تا کنون پیت Buttigieg ساخته شده است آن را آسان.

یک بار کمتر شناخته شده شهردار سابق از کارهای میانه شهر طاقی بیش از یک معاون سابق رئیس جمهور و چند سناتور ایالات متحده آمریکا در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه. 38 ساله چهره های تازه عقل و turn-the-صفحه پیام برنده رای در سراسر بسیاری از گروه های جمعیتی در کیکآف متحده است.

در حال حاضر وعده نامزدی خود را است برخورد با واقعیت مرکزی سوال در مورد زنده ماندن: او می تواند برنده در میان اقلیت رای دهندگان که به شکل انتقادی پایه از پایه ؟

که خواهد شد مورد آزمایش قرار شنبه در نوادا با متنوع ترکیب لاتین تبار و آمریکایی های آفریقایی تبار, اما به خصوص در کارولینای جنوبی که در آن دو سوم اولیه رای دهندگان می تواند سیاه و سفید رای دهندگان پایه حزب دموکرات که Buttigieg تلاش برای جذب.

Buttigieg استراتژی است برای به دست آوردن یک نگاه تازه از سیاه و قهوه ای رای دهندگان توسط درخشان حمایت خود را در دو مورد اول مسابقات نقاشی بر روی اعتبار از رهبران اقلیت که به تایید او و اعمال نفوذ شبکه های شخصی از هواداران خود.

با کارولینای جنوبی اولیه به سرعت در حال نزدیک شدن Feb. 29 او چهره یک شیب صعود.

“من دیده ام هر گونه حمایت واقعی از آینده سیاه و مقامات محلی. پیت را مورد خودش گفت:” دولت آمریکا به مردم ایران ، جرالد مالوی یک از حامیان دیرین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که نه تایید و یک سال 2020 نامزد شده است. “او به وضوح خستگی ناپذیر جنگجو و ساخت تماس. سوال این است که: مردم را پاسخ خواهد داد؟”

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار که ثبت شده قابل اغماض پشتیبانی در میان سیاه و سفید رای دهندگان در سراسر کشور شده است به کارولینای جنوبی 10 برابر شده است و پخش تبلیغات در ایستگاه های رادیویی در کارولینای جنوبی از پاییز گذشته و همچنین آگهی در روزنامه ها.

او شده است پخش آگهی های تلویزیونی در دولت پس از ماه دسامبر و در این ماه شروع به منعکس کننده نقطه تماس خود را برای فراق با سیاست های گذشته است.

در آن Walter A. Clyburn نی نوه تشکر. جیمز Clyburn از کارولینای جنوبی بالاترین رتبه آمریکایی آفریقایی تبار در خانه و آبه Jenkins, نوه فعال حقوق مدنی عیسو جنکینز پرداخت ادای احترام به خود forebears اما تماس Buttigieg “یک شروع تازه است.”

آن و دیگر تبلیغات نامحدودی YouTube و Facebook تقویت Buttigieg سنگین کمک رسانی به جوان سیاه رای دهندگان به خصوص در محیط های دانشگاهی از جمله در طول تاریخ سیاه, موسسات, کارولینای جنوبی, دانشگاه دولتی و دانشگاه Claflin در Orangeburg.

نی گفت: دانشجویان در حال شیفته Buttigieg را داگلاس طرح با هدف پایان دادن به نژادپرستی نظاممند اما به خصوص کشیده شده به تماس خود را به صورت یک فرهنگ تعلق.

“این چیزی است که آنها شنیده ام از یک نامزد” نی گفت. “پس واقعا زمانی که او شروع به سنگ تیز کردن در در این پیام کالج رای دهندگان بودند بسیار به آن جذب.”

اما برای رای دهندگان سیاه هر دو در کارولینای جنوبی و نوادا Buttigieg چهره نوع دیگری از تست: آیا آنها را برای رای دادن گی نامزد شده است.

جوآن هوستون 63 ساله آمریکایی آفریقایی وزیر و مددکار اجتماعی در لاس وگاس گفت: او نمی تواند حمایت Buttigieg به دلیل گرایش جنسی.

“من در برابر همجنسگرایی. من عاشق همه اما من در برابر این شیوه زندگی” هوستون گفت که او منتظر به بازیگران خود را برای رای دادن بایدن در انجمن سایت.

به عنوان بخشی از تلاش خود را برای متقاعد کردن رای دهندگان مانند هوستون Buttigieg از بزرگتر-مشارکت وقایع به صمیمی تر گوش دادن جلسات که به نامزد حس بهتر از کارولینای جنوبی, سیاه, رای دهندگان و آنها را بهتر حس او دستیاران گفت.

