فیلیپین گزارش جهان 1st ویروس مرگ در خارج از چین

پکن (AP) — فیلیپین روز یکشنبه گزارش مرگ برای اولین بار در خارج از چین از کروناویروس جدید به عنوان مقامات چینی با تاخیر باز شدن مدارس در سخت ترین ضربه استان و محکم قرنطینه در یکی از شهرستان اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری برای خرید تجهیزات.

فیلیپین وزارت بهداشت گفت: 44 ساله چینی مرد از ووهان در بیمارستان بستری شد در ژانویه. 25 با تب و سرفه و گلو درد و مرگ او پس از توسعه شدید ذات الریه. این مرد 38 ساله همراه زن نیز از ووهان آزمایش مثبت برای این ویروس به خوبی باقی می ماند و بستری در انزوا در مانیل.

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تصویب ممنوعیت ورود غیر شهروندان از چین است. ایالات متحده و ژاپن و سنگاپور و استرالیا را به اعمال محدودیت های مشابه با وجود انتقاد از چین و یک ارزیابی از سازمان بهداشت جهانی که چنین اقداماتی بودند بی ارزش صدمه زدن به تجارت و سفر.

مرگ و میر در چین افزایش 45 تا 304 و تعداد موارد در سراسر جهان صعود گذشته 14,550 با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت و دیگر کشورها است. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده هستند در چین; حدود 150 مورد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها است. ایالات متحده به ثبت هشت مورد.

تعدادی از شرکت های هواپیمایی تعلیق پروازها به مقصد چین نصب شده کشور در سراسر جهان ادامه داد: تخلیه صدها نفر از شهروندان خود و 1000 تخت بیمارستان به ویژه ساخته شده برای رسیدگی به کروناویروس بیماران در مرکز شهر ووهان است که انتظار می رود برای باز کردن در روز شنبه فقط 10 روز پس از ساخت و ساز آغاز شد. دوم بیمارستان است مجموعه ای برای باز کردن و به زودی پس از.

همچنین شش مقامات در شهر هوانگگنگ بعدی به ووهان در استان هوبئی شده اند اخراج بیش از “عملکرد ضعیف” در دست زدن به شیوع رسمی رادیو فردا خبر داد. آن را ذکر شهردار عنوان کرد و گفت این شهر را “قابلیت به درمان بیماران ناکافی باقی مانده است و با کمبود شدید در تجهیزات پزشکی مانند لباس محافظ و ماسک های پزشکی.”

تجارت و تولید مرکز Wenzhou با نزدیک به 10 میلیون نفر در سواحل استان ژجیانگ محدود مردم به خانه های خود اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری هر روز دیگر برای خرید تجهیزات لازم. هوانگگنگ به 7 میلیون نفر تحمیل اقدامات مشابه در روز شنبه.

با هیچ پایانی در چشم به شیوع مقامات در هوبئی و در جای دیگر باید تمدید سال جدید قمری تعطیلات با توجه به پایان این هفته نیز به مارس به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه و کاهش گسترش ویروس. همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن افتتاح ترم جدید تا اطلاع ثانوی.

حدود 500 مایل دورتر از ووهان Wenzhou قرار بازگشایی ادارات دولتی تا فوریه. 9 کسب و کار تا فوریه. 17 و مدارس تا 1 مارس. Wenzhou گزارش کرده 241 تایید موارد این ویروس در یکی از بالاترین سطوح خارج هوبئی.

اقدامات مشابه اعلام شده است در استانها و شهرستانها از Heilongjiang, Shandong, Guizhou هبی و هونان در حالی که عمده شهرهای شانگهای و پکن نیز بسته شد, مدارس و ادارات دولتی به طور نامحدود.

با وجود شدید محدودیت های مسافرتی در چین chafed در آن اعمال شده توسط دولت های خارجی انتقاد از واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از غیر شهروندان که برای بازدید از چین در دو هفته گذشته. جدا از آسیب رساندن چین شهرت بین المللی از جمله مراحل می تواند بدتر از یک اقتصاد داخلی در حال حاضر در حال رشد در آن پایین ترین نرخ در دهه.

بحران آخرین به مقابله با چینی رهبر چین است که احاطه شده توسط ماه از تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ گروههای تایوان طرفدار استقلال جمهور و انتقاد بیش از نقض حقوق بشر در آن به طور سنتی مسلمان در قلمرو سین کیانگ.

