پنس را از دست داده 2015 HIV شیوع جدید موشکافی

ایندیاناپولیس (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب معاون رئیس جمهور مایک پنس برای نظارت بر کشور در پاسخ به کروناویروس جدید تهدید آوردن مجدد موشکافی به فرماندار سابق را از دست داده و یک شیوع HIV در جنوب ایندیانا زمانی که او فرماندار.

پنس اکراه به اجازه یک سوزن ارز برنامه در شهرستان اسکات در مارس 2015 پس از اپیدمی محور وجود دارد را دیدم تعدادی از افراد آلوده با HIV موشک وار رفتن با نزدیک به 200 نفر در نهایت تست مثبت برای این ویروس که در سال.

با وجود خود سوء ظن — پنس نگران نحوه مبادلات خواهد گذارد “مبارزه با مواد مخدر سیاست” و تا به حال سوء ظن در مورد ارائه تمیز کردن سوزن به معتادان — او در ابتدا با صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد یکی در شهرستان اسکات قبل از بعد از امضای یک قانون اجازه می دهد دولت به تصویب آنها برای شهرستانهای مورد به مورد و بر اساس.

گرگ Millett مدیر سیاست عمومی در amfAR بنیاد تحقیقات ایدز گفت: ایندیانا شیوع HIV شده اند که “کاملا قابل پیشگیری” اگر پنس عمل کرده بود پیش از آن در پاسخ به اطلاعات که در دسترس بود به ایندیانا مقامات بهداشت عمومی و به وضوح نشان داد شیوع قریب الوقوع بود.

شیوع این بیماری در درجه اول آلوده داخل وریدی کاربران painkiller Opana در یک فقیر روستایی منطقه با چند منابع سلامت. سوزن ارز پنس در نهایت مورد تایید برای اسکات شهرستان با موفقیت پیشتر این بیماری همه گیر را گسترش ارائه تمیز کردن سوزن به IV مواد مخدر برای کاهش سوزن های که شیوع HIV و هپاتیت C و بیماری های دیگر.

Millett گفت: Scott County تا به حال به طور متوسط پنج جدید HIV موارد سالانه بین سال های 2004 تا 2013 اما بین ماه های نوامبر 2014 و ژانویه. 11, 2015, آن را به طور ناگهانی دیدم 13 مورد جدید در بیش از دو ماه.

اجرای سریع از یک سوزن ارز برنامه می تواند متوقف کرده اند که تشدید اما موارد جدید در ادامه به افزایش بدون یک, او گفت:.

“این امر می شده اند به طور کامل قابل پیشگیری اگر ایندیانا عمل کرده بود سریع با یک سرنگ,” او گفت:. “به برخی از 200 نفر آلوده شدن بیش از یک دوره زمانی کوتاه بی سابقه بود.”

Millett که مشغول به کار به عنوان یک اپیدمیولوژی با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بين 1999 تا 2013 انجام تحقیقات گفت: CDC بعد مشخص شد که ایندیانا شیوع بیماری منجر به عفونت است که به مبلغ 100 میلیون دلار در هزینه های مراقبت های بهداشتی — هزینه های او گفته شده است می تواند کاهش و یا اجتناب پاسخ سریعتر.

با وجود رزرو در مورد پنس Millett گفت: او را تشویق توسط معاون رئیس جمهور اعلام روز شنبه که دبی Birx دولت جهانی ایدز هماهنگ کننده را در خدمت تحت معاون رئیس جمهور به کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده. Millett به نام Birx موثر و مورد احترام عامه رهبر.

“او شما را در افرادی که متخصص در بیماری های عفونی است که می توانید سوار یک پاسخ موثر,” او گفت:.

اما استیون Thrasher یک دانشگاه استاد روزنامه نگاری است که مورد مطالعه قرار ایندیانا شیوع به عنوان بخشی از تحقیقات خود به HIV و تجاوز مسائل بهداشت گفت: پنس پاسخ به عنوان فرماندار ایندیانا افزایش واقعی سوالات در مورد اینکه آیا او بهترین فرد برای سکان پاسخ به این ویروس.

ماشین غله پاک کنی گفت که در حالی که HIV موارد نصب در شهرستان اسکات — نهفته است که حدود 30 مایل (48 کیلومتر) شمال از لوئیزویل, کنتاکی — پنس گفته مقامات محلی بدانم که آیا او را تایید یک سوزن ارز “که او را به دعا در آن است.”

