• 2.5 K

در مصاحبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity, تازه تاج گذاری coronavirus نقطه مرد مایک پنس چرخید حقایق در ادعا کرد قاطعانه هنگامی که مواجه با یک نگران کننده شیوع HIV در یک روستایی, ایندیانا, شهرستان, زمانی که او فرماندار دولت است.

“ما کار می کرد این مشکل در اوایل سال از اجرای قانون نظر از سلامت نظر” معاون رئیس جمهور گفت: Hannity در فوریه. 27. “من باور نمی کنم در سوزن مبادلات به عنوان یک راه برای مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر اما در این مورد ما به این نتیجه رسید که ما تا به حال اضطراری برای بهداشت عمومی و بنابراین من در زمان اقدام اجرایی را محدود سوزن ارز در دسترس است.”

اما پنس را همکار لقب استان و مردم ایندیانا پیت Buttigieg سابق South Bend شهردار در حال حاضر به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری می گوید: بیشتر وجود دارد به داستان. “او کشیده شد لگد زدن و جیغ به آن” Buttigieg گفته سی ان ان به لیمو در فوریه. 27. “او تا به حال عمل کرده و قبل از آن من باور دارم که بدترین قطعات بیماری ایدز می تواند اجتناب شده است.”

Buttigieg مناسب است. غیر منتظره ای بالا تعداد موارد HIV در شهرستان اسکات ایندیانا بود که برای اولین بار کشف توسط مقامات بهداشتی در ماه نوامبر 2014. پنس را اعلام نکرده بهداشت عمومی اورژانس و اجازه یک سوزن ارز برنامه برای شهرستان تا مارس 26 2015.

یک 2018 مطالعه توسط محققان دانشگاه ییل منتشر شده در مجله پزشکی لانست HIVنتیجه اقدام فوری می تواند به طور چشمگیری کاهش شدت شیوع.

“بالا محدود برای تشخیص عفونت HIV در شهرستان اسکات به اوج خود رسید و در 126 اطراف Jan 10, 2015 بیش از 2 ماه قبل از فرماندار ایندیانا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در مارس 26, 2015” مطالعه گفت: نتیجه رسید که “زودتر بهداشت عمومی پاسخ می تواند قابل ملاحظه ای کاهش می یابد تعداد کل عفونت HIV (تخمین زده شده 183-184 عفونت توسط Aug 11, 2015).”

“این یک فروپاشی کل بهداشت عمومی رهبری و dereliction وظیفه در ایندیانا” یکی از نویسندگان این مطالعه ییل اپیدمیولوژی گرگ Gonsalves گفت: واشنگتن پست. “آنها می تواند اجتناب شود این بیماری اگر علم در زمان سرب به جای ایدئولوژی.”

در حالی که آن را واقعا نمی تواند شناخته شود چه اتفاقی می افتاد اگر پنس و دیگران عمل کرده بود متفاوت این مقاله با استفاده از مدلسازی ریاضی به این نتیجه نظارت بهتر و زودتر اقدامات بهداشت عمومی را کاهش بیماری همه گیر.

“پاسخ جامع از جمله دسترسی به پاک کردن سرنگ برای افرادی که تزریق مواد مخدر و همچنین به عنوان روش های درمانی مانند بوپرنورفين و متادون می تواند در جلوگیری از شیوع بیماری های جدید از HIV و HCV در معرض خطر شهرستان در وهله اول” Gonsalves گفت ییل اخبار در سال 2018 است.

با پنس جدید مسئولیت در برخورد با کروناویروس پاسخ او به HIV بحران در شهرستان اسکات بازگشت به کانون توجه است. پنس گفت Hannity که او فکر می کند یکی از دلایل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را برداشت و بر سر دولت coronavirus پاسخ خود را تجربه در دست زدن به HIV قسمت.

شیوع اچ آی وی در ارتباط بود به استفاده گسترده توسط Scott County ساکنان یک نسخه مصرف داروی مسکن به نام Opana که گرفته شد بازار در سال 2017. سوزن های مشترک بود در منطقه که در آن بسیاری از اعضای یک خانواده زندگی می کنند اغلب در همان خانه.

کارشناسان می گویند که در شرایطی مانند این یکی در شهرستان اسکات سوزن تبادل برنامه ها ضروری است. اما پنس اجتماعی محافظه کار بسیار مخالف آنها را از دیدن آنها را به عنوان کمک به سوء مصرف مواد مخدر. (با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, با این حال, سرنگ خدمات برنامه “فراموش نمی شود و یا افزایش استفاده از مواد مخدر.”) آن را در زمان بسیار لابی با مقامات دیگر به پنس به این برنامه — که غیر قانونی بود در ایندیانا — چراغ سبز.

در مارس 23, 2015, سال پس از شیوع آغاز شد پنس گفت که او در حال رفتن به خانه به دعا در مورد این مسئله با توجه به نیویورک تایمز. به زودی پس از آن او اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی و تصویب برنامه. “این ناامید کننده بود که در آن زمان خیلی تلاش خود را به فرماندار در هیئت مدیره” اد Clere یک دولت جمهوری نماینده که دفاع و پشتیبانی سوزن ارز گفت: بار در سال 2016.

حتی به عنوان او اعلام کرد که رویکرد جدید پنس روشن ساخته خود را عدم تمایل به اتخاذ آن است. “من نمی ورود به این آرامی,” او گفت:. “من باور نمی کنم موثر مبارزه با مواد مخدر سیاست شامل توزیع مواد مخدر متعلقات.”

پس از راه اندازی این برنامه در نظر گرفته شد یک موفقیت است. با توجه به New England Journal of Medicine, 97,000, سرنگ توزیع شد به 277 نفر که امضا کرده. آنها به طور متوسط پنج تزریق یک روز با توجه به انتشار.

با وجود انتقاد پنس در ادامه به بحث مثبت در مورد واکنش خود به HIV بحران است.

“ایندیانا را برای تغییر قانون به آینه چه عمل من گرفته بود,” او گفت: Hannity. “آن لحظه ای که در آن ما تا به حال به ارمغان آورد — ما آورده بود تمام منابع به خرس برای اولین بار از دیدگاه سلامت, قانون اجرای چشم انداز, و من خوشحالم که می گویند که ما همه این افراد درمان شود. هر کس قادر به دریافت حمایت و کمک است و ما به جلو حرکت می کند و جامعه بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im