پلوسی یک پاره گفتار و سوابق بحث

  • 3.2 K

س: آیا مجلس نانسی پلوسی شکستن قانون توسط پاره کردن رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه?

یک: کارشناسان حقوقی باید به طور گسترده ای در رد این ایده که پلوسی را کپی آدرس خواهد بود موضوع را به یک جنایتکار قانون ذکر شده توسط برخی از محافظه کاران است.

کامل سوال

آیا نانسی پلوسی, پاره کردن رسمی کپی از سخنرانی در دولت از آدرس اتحادیه? است او در قبال هر گونه قانونی مجازات ؟

پاسخ کامل

در حالی که مجلس نانسی پلوسی, حامیان ستایش او تصمیم به عموم rip تا کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در پایان Feb. 4 سخنرانی محافظه کاران مورد عمل خواستار آن را “حزبی” و “کودکانه است.” اما برخی از جمله خود رئيس جمهور رفت و بیشتر با وی از سوی مامورین که این عمل غیر قانونی بود.

“اول از همه, آن را یک سند رسمی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “شما اجازه ندارید آن را غیر قانونی آنچه او انجام داد.”

این ادعا که پلوسی نقض قانون فدرال منتشر شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی قبل از تهمت خود ساخته شده پیشنهاد — آن را پیشرفته توسط چارلی کرک از برجسته محافظه کار سازمان جوانان نقطه عطف ایالات متحده آمریکا و جمهوری خواه در کنگره مت Gaetz که به نام اخلاق بررسی و گفت: قانون بود “بالقوه نقض قانون (18 USC 2071).”

خوانندگان ما خواسته در مورد این ادعا و در مورد ویروسی داستان گردش آنلاین با تیتر “نانسی پلوسی دلار جریمه 40K برای تخریب اموال دولت است.” که داستان دروغ بود اولین بار منتشر شده در یک وب سایت که کار خود را “هجو است.”

کارشناسان حقوقی باید به طور گسترده ای در رد این تصور که دادستان فدرال خواهد سعی کنید به اعمال قانون کیفری ذکر شده توسط Gaetz — می پردازد که با “پنهان حذف یا قطع عضو” از سوابق فدرال — به Pelosi پاره تا یک کپی از این سخنرانی.

“یک منجی فدرال قانون کیفری این است که این اعمال توسط دادستان قضات و داوران با حس مشترک” دانیل Richman یک استاد حقوق در دانشگاه کلمبیا قانون مدرسه به ما گفت. Richman که قبلا به عنوان رئیس استیناف وکیل در ایالات متحده به دفتر دادستان برای منطقه جنوبی نیویورک شد و یک مشاور حقوقی سابق FBI مدیر James Comey افزود: “این رویکرد باعث می شود آن را غیر ممکن است برای دیدن تهاجمی بازیافت غیر منحصر به فرد سند به عنوان چیزی بیشتر از آن.”

به طور مشابه, دانشگاه جورج واشنگتن, قانون پروفسور جاناتان Turley, که در خدمت به عنوان یک استیضاح متخصص برای جمهوریخواهان مجلس نمایندگان به این نتیجه رسیدند که آن را نمی خواهد در نظر گرفته شود نقض قانون است.

خاص اساسنامه در سوال اشاره دارد به کسی که “آگاهانه و غیرقانونی پنهان, حذف, mutilates, obliterates و یا از بین می برد و یا تلاش برای انجام این کار یا با قصد به انجام این کار طول می کشد و دور حمل هر رکورد, اقدام, نقشه, کتاب, مقاله, سند یا چیز دیگر ثبت و یا سپرده با هر کارمند یا مامور از هر دادگاه ایالات متحده, و یا در هر دولتی یا هر قضایی یا عمومی افسر , ایالات متحده است.”

“من معتقدم که این یک تحت پوشش سند است. این قانون در جلوگیری از تخریب هر سند دولت در هر شکل. اگر ما را جز انبارها از دریا به دریا” Turley نوشت و در وبلاگ خود.

Turley opined که کپی “یک سند تاریخی ارزشمند از حفظ به عنوان یکی از دو نسخه دست تحویل داده شده توسط رئیس جمهور به معاون رئیس جمهور و رئیس مجلس نمایندگان” و “آن باید حفظ شود.” اما او گفت:, “این است که یک کپی و در یک دادگاه خواهد کاهش احتمال زیاد به جزئیات این قانون به طور گسترده برای پیدا کردن یک نقض در حاشیه تعریف شده تحت پوشش انجام شده است.”

یکی دیگر از ارائه اساسنامه امر به نابودی پرونده از جمله کسانی که با “بازداشت” از سوابق — به طور کلی کسانی که در نظر گرفته داشتن مسئولیت خود را برای تعمیر و نگهداری. Turley گفت پلوسی نمی تواند به عنوان یک “نگهبان” از کپی کردن او دریافت کرده است.

برخی از استادان حقوق نیز استدلال کرده اند که متمم اول قانون اساسی یا قانون اساسی ایالات متحده آزادی بیان و یا بحث در بند می تواند بیشتر برای حفاظت از Pelosi.

شایان ذکر است که ملی بایگانی و سوابق اجرایی خواهد حفظ یک کپی از گفتار و از کاخ سفید است.

