عکس از لبنان خبرنگار استفاده می شود به انتقاد از رسانه های ایالات متحده

سریع نگاهی به

یک تصویر از یک خبرنگار در محافظ پزشکی دنده سوخت ادعا می کند در حساب های رسانه های اجتماعی اختصاص داده شده به سیاست آمریکا که رسانه ها “hypes” این COVID-19 بیماری همه گیر. این عکس در واقع نشان می دهد که یک تیم در لبنان گزارش در یک کارخانه محلی است که باعث می شود لباس محافظ.

داستان کامل

یک تصویر از یک تلویزیون خبرنگار پوشیدن یکبار مصرف محافظ jumpsuit و ماسک صورت, در حالی که او فیلمبرداری است که به طور منظم در خیابان, لباس, گردش شده است در رسانه های اجتماعی باعث محکومیت رسانه های ظاهرا sensationalizing پوشش COVID-19 بیماری همه گیر.

هیچ یک از کسانی که پست توضیح است که این تصویر از لبنان یا که خبرنگار برای العربیه کانال تلویزیونی مشغول به کار بود در یک داستان در مورد یک کارخانه که به تازگی شروع به ساخت محافظ مناسب.

به جای Facebook صفحات اختصاص داده شده به آمریکا مسائل سیاسی شده است ارسال یک نسخه از تصویر زوج با متنی که می گوید: “خبرنگار در بیوگرافی کامل دنده, دوربین, مرد در خیابان پارچه. فکر می کنم رسانه ها hypes این چیز کمی؟”

یک صفحه به نام هاوایی جمهوری خواه اقدام مشترک آن با این عنوان: “به چپ دولت-رسانه های اعتیاد به مواد مخدره ماشین در اوردرایو.” و یک صفحه به نام امریکا 1776 مشترک آن با این: “شما هنوز هم بر این باورند این نیست سیاسی??”

اما این تصویر در واقع از یک فیلم گرفته شده در حالی که یک خبرنگار بود فیلمبرداری در یک خیابان در بیروت. دیگر روزنامه نگار نوشته شده هشت-ویدئوی دوم به توییتر در ماه مارس با تفسیر خود در تصمیم به پوشیدن دنده محافظ. که تصویری که ارسال شده در مارس 18, مشاهده شده است نزدیک به 2 میلیون بار.

Ghinwa Yatim تیاو گزارشگر ویژه در این کلیپ پاسخ به انتقاد در توییتر در مارس 20. او توضیح داد که او تا به حال شده است فیلمبرداری یک داستان در مورد یک کارخانه محلی که به تازگی شروع به ساخت تجهیزات حفاظتی و او گفت که در طول گزارش: “من به ذکر است که وجود دارد بدون نیاز به وحشت برای هم بودن در بیروت و من تنها تلاش این به صورت محلی تولید کت و شلوار.”

بنابراین در حالی که تصویر نشان می دهد یک خبرنگار است که پوشش همه گیر بسیاری از Facebook pages های آن گرفته اند و آن را خارج از چارچوب.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

داونی مایکل (@mgdowney). “پیش از آن در #بیروت: به عنوان مثال بد پوشش رسانه ای است که منجر به وحشت و مجموعه عنوان مثال اشتباه است. 1. اگر عکاس خود را نیاز ندارد که سپس شما قطعا نمی. 2. صرفه جویی ماسک و دنده محافظ برای کارکنان پزشکی که در واقع به آن نیاز دارید. #COVID19.” توییتر. 18 Mar سال 2020 است.

Yatim, Ghinwa (@GhinwaYatim). موضوع. توییتر. 20 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

ایندکسر

کفش اسپرت