نیوزیلند یکشنبه اعلام کرد که به طور موقت محرومیت مسافران از چین برای حفاظت از اقیانوس آرام جنوبی منطقه از ویروس. 14-بعد ممنوعیت امر به خارجی ها ترک چین اما نه به نیوزیلند ساکنان. نیوزیلند نیز مطرح آن توصیه های سفر به چین به “آیا سفر” بالاترین سطح است.

هواپیمایی قطر پیوست تعداد فزاینده ای از شرکت های هواپیمایی تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین است. اندونزی و عمان نیز متوقف پرواز که آیا عربستان سعودی گل سرسبد ملی حامل سعودي.

عربستان سعودی رسانه دولتی گزارش داد که عربستان 10 دانش آموزان تخلیه شدند از ووهان در یک پرواز خاص. آن گفت: دانش آموزان می شود به نمایش در هنگام ورود و قرنطینه برای 14 روز.

بیش از آخر هفته کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان. یک نظامی ترکیه حمل و نقل هواپیما حامل 42 نفر وارد آنکارا از Wutan در شب شنبه. فرانسه-اجاره هواپیما ساخته شده راه خود را به سمت فرانسه روز یکشنبه با 300 evacuees از جمله فرانسه, بلژیک, هلندی, دانمارکی, چک اسلواک و برخی از شهروندان کشورهای آفریقایی. و مراکش پرواز خانه 167 مردم بیشتر دانش آموزان.

اندونزی پرواز برگشت 241 شهروندان از ووهان در روز یکشنبه و قرنطینه آنها را بر روی کنترل از راه دور Natuna سلیمان برای دو هفته. چند صد نفر از ساکنان اعتراض به حرکت می کند.

اروپا تا کنون 25 نفر آلوده به ویروس. آلمانی صلیب سرخ گزارش دو مورد وجود دارد روز یکشنبه هر دو شهروندان آلمانی که airlifted از ووهان در روز شنبه در یک نظامی حمل و نقل حمل 128 مردم است. هشت مورد زودتر در آلمان شد همه مربوط به قطعات خودرو از کارخانه. فرانسه شش مورد; و روسیه و ایتالیا و بریتانیا دو و فنلاند و سوئد و اسپانیا هر کدام یک.

آلمانی, وزیر بهداشت Spahn گفت: به او گفته بود به همتای آمریکایی خود و توافق کردند که گروه هفت وزرای بهداشت باید نگه تلفنی در مورد چگونه به منظور هماهنگی تلاش ها در برابر coronavirus.

“آن را کمک نمی کند اگر یک کشور به تنهایی طول می کشد اقدامات و قطعا نه در اروپا” Spahn گفت. دیگر G-7 اعضای, فرانسه, ایتالیا, ژاپن, کانادا و بریتانیا است.

تهمت و دولت امنیت ملی, مشاور رابرت اوبراین گفت: CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه که چینی ها تا کنون “شده اند شفاف تر قطعا از بحران های گذشته و قدردانی می کنیم که ما همچنان به ارائه کمک به چینی.”

“در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای آمریکایی ها را به وحشت” او اضافه شده است. “این چیزی است که کم خطر ما فکر می کنم در آمریکا”

ویتنام شمارش هفتم آن مورد ویتنامی-مرد آمریکایی که تا به حال دو ساعت توقف در ووهان در راه خود را از آمریکا به Ho Chi Minh City. این کشور دستور داد مدارس به مدت حداقل یک هفته در 19 از آن 54 استانها و شهرستانها از جمله هانوی و هوشی مین سیتی که با هم حساب برای بیش از 4 میلیون دانش آموز.

دستکش لاستیکی تولید کنندگان در مالزی تولید بالا از جمله تجهیزات متعهد به کمک 18 میلیون دستکش به ووهان. “در حالی که مردم مالزی در مورد گسترش ویروس به سواحل ما, ما به همان اندازه دلسوز نسبت به چین” اولیه صنایع وزیر ترزا Kok گفت.

تعداد موارد تایید شده را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل هزاران نمونه از موارد مشکوک هنوز به آزمایش می شود گفت که نماینده در پکن Gauden Galea.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیم گومز در مانیل فیلیپین; Hyung-jin Kim در سئول کره جنوبی; Niniek Karmini در جاکارتا اندونزی; Hau دین در هانوی ویتنام; Binaj Gurubacharya در کاتماندو در نپال; Jon Gambrell و آیا Batrawy در دبی, امارات متحده عربی; و اندرو Wilks در آنکارا, ترکیه کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر