاری, فرمول” PGNiG در بیانیه ای گفت در آوریل 24.

لهستان در سال 2014 شروع مذاکرات با گازپروم به تغییر فرمول قیمت گذاری برای واردات گاز به عنوان افزایش گاز طبیعی مایع (LNG) تغییر انرژی جهانی بازار.

سال های پس از بیهوده مذاکرات PGNiG ثبت یک مورد داوری علیه گازپروم.

دادگاه استکهلم در مارس 30 حکومت در PGNiG به نفع سفارش گازپروم به عطف به ماسبق تغییر فرمول قیمت گذاری و پرداخت لهستانی شرکت 1.5 میلیارد دلار به صورت مصنوعی قیمت آن پس از سال 2014.

لهستان و گاز-واردات قرارداد با گازپروم منقضی می شود در سال 2022.

PGNiG است که به دنبال جایگزین کردن گاز روسیه با واردات از کشورهای دیگر است. لهستان در حال حاضر واردات LNG از ایالات متحده است.

با گزارش Vedomosti

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>