فیلیپین گزارش جهان 1st ویروس مرگ در خارج از چین

پکن (AP) — فیلیپین روز یکشنبه گزارش داد این اولین مرگ ناشی از یک ویروس جدید در خارج از چین که در آن مقامات تاخیر در باز شدن مدارس در بدترین ضربه استان و محکم قرنطینه اقدامات در یک شهرستان است که اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری برای خرید تجهیزات.

فیلیپین وزارت بهداشت گفت: 44 ساله چینی مرد از ووهان بستری شد در ژانویه. 25 پس از تجربه یک تب و سرفه و گلو درد. او توسعه ذات الریه شدید و در چند روز گذشته “بیمار پایدار بود و نشان داد نشانه هایی از بهبود وضعیت بیمار رو به وخامت گذاشته در 24 ساعت گذشته در نتیجه مرگ خود را.”

این مرد 38 ساله همراه زن نیز از ووهان همچنین آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در بیمارستان انزوا در مانیل.

رئیس جمهور رودریگو Duterte تایید توقیف موقت تمام مسافران به جز فیلیپینی, از چین و مناطق خودمختار. ایالات متحده و ژاپن و سنگاپور و استرالیا را به اعمال محدودیت های مشابه با وجود انتقاد از چین و یک ارزیابی از سازمان بهداشت جهانی که آنها بی ارزش صدمه زدن به تجارت و سفر.

مرگ و میر در چین صعود 45 به 304 و تعداد موارد توسط 2,590 به 14,380 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت خوبی در بالا تعدادی از کسانی که در آلوده در 2002-03 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی است که شکست در جنوب چین و در سراسر جهان گسترش.

در ضمن شش مقامات در شهر میانمار همسایه کانون ووهان در استان هوبئی شده اند اخراج بیش از “عملکرد ضعیف” در دست زدن به شیوع رسمی رادیو فردا خبر داد.

آن را ذکر شهردار عنوان کرد و گفت این شهر را “قابلیت به درمان بیماران ناکافی باقی مانده است و با کمبود شدید در تجهیزات پزشکی مانند لباس محافظ و ماسک های پزشکی.”

این مرکز تجاری از Wenzhou ساحلی در استان ژجیانگ محدود مردم به خانه اجازه می دهد تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری هر روز دیگر برای خرید تجهیزات لازم. میانمار تحمیل اقدامات مشابه در روز شنبه.

1000 تخت بیمارستان به ویژه ساخته شده برای رسیدگی به موارد این ویروس در ووهان است که انتظار می رود برای باز کردن در روز شنبه فقط 10 روز پس از ساخت و ساز آغاز شد. دوم بیمارستان این است که به زودی پس از.

با شیوع نشان دادن نشانه کمی از مصاحبه مقامات در هوبئی و در جای دیگر باید تمدید قمری تعطیلات سال نو با توجه به پایان این هفته به خوبی به مه. سفر سالانه بحران از میلیون ها نفر از مردم از بازگشت از زادگاه خود به شهرستانها است که به فکر تهدید عمده ای از عفونت ثانویه در زمانی که مقامات در حال تشویق مردم برای جلوگیری از تجمعات عمومی.

همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن افتتاح ترم جدید تا اطلاع ثانوی و دانش آموزان از جاهای دیگر که بازدید بیش از تعطیلات نیز معاف از کلاس.

دور در چین و جنوب شرقی سواحل تولید توپی از Wenzhou قرار داده باز از ادارات دولتی تا فوریه. 9, کسب و کارهای خصوصی تا فوریه. 17 و مدارس تا 1 مارس.

با نزدیک به 10 میلیون نفر Wenzhou گزارش کرده 241 تایید موارد این ویروس در یکی از بالاترین سطوح خارج هوبئی. اقدامات مشابه اعلام شده است در استانها و شهرستانها از Heilongjiang, Shandong, Guizhou هبی و هونان در حالی که عمده شهرهای شانگهای و پکن شد در مرخصی نامحدود در انتظار تحولات است.

با وجود اعمال شدید محدودیت های مسافرتی در چین chafed در آن اعمال شده توسط دولت های خارجی انتقاد از واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از غیر شهروندان که برای بازدید از چین در دو هفته گذشته. جدا از dinging چین شهرت بین المللی از جمله مراحل می تواند بدتر از یک اقتصاد داخلی در حال حاضر در حال رشد در آن پایین ترین نرخ در دهه.

بحران آخرین به مقابله با چینی رهبر چین است که احاطه شده توسط ماه از تظاهرات ضد دولتی در نیمه مستقل چینی در شهر هنگ کنگ گروههای تایوان طرفدار استقلال جمهور و انتقاد بیش از نقض حقوق بشر در آن به طور سنتی مسلمان شمال غربی قلمرو سین کیانگ. اقتصادی Xi چهره عقب مانده و تقاضا به طور چشمگیری رشد آهسته تر در حالی که تعرفه جنگ با ایالات متحده باقی می ماند تا حد زیادی حل نشده است.

نیوزیلند یکشنبه اعلام کرد که به طور موقت ممنوع مسافران از چین برای حفاظت از اقیانوس آرام جنوبی منطقه از ویروس. 14-بعد ممنوعیت امر به خارجی ها ترک چین اما نه به نیوزیلند ساکنان. نیوزیلند نیز مطرح آن توصیه های سفر به چین به “آیا سفر” بالاترین سطح است.

