پنس به بازدید از کلینیک مایو به یادگیری در مورد تست ‘moonshot’

مینیاپولیس (AP) — معاون رئیس جمهور مایک پنس وقت روز سه شنبه در مینه سوتا در کلینیک مایو به یادگیری در مورد یک کروناویروس جدید تست “moonshot” که مشهور کلینیک همکاری با دولت و خود را گل سرسبد دانشگاه را به سرعت افزایش دولت ظرفیت 20,000 آزمون در روز است.

این یک رویکرد است که اهرم مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های تمام دولت می تواند مطابقت. و آن را باید به کمک مینه سوتا تبدیل به یکی از تهاجمی ترین متحده در تست در مقیاس کارشناسان می گویند لازم است با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است. مینه سوتا یکی از چندین متحده که بودجه در انتظار دولت فدرال برای کمک به.

لیبریا تیم Walz پرده برداری کرد دولت با همکاری دانشگاه مینه سوتا و مایو چهارشنبه گذشته امیدوار کننده است که هر شهروند با علائم کروناویروس می توانید آزمایش پس از طرح رمپ تا در چند هفته آینده.

“این است و نه یک دولت است که فقط رفتن را از طریق COVID-19; این دولت است که خود را برای رهبری این کشور و جهان از این” Walz قول خود “moonshot.”

پنس به رسمیت شناخته شده Walz تلاش در جلسه روز شنبه که در آن او همچنین در ستایش اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine برای یک ابتکار عمل برای تقویت دولت خود را تست ظرفیت 22,000 هر روز از طریق همکاری با معرف تولید کننده ترمو فیشر. معاون رئیس جمهور همچنین با اشاره آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز برای همکاری با یوتا مبتنی بر راه اندازی Nomi سلامت با هدف افزایش خود دولت عقب مانده تست ظرفیت 3,000 هر روز از آن زمان 1000 تا 2000.

“این است که نوع رویکرد و تعهد است که ما نیاز داریم و من خوشحالم که معاون رئیس جمهور است درخشان نور را در امیدوار کننده تلاش. ما باید بیشتر,” Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و گفت: از پنس به بازدید مایو. “تجلیل به مینه سوتا برای اینکه بخشی از آن است.”

مینه سوتا یکی از بالاترین موارد تایید شده سرانه در کشور اما آن تست شده عقب مانده چه Walz دولت می گوید مورد نیاز است. یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل داده ها از COVID پیگیری پروژه نشان می دهد که در ایالت مینه سوتا در حال حاضر در میان صفوف کمترین متحده در سرانه تست ششم از پایین در 10.51 در هر 100 ، 000 ساکنان با کانزاس گذشته در 9.01. رود آیلند است که بالاترین در 50.51. در حالی که نیویورک, سخت ترین آمار دولت, رتبه دوم در 41.21.

“مینه سوتا است که احتمالا کم در شرایط آزمون در هر هزار نفر در مقایسه با کشورهای دیگر اما خبر خوب برای مینه سوتا تست که آن را انجام می دهند نسبت به موارد آن را پیدا نسبتا بالا است …,” Nuzzo گفت. “شما نمی خواهید اکثریت خود را تست و در نتیجه موارد دلیل که نشان می دهد وجود دارد بسیاری از موارد وجود دارد خارج وجود دارد, شما در حال پیدا کردن.”

مینه سوتا مرگ و میر از coronavirus افزایش 14 تا 286 و از دوشنبه در حالی که 214 جدید تایید موارد مطرح شده در این ایالت در مجموع به 3,816. دولتی و خصوصی labs تا به حال انجام شده 61,268 آزمون از دوشنبه

وجود دارد بزرگ است تغییرات در سراسر کشور چگونه تهاجمی متحده شده اند مورد آزمایش دکتر گفت: Joel Shalowitz یک استاد کمکی در دانشکده پزشکی فینبرگ دانشگاه نورث وسترن. این تا حدودی به دلیل برخی از ایالت ها است که انجام بسیاری از تست ها مانند نیویورک و نیوجرسی در میان سخت ترین ضربه متحده در حالی که برخی از کشورها که کمتر تست نیز کمتر از موارد. بنابراین بسیاری از تست رانده است نیاز به آزمون و یا ادعا باید گفت:

در حالی که در دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو هستند “کاملا در سطح جهانی نهادها” Shalowitz گفت: خیلی بستگی دارد که تا چه اندازه خود را آزمایش ثابت می شود. مثبت کاذب می تواند نیروی سالم و بیماران مبتلا به انزوا در حالی که منفی کاذب می تواند منجر به آلوده مردم گسترش ویروس. دقت در میان نهادهای دیگر به طور گسترده ای متفاوت است.

“اگر مینه سوتا می تواند به افزایش ظرفیت خود را برای 20,000 آزمون در روز خواهد بود که بسیار افزایش معنی دار در آن تست ظرفیت,” دکتر گفت: Thomas Tsai, سلامت, سیاست, محقق در دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

بودن به هر دو دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو “افزایش ابزار در جعبه ابزار برای قادر بودن به انجام تست های,” او گفت:. اما آزمون شماره نیست, تمام پاسخ, او هشدار داد.

“تست ظرفیت یک قسمت از پازل” Tsai و گفت: “مهم ترین قطعه ای است که استراتژی در اطراف آزمایش — انتظار برای مردم به نشان می دهد تا. شما باید برای انجام تماس فعال ردیابی و فعال در کمک رسانی به جامعه است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>