ساختگی و ارقام ؟ ایران Coronavirus شیوع اعتقاد به مراتب جدی تر از گزارش

Coronavirus شیوع در ایران است که در میان شدید ترین در جهان است و تا کنون بزرگترین در خاورمیانه با آمار رسمی گفت: برخی از 500 نفر کشته شده اند و بیش از 11,000 آلوده می شوند.

اما چندین نشانه های شیوع بیماری در جمهوری اسلامی — که دولت برای آن شناخته شده است, پیچیدگی و سانسور — است که به مراتب بدتر از مقامات اعتراف.

پس از شروع بحران اعضای پارلمان و مقامات محلی در برخی از رشته ها در فاصله از coronavirus در کشور گفت: تعداد واقعی کشته و کسانی که آلوده بودن به شدت نگرفته توسط رژیم مذهبی است که قوانین ایران است.

وجود دارد همچنین گزارش های متعدد از کارکنان بیمارستان در حال هشدار به بحث در مورد تعداد مرگ و میر و عفونت های ناشی از کوروناویروس با رسانه ها.

در میان گسترده مردم بی اعتمادی نسبت به دولت و مقامات داده اند به روز رسانی روزانه بر تعداد coronavirus مرگ و میر و عفونت در ایران در حالی که اطمینان بخش عمومی آنها اقدام سریع برای مهار بحران.

اما بسیاری از ایرانیان بر این باورند مقامات شکست خورده را به اقدامات قاطع از آغاز شیوع این بیماری که تاکنون جان چند مقامات دولتی-از جمله مشاور آیت الله علی خامنه ای — و آلوده به بسیاری دیگر از جمله دو معاون رئیس جمهور بیش از 20 مجلس نمایندگان و سابق وزیر امور خارجه علی اکبر ولایتی یک سیاست خارجی مشاور خامنه ای.

ولایتی متخصص اطفال نیز رئیس جمهور از تهران Masih Daneshvari Hospital یک مرکز پیشرو برای درمان افراد آلوده به ویروس coronavirus.

عمده Underreporting?

ایران گزارش اول مرگ و میر در فوریه 19, نشان می دهد که شیوع فوران روز قبل از آن است که مقامات برای اطلاع رسانی در مورد آن آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن رای دهندگان برای شرکت در فوریه 21 انتخابات پارلمانی است.

شناخته شده ایرانی عمومی-کارشناس بهداشت آرش علایی از بنیانگذاران و شرکت رئیس جمهور از نیویورک-بر اساس موسسه بین المللی بهداشت و آموزش و پرورش گفت: تعدادی از عفونت کروناویروس در ایران می تواند پنج برابر بیشتر از آمار رسمی.

علایی که کمک کرد تا پیاده سازی HIV-برنامه پیشگیری در ایران قبل از او دستگیر شد و با برادر خود و محکوم به زندان به اتهام جاسوسی گفت: ترکیبی از پنهان کاری دولت و همچنین فقیر جمع آوری داده شد پشت ایران underreported آمار و ارقام.

“اگر شما نگاهی به اعداد — و یک معاون وزیر بهداشت همچنین گفت: چند روز پیش — بسیاری از موارد گزارش شده هستند [که] بستری در حالی که حدود 80 درصد از کسانی که مبتلا به کروناویروس نور علائم و تنها در حدود 15 درصد رفتن به بیمارستان” علایی گفت: RFE/RL, با استناد به یک پژوهش. “این آمار و ارقام منتشر شده تنها نشان دهنده حدود 20 درصد از واقعیت جامعه است.”

A photo shows an almost emply road in Tehran on March 13.


یک عکس نشان می دهد تقریبا emply جاده در تهران در مارس 13.

با توجه به این استدلال-که چهره واقعی برخی از پنج برابر بیشتر از وزارت بهداشت است و گزارش — مارس 13 رقم رسمی از 11,364 افراد آلوده به آن معنا وجود دارد می تواند برخی از 56,000 عفونت کروناویروس در ایران.

که آن را دوم در جهان پس از چین است که ثبت نام 80,815 موارد است.

اختلاف در اعداد

در مارس 8, یک سایت خبری وابسته به ایران در دولت-کنترل تلویزیون به نقل از محمد حسین قربانی یک وزارت بهداشت رسمی در استان گیلان یکی از ایران بدترین آمار مناطق عنوان کرد و گفت که 200 نفر مرده بود از coronavirus فقط در گیلان.

همان روز وزارت بهداشت گفت: در سراسر کشور مرگ و میر در ایستاده بود 194.

مدت کوتاهی پس از انتشار قربانی نظرات که به طور گسترده ای به نقل از دیگر رسانه ها باشگاه خبرنگاران با صدور “اصلاح” گفت: در واقع قربانی گفت: 21 فوت کرده در گیلان از coronavirus و 200 مرده شامل افرادی که مرده بود از بیماری های دیگر از جمله قلب و مشکلات تنفسی.