در میان تعداد فزاینده ای از شرکت های هواپیمایی تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین بود قطر ایرویز. دوحه مبتنی بر حامل گفت: در وب سایت خود را که در آن پرواز می کنند و دوشنبه. این سرزنش “قابل توجه عملیاتی چالش های ناشی از ورود به محدودیت های اعمال شده توسط تعدادی از کشورهای” برای تعلیق پروازهای.

اندونزی و عمان نیز متوقف پروازها به مقصد چین که آیا عربستان سعودی گل سرسبد ملی حامل سعودي.

عربستان سعودی رسانه دولتی گزارش داد که عربستان 10 دانش آموزان تخلیه شدند از ووهان در یک پرواز خاص. آن گفت: این دانش آموزان خواهد بود به نمایش در آمد به محض ورود و قرنطینه برای 14 روز.

آخر این هفته کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان.

یک نظامی ترکیه حمل و نقل هواپیما حامل 42 نفر وارد آنکارا از Wutan شنبه شب. 32, ترک, شش آذربایجان سه گرجستان اتباع و آلبانیایی باقی خواهد ماند و تحت نظارت برای 14 روز هم با 20 پرسنل شرکت کننده در تخلیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

دوم فرانسه-هواپیمای چارتر پرواز به فرانسه با 300 evacuees از جمله فرانسه, بلژیک, هلندی, دانمارکی, چک اسلواک و برخی از شهروندان کشورهای آفریقایی. مقامات گفت: هیچ یک از مسافران تا به حال علائم این ویروس در ترک چین است. از 180 مردم فرانسه پرواز بازگشت از ووهان در جمعه یکی نشان داد علائم آلوده شدن و در بیمارستان بستری شد برای, تست, فرانسوی, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت. این دیگران بودند قرنطینه برای 14 روز.

اروپا تا کنون 23 نفر مبتلا به این ویروس: آلمان با هشت همه به همان قطعات خودرو کارخانه; فرانسه با شش; و روسیه و ایتالیا و انگلستان با دو هر و فنلاند و سوئد و اسپانیا هر کدام با یک.

روز یکشنبه در کره جنوبی گزارش داد سه نفر و در مجموع 15. آنها شامل یک مهاجر چینی نسبی از یک مرد که تست مثبت و یک مرد که در بازگشت از ووهان. هند گزارش یک مورد دوم نیز در جنوب کرالا دولت است.

کره جنوبی نیز محروم خارجی ها که مانده اند و یا سفر به استان هوبئی در 14 روز گذشته از ورود به کشور.

اندونزی پرواز برگشت 241 اتباع از ووهان در روز یکشنبه و قرنطینه آنها را بر روی کنترل از راه دور Natuna سلیمان برای دو هفته. چند صد نفر از ساکنان اعتراض به حرکت با یک گفت: “این نه به این دلیل ما باید یک حس همبستگی با دیگر اتباع. اما از آنجا که ما از ترس آنها می تواند آلوده ما با این ویروس مرگبار از چین است.”

ویتنام شمارش هفتم آن مورد ویتنامی-مرد آمریکایی که تا به حال دو ساعت توقف در ووهان در راه خود را از آمریکا به Ho Chi Minh City. این دستور مدارس به مدت حداقل یک هفته در 19 کشور 54 استانها و شهرستانها از جمله هانوی و هوشی مین سیتی که با هم حساب برای بیش از 4 میلیون دانش آموز.

این ویروس گسترش سریع در دو ماه باعث شد که در روز پنج شنبه اعلام این یک اورژانس جهانی.

که اعلامیه “بدبختانه سوئیچ” از یک نگرش محتاط به توصیه دولت آماده شدن برای امکان virus ممکن است گسترش گفت که نماینده در پکن Gauden Galea. اکثر موارد گزارش شده تا کنون بوده اند افرادی که به چین سفر و یا اعضای خانواده خود را.

که گفت این بود به ویژه نگران آن است که برخی از موارد در خارج از کشور درگیر-انسان به انسان انتقال است.

“کشور نیاز به آماده شدن برای امکان واردات به منظور شناسایی موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و به منظور آماده شدن برای یک داخلی کنترل شیوع اگر که اتفاق می افتد” Galea آسوشیتدپرس گفت.

دستکش های لاستیکی تولید کنندگان در مالزی تولید کننده دستکش های پزشکی متعهد به کمک 18 میلیون دستکش به ووهان. “در حالی که مردم مالزی در مورد گسترش ویروس به سواحل ما, ما به همان اندازه دلسوز نسبت به چین” اولیه صنایع وزیر ترزا Kok در بیانیه ای گفت.

هر دو ویروس جدید و سارس هستند از خانواده کروناویروس که همچنین شامل کسانی است که علت سرماخوردگی.

میزان مرگ و میر در چین در حال کاهش است اما تعداد موارد تایید شده را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل هزاران نمونه از موارد مشکوک هنوز به آزمایش می شود Galea گفت.

“مورد مرگ و میر نسبت به حل و فصل کردن در یک سطح بسیار پایین تر از ما بودند گزارش در حال حاضر چهار هفته پیش” او گفت:.

اگر چه دانشمندان انتظار برای دیدن محدود انتقال ویروس بین مردم با خانواده و یا دیگر تماس نزدیک آنها نگران هستند در مورد موارد عفونت در حال گسترش به افرادی که ممکن است کمتر قرار گرفتن در معرض.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیم گومز در مانیل فیلیپین Hyung-jin Kim در سئول کره جنوبی Niniek Karmini در جاکارتا, اندونزی, Hau دین در هانوی ویتنام Binaj Gurubacharya در کاتماندو نپال جان Gambrell و آیا Batrawy در دبی, امارات متحده عربی و اندرو Wilks در آنکارا, ترکیه کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>