“National Archives and Records Administration (NARA) حفظ و دسترسی به سوابق دائم از سازمان های فدرال و رئیس جمهور مطابق با قوانین و مقررات حاکم بر وضع کسانی که سوابق” آژانس در بیانیه ای گفت. “نرا دریافت خواهد کرد رئیس جمهور نسخه برای حفظ و نگهداری به عنوان یک رکورد دائم مطابق با ریاست جمهوری سوابق عمل می کنند.”

نرا همچنین گفت که در حالی که آن را “دارای سوابق تاریخی از مجلس نمایندگان و سنا سوابق آن باقی می ماند قانونی اموال مربوطه به اتاق … [t]او قوانین حاکم بر آن سوابق مشخص نیست توسط قوانین فدرال یا نظارت نرا اما نه با هر مجلسی توافق بر قوانین است.” این سازمان گفت: آن “ندارد اطلاعات در مورد ثبت وضعیت سخنران پلوسی را کپی کرد.”

این درگیری ها نشان می دهد فازی قوانین در اطراف خانه “ثبت وضعیت” خاص کپی داده شده به بلندگو.

Turley در وبلاگ خود گفت: “من نمی توانم پیدا کردن هر منبع که تصریح می کند حفاظت از این سند و یا حتی نیاز به آن داده می شود به سخنران.”

روز پس از دولت از آدرس اتحادیه, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer بحث این موضوع در مجلس نمایندگان است. ثانیهoyer استدلال کرد که پلوسی رفتار محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی و مک کارتی مقابله با گفتن پلوسی “حق ندارد برای از بین بردن این سند است.” اما این سوال که آیا خاص چاپ نسخه ای از این سخنرانی با توجه به بلندگو تشکیل یک “سند خانه” بدون جواب رفت.

Gaetz در یک ستون در وب سایت Townhall.com استدلال کرد که نسخه های امضا شده به دست معاون رئیس جمهور مایک پنس و پلوسی به عنوان رهبران سنا و مجلس به ترتیب عبارتند از “اسناد و مدارک اصلی” هستند که “نه اموال شخصی از دو گیرندگان اما به جای آن از ثبت دائم (و اموال) از دو مجلس کنگره. زمانی که سند ‘دریافت’ توسط مجلس می شود رکورد رسمی مجلس نمایندگان.”

ما خواسته Gaetz را به نقطه ما به اسناد یا شواهدی وجود دارد که تصریح می کند که روند و رکورد نگه داشتن پروتکل. دفتر او به ما گفت که اطلاعات منتقل شده توسط حزب جمهوری خواه در کنگره مایک جانسون و که جانسون دفتر جمع آوری اطلاعات از مقامات در خانه کارمند و خانه مجلس دفاتر.

یک سخنگوی خانه کارمند از سوی دیگر گفت: آمریکا در بیانیه ای که “رکورد کنگره از دولت از آدرس اتحادیه است رونویسی اظهارات به ثبت رسمی خبرنگاران از خانه. کارمند از خانه یک وظیفه برای حفظ اسناد و مدارک منتقل شده به کارمند و یک وظیفه به انتشار این دولت از آدرس اتحادیه. کارمند دریافت رئیس جمهور آماده خارجه اتحادیه سخنان الکترونیکی خواهد بود که برای حفظ اسناد ملی.”

“سازگار با سابقه و عمل در قبل از کنگره بلافاصله پس از رئیس جمهور را به آدرس جلسه مشترک کنگره خانه بدون اعتراض به دستور رئیس جمهور سخنان به چاپ” بیانیه ای گفت:. “دولت چاپ و نشر دفتر است بر این اساس منتشر شده رئیس جمهور سخنان به عنوان یک آدرس ریاست جمهوری قبل از یک جلسه مشترک کنگره است.”

منابع

18 متحده کد § 2071. پنهان حذف یا قطع عضو به طور کلی. ایالات متحده کد. دیده 7 Feb 2020.

Gaetz مت (@RepMattGaetz). “BREAKING: من در پر کردن اخلاق شکایت علیه @SpeakerPelosi برای از بین بردن realDonaldTrump‘s ایالت متحده آمریکا. او انجام شد در زیر کرامت و بالقوه نقض قانون (18 USC 2071). هیچ کس بالاتر از قانون است. او باید پاسخگو باشند.” توییتر. 5 فوریه سال 2020 است.

Garvey, تاد. “درک گفتار و یا بحث در بند.” خدمات تحقیقاتی کنگره. 1 دسامبر 2017.

“مجلس نمایندگان.” رکورد کنگره. Vol. 166 شماره 24. 5 فوریه سال 2020 است.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از دریایی یکی خروج.” کاخ سفید. 7 Feb 2020.

Richman, Daniel. استاد حقوق کلمبیا مدرسه قانون است. ایمیل به FactCheck.org. 10 Feb 2020.

Turley, Jonathan. “نه نانسی پلوسی نه نقض قانون فدرال است . . . فقط دهه از سنت است.” JonathanTurley.org. 6 Feb 2020.

U. s. National Archives and Records Administration. ایمیل فرستاده شده به FactCheck.org. 7 Feb 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>