Buttigieg از میزبانی کوچک-جلسات گروه و اعزام سیاه و مقامات منتخب جنوبی و خم Councilwoman شارون مک براید و Waterloo, آیووا, شهردار کوئنتین هارت.

Buttigieg مواجه انتقاد در ماه گذشته به صورت مردد قبل از ارتکاب به حضور مارتین لوتر کینگ جونیور, جشن در کلمبیا, کارولینای جنوبی با دیگر 2020 نامزد. او در ادامه به صورت سوال در مورد خروج از South Bend, اولین بار, سیاه, رئیس پلیس پس از مدت کوتاهی Buttigieg گرفت و در مورد بخش خود را از دست داده و تیراندازی مرگبار مسلحانه مرد سیاه پوست توسط یک افسر سفید در ماه ژوئن.

و او به تازگی تلاش زمانی که فشار در طول ABC بحث در نیوهمپشایر در مورد نامتناسب دستگیری از مردم برای در اختیار داشتن ماری جوانا.

وجود دارد حداقل متوسط نشانه هایی از پیشرفت از جمله در کالیفرنیا یکی از 14 متحده در مارس 3 سه شنبه مقدماتی. نینا Smallwood که با حضور Buttigieg رویداد در ساکرامنتو کالیفرنیا روز جمعه گفت که او فکر او می تواند برنده بیش از رای دهندگان از رنگ.

“در این بحث او را به به واقعا یک درخواست ،” 41 ساله Smallwood گفت. “مردم می خواهند به احساس می کنم مثل صدای ما شنیده می شود و همچنین همه. من قطعا فکر می کنم او یک فرصت است.”

در آیووا و نیوهمشایر Buttigieg ائتلاف بیشتر شبیه رای دهندگان به طور کلی با سن و آموزش و پرورش نسبت به دیگر نامزدها’ هر چند رای دهندگان در این کشورها منعکس کمی تنوع نژادی با توجه به AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان.

در نیوهمپشایر در مورد 1 در 10 رای دهندگان بودند nonwhite. Buttigieg به دست آورده پشتیبانی از 14% از جمله رای دهندگان تقریبا قابل مقایسه با پشتیبانی از دیگر رقیب بالا به جز ایالت ورمونت برنی ساندرز حمایت تقریبا 4 در 10 nonwhite رای دهندگان.

Buttigieg نیز هدف قرار جیب از رای دهندگان به طور گسترده ای پراکنده در سراسر کارولینای جنوبی در بخش های بهره برداری خود را از برگزارکنندگان کمپین’ شبکه های شخصی از کلیساها و کشیشان است.

Malloy هر چند غیر متعهد یک کشیش در هیککسویلل در مناطق روستایی مرکزی کارولینای جنوبی و استقبال Buttigieg به کلیسای او در ماه اوت است. در ماه دسامبر Buttigieg بازدید کوچک اللندل در جنوب غربی ایالت کارولینای جنوبی که شده بود بازدید توسط یکی دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری — وزارت بهداشت ، جان ادواردز در سال 2008 — در 50 سال گذشته.

اگر چه بایدن مورد علاقه در کارولینای جنوبی Buttigieg می تواند ادعای موفقیت chinning خود را به دو رقمی پشتیبانی در میان رای دهندگان سیاه و مشاوران می گویند.

او این فرصت را برای بهبود جایگاه خود را با احترام و نشان دادن در نوادا که در آن او همچنین شعار این اعتبار از حامیان مانند هموطنان هزاره نوادا دولت تشکر. ساندرا Aymen است که در لاتین.

Buttigieg شد اولین نامزد برای شروع پخش زبان اسپانیایی تبلیغات در نیوهمپشایر و شروع به پخش یک هفته گذشته است که در آن نامزد, مسلط به هفت زبان اسپانیایی صحبت میکند در سراسر.

تیم خود را انجام حزبی آموزش زبان اسپانیایی به عنوان 40 درصد از سازماندهی کارکنان اسپانیایی صحبت میکند.

پس از افتتاح مقر خود را در لاس وگاس Buttigieg اولین نوادا زمینه به افتتاح دفتر در ماه سپتامبر در به شدت لاتین محله از شرق لاس وگاس.

در حالی که نوادا می تواند انرژی خود را به مبارزات انتخاباتی در ایالت کارولینای جنوبی خواهد شد یک راه طولانی برای پاسخ به این که آیا Buttigieg می توانید زنده ماندن به عنوان یک کاندیدا گفت: Malloy.

“او بسیار مستعد و او به پول است. اما شبکه و پول بدون مردم با او خوب نیست به اندازه کافی” مالوی گفت. “وجود دارد اما من مطمئن هستم که چقدر.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان هانا Fingerhut در واشنگتن Jonathan J. Cooper در لاس وگاس و آدم پرتو در ساکرامنتو کالیفرنیا کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de