واشنگتن (AP) — An undercover فیلم ضبط شده توسط رفاه حیوانات فعالان را نشان می دهد فروشندگان در اخیر جایزه-شکار کنوانسیون در هاوکینگ, سفر به شلیک اسیر تربیت شیرها در آفریقا با وجود گذشته عمومی اطمینان این رویداد سازمان که به اصطلاح کنسرو شکار را نمی شود به فروش می رسد.

محققان برای جامعه انسانی ایالات متحده دستگیر شده این فیلم هفته گذشته در کنوانسیون سالانه از باشگاه بین المللی سافاری در رنو نوادا است. علمی است که در میان ملت بزرگترین جایزه-گروه شکار و گردهمایی های سالانه خود را به طور معمول رسم هزاران نفر از شرکت کنندگان و صدها نفر از فروشندگان فروش سلاح گرم در خارج از کشور صفری سفر و اقلام ساخته شده از پوست و استخوان از نادر حیات وحش است.

در این ویدئو گرفته شده توسط جامعه انسانی در هفته گذشته اپراتورهای تور گفت: این شیرها برای فروش تربیت شدند در اسارت. به طور معمول شیر مطرح شده در قفس کوچک و قلم قبل از اینکه منتشر شد به یک بزرگتر حصار محوطه. پس از رسیدن به جوان بزرگسالی مشتریان پرداخت به آنها شلیک کنید و نگه داشتن پوست جمجمه و پنجه و دیگر نقاط بدن برای غنائم.

“آنها در حال پرورش در اسارت. آنها در اسارت متولد و سپس آنها منتشر شد” یک فروشنده برای بوش آفریقا Safaris آفریقای جنوبی تور اپراتور می گوید: در این ویدئو. “وجود دارد که در حال رفتن به شما بگویم چیزی متفاوت در طبقه آنها در حال رفتن به bulls—t شما این است که آنچه در آن است.”

فروشندگان از دو دیگر صفری اپراتورهای همچنین تایید کرد که آنها تا به حال اسیر تربیت شیرها برای فروش.

“کنسرو شیر شکار هیچ ارزش حفاظت و غیر اخلاقی هستند” گفت: زن سبک و جلف بلوک, رئيس جمهور و مدیر عامل جامعه انسانی ایالات متحده است. “شیرها پرورش برای تنها هدف از شکار برای یک جایزه صنعت است ساخته شده بر روی یک تسمه نقاله از استثمار و ظلم و ستم حیوانی.”

در سال 2018 مصدوم صادر سیاست مخالفت با شکار شیر آفریقایی پرورش در اسارت آن گروه گفت: از تردید ارزش به حفاظت از شیرها در طبیعت. پس از جامعه انسانی گرفته شده تصویری از کنسرو شکار فروخته شده در SCI کنوانسیون در سال گذشته مصدوم با صدور بیانیه ای حمایت خود را به پذیرفتن تبلیغات از هر اپراتور فروش از جمله شکار و نه اجازه می دهد تا فروش خود را در این فروشنده غرفه اجاره در کنوانسیون سالانه.

در بیانیه ای در روز شنبه مصدوم گفت: این امر در ادامه به نپذیرفتن فروشندگان در آن سالانه شکارچی کنوانسیون از فروش برای شکار شیرها پرورش در اسارت و از اجازه می دهد فروشندگان برای تبلیغ با این سازمان است.

“باشگاه بین المللی سافاری (SCI) با افتخار پشتیبانی از راست به شکار; اما مصدوم نیست چشم پوشی عمل کنسرو شکار توسط اعضای ما outfitters, و یا دیگر همکاران” گروه گفت. “به عنوان ورزشکاران ما معتقدیم شکار بهترین لذت می برد که برخی از نمایشگاه تعقیب معیارهای ملاقات کرد.”

Schalk و Terina ون Heerden صاحبان بوش آفریقا Safaris در اللیسرس آفریقای جنوبی بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

با وجود توییتهایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف بزرگ-بازی شکار به عنوان یک “ترسناک نشان می دهد” دولت او همواره نقل مکان کرد و به گسترش لیست از سازمان ملل که از آن سر و پنهان افتتاح آفریقایی فیل ها و کرگدن را می توان از نظر قانونی وارد شده به ایالات متحده به عنوان غنائم.

یک شکارچی مشتاق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در میان سخنرانان برجسته در SCI کنوانسیون آخر هفته گذشته. به عنوان بخشی از جشن گروه حراج کردن یک weeklong آلاسکا “رویای شکار” روی یک قایق بادبانی لوکس با رئیس جمهور پسر ارشد. دو شکارچیان پرداخت یک ترکیب $340,000 به این سفر بروید.

“این کنوانسیون می کند هیچ چیز دیگر از جشن بی معنی خشونت نسبت به حیات وحش” بلوک گفت. “حیوانات وحشی نیست و کالاها به فروش می رسد با مرگ خود چیزی به جشن می گیرند. این نیاز به پایان است.”

___

دنبال آسوشیتد پرس تحقیقی خبرنگار مایکل Biesecker در http://twitter.com/mbieseck

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در Investigative@ap.org

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su