“پس زمینه خود را نشان می دهد که او به ارمغان می آورد, دین, عدم علم و یک طرز فکر بودجه به بهداشت عمومی مهم است. در زمان اضطراری کسانی که امن ترین راه برای نزدیک شدن به آنچه که می تواند تبدیل به یک اپیدمی” Thrasher گفت.

پنس دولت کمیسیون بهداشت و درمان در زمان شیوع HIV جروم آدامز در حال حاضر ایالات متحده جراح عمومی و به طور گسترده ای با اعتبار کمک به متقاعد کردن پنس به قبول سوزن ارز برنامه ای است که در حال حاضر در عمل نه از ایندیانا 92 شهرستانهای استان است.

پنس را زمانی که خواسته از نظر مراجعه کننده یک خبرنگار به Adams. او در دفاع از پنس اقدامات شنبه گفت: پس از آن فرماندار از نزدیک با او در پاسخ به شیوع بیماری از جمله اجرای سرنگ برنامه “کمک کرد که تغییر دامنه بحران بی سابقه ای.”

“به عنوان یک نتیجه از تلاش های ما تبدیل به یک مدل برای چه کشورهای دیگر و محلات پاسخ به مشابه بحران” آدامز در بیانیه ای گفت.

جوی فاکس بود که قانونی مدیر برای ایالت ایندیانا وزارت بهداشت در طول HIV شیوع روز پنجشنبه گفت که انتقاد از پنس ناعادلانه است زیرا ایندیانا پاسخ به ایدز شیوع رفت و فراتر از فقط اجازه یک سوزن ارز برنامه.

روباه گفت: دولت پاسخ شامل آوردن تست HIV به شهر Austin — جامعه در قلب شیوع — در “یک توقف فروشگاه” دفتر که در آن شهرستان سوزن ارز در ابتدا بر اساس. در آن دفتر, مردم می توانند آزمایش ثبت نام در پزشکی شروع به HIV پزشکی, درمان, دریافت, دولت, کارت شناسایی و شناسنامه و دریافت سایر خدمات است.

“این ناعادلانه به انتقاد فرماندار” روباه گفت. “او شخصا درگیر با سلامت عمومی و امنیت عمومی از اسکات شهرستان و ایندیانا دولت مشغول بود از یک روز در شیوع HIV.

“قبل از مایک پنس سرنگ مبادلات غیر قانونی بودند در ایندیانا است. زمانی که او در سمت چپ دفتر وجود دارد برنامه ها در سراسر کشور.”

دموکرات ایالت پتی موری از واشنگتن خواست مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به تجدید نظر در انتخاب پنس خود را با استناد به “عدم صحت عامه تجربه و سابقه قرار دادن ایدئولوژی بر علم” و “رهبری شکست در ایندیانا شیوع HIV.”

مجلس نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت: او به پنس در روز پنج شنبه صبح و “به او ابراز نگرانی از این که من تا به حال از بودن در این موقعیت است.” پلوسی گفت که در حالی که او می خواهد به کار در کاخ سفید گفت: پنس او با احتیاط از رهبری خود را پس از ضبط آهنگ در ایندیانا است.

ایندیانا تزریق ارز بحث در 2015 پیچیده بود مخالفت از قانون اجرای گروه که نگران است که چنین برنامه هایی را قادر می سازد سوء مصرف مواد مخدر.

Scott County فعلی سلامت مدیر گفت: این شهرستان در بورس از طریق آن شرکت کنندگان مبادله با استفاده از سوزن برای پاک کردن آنهایی که برای جلوگیری از گسترش بیماری از طریق سوزن-های — تا به حال تاثیر دراماتیک در شیوع.

از آنجا که شهرستان سوزن ارز آغاز شد و در اوایل سال 2015 تعداد موارد HIV به شیوع بیماری کاهش یافته است در هر سال گفت: میشل Matern مدیر برای اسکات شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

“من فکر می کنم این اطلاعات برای خود صحبت می کند که آن را به کاهش انتقال بیماری های عفونی,” او گفت:.

در سال 2015 وجود دارد 187 جدید HIV موارد مرتبط به همان HIV فشار دخیل در شیوع. موارد سقوط به 27 در سال 2016 12 در سال 2017 و 10 در سال 2018 با یک مقدماتی تعداد هفت مورد جدید در سال گذشته Matern گفت.

مدافعان سلامت به مدت طولانی انتقاد ایندیانا جمهوری خواهان تحت سلطه دولت برای پرداخت اندک توجه به بهداشت عمومی با دولت رتبه 47 در بودجه بهداشت عمومی با توجه به 2019 مطالعه توسط ایالات سلامت پایه و اساس است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لیزا Mascaro در واشنگتن کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>