آن حادثه به شرح زیر اتهامات دولت را پوشش داده است تا حدی از این بیماری را در این کشور در میان گزارش هایی که بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران شده اند تحت الشعاع بحران.

در مارس 9, کاشان فرماندار علیرضا Mortezai در مصاحبه ای گفت که فقط در خود شهرستان و آران Bigdol — هر دو در استان اصفهان — 88 مردم مرده بود از coronavirus و بیش از 1000 نفر آلوده شده است.

همان روز به وزارت بهداشت گزارش شده تنها 601 عفونت در کل استان اصفهان. آن ذکر شده مرگ و میر برای کل کشور به عنوان 237.

قبلا در فوریه 24, قم, مجلس, احمد Amirabadi-فراهانی ادعا کرد که مرگ و میر از این بیماری در مقدس شیعیان شهر او نشان دهنده حدود 50 نفر-چهار برابر بیشتر از تعداد رسمی مرده از coronavirus برای کل کشور است.

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi که یک روز بعد اعلام کرد که او به قرارداد coronavirus اصرار مرگ و میر در کشور تنها 12.

علی Vaez, مدیر ایران پروژه در گروه بین المللی بحران (ICG) گفت که در حالی که ایران پاسخ بود با ابتلا به استاندارد نتایج صادر شده در coronavirus توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) “[ایران’] تعداد هنوز هم غیر قابل اعتماد در بهترین حالت نادرست در بدترین حالت.”

“جمهوری اسلامی نهادینه mendacity در راه است که مردم دیگر اعتماد به دولت, حتی اگر زندگی خود را وابسته به آن” Vaez گفت: RFE/RL, و اضافه کرد که “فرهنگ دروغ به کشت گسترده بدبینی در سراسر جامعه است.”

عدم تعیین کمیت

علایی گفت: در آن منظور برای جلوگیری از شیوع در ایران نیاز به بهبود آن داده ها-مجموعه توانایی و شفاف در مورد شیوع. “بیشتر مردم نیاز به آزمایش می شود,” او گفت:. “زمانی که تنها حدود یک پنجم از موارد گزارش شده چگونه می تواند این وضعیت کنترل شود که [بسیاری از] کسانی که آلوده حتی آن را نمی دانید ،

“چه کسی گفت آن را فراهم کرده است ایران با 100000 تست کیت در حالی که روسیه همچنین اعلام کرد آن را به ایران 50,000 [کیت تست]” گفت: علایی که اضافه شده است که کشورهای غربی باید ایران — که رو فلج کننده آمریکا تحریم های اقتصادی — با تست های بیشتر.

Mourners wearing face masks and gloves pray over the body of a former official in the Revolutionary Guard who died on March 9 after being infected with the new coronavirus, at the Behesht-e-Zahra cemetery just outside Tehran.


عزاداران با پوشیدن ماسک و دستکش دعا بر روی بدن یک مقام سابق در پاسداران که درگذشت در مارس 9 پس از شما با جدید کروناویروس در بهشت-e-Zahra cemetery فقط در خارج از تهران.

تحلیلگر برجسته عباس عبدی یکی از دانشجویان ایرانی که با هجوم به سفارت آمریکا در سال 1979 نوشت: در یک قطعه منتشر شده در اصلاح طلب اعتماد روزانه در این هفته که وزارت بهداشت نمی خواهید به اعتراف است که آن را ندارد به اندازه کافی تست. “به عنوان یک نتیجه, آنها ساکت هستند و آنها رضایت خود را با انتشار آمار رسمی که آنها می دانند مطابقت ندارد واقعیت است.”

Coronavirus شیوع را تشدید کرده است اقتصادی کشور گلایه باعث یک درخواست به صندوق بین المللی پول برای $5 میلیارد دلار وام برای کمک به مبارزه با ویروس.

در مارس 9, مقامات بهداشتی گزارش با صدور بخشنامه گفتن بیمارستان که تمام مرگ و میر با علائم بالینی از coronavirus باید به عنوان ثبت نام قطعی در موارد کشنده این بیماری است. پس از آن تعدادی از گزارش مرگ و میر افزایش یافته است.

یک شمارش توسط RFE/RL رادیو فردابر اساس اظهارات مقامات محلی و محلی گزارش های خبری در بر داشت که پس از آغاز شیوع این بیماری در ایران تا مارس 9, 927 نفر مرده بود پس از ابتلا به کوروناویروس.

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur می دهد که به روز رسانی روزانه به رسانه ها در مورد بحران اتهامات را رد کرده است که تهران بوده است پنهان کردن آمار و ارقام واقعی.

در مورد تناقض بین آمار رسمی و آمار و ارقام توسط مقامات محلی Kianpur گفت: وزارت خود ندارد هیچ دلیلی برای سرپوش گذاشتن بر میزان شیوع در کشور این ادعا که “سوء تفاهم” میان دلایل اختلاف در اعداد است.

“البته ما نمی توانیم در نظر بگیرید کسی که به کامپیوتر بدون تست [آنها را] و داشتن شواهد آزمایشگاهی,” او گفت: در 10 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de