سئول کره جنوبی (AP) — ویروس موارد در کره جنوبی رسید و میلیون ها نفر از کودکان در ژاپن در خانه مانده از دوشنبه مدرسه به عنوان مقامات در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر در بیش از 60 کشور جهان از جمله ایالات متحده که در آن دو نفر فوت کرده اند و نشانه هایی از یک بزرگتر شیوع یابد ،

به جبهه جنگ علیه coronavirus باز با سرعت شگفت آور در سراسر جهان بهبود بیماران چپ چین با عجله ساخته شده از بيمارستان ها و جداسازی بخشهای آزاد کردن تخت بیمار در شهرستان که در آن COVID-19 بیماری است سخت ترین ضربه.

چین که در آن همه گیری آغاز شد در ماه دسامبر گزارش داد تنها 202 موارد جدید بیش از قبلی 24 ساعت با یکی دیگر از 42 مرگ و میر. به ارمغان می آورد که این کشور تعداد موارد گزارش شده به 80,026 با 2,912 مرگ و میر در همه. شهر ووهان اختصاص بسیاری از موارد جدید بلکه دیدم 2,570 بیماران منتشر شد.

روز دوشنبه افزایش چین به پایین ترین سطح از ژانویه. 21. چین هنوز حدود سه چهارم جهان را تقریبا 89,000 موارد در سراسر جهان, اما شیوع بودند فزاینده در کشورهای دیگر با کره جنوبی و ایتالیا و ایران دیدن تیز را افزایش می دهد.

ایالات متحده شمارش 80 موارد به عنوان یکشنبه و دو مرگ هر دو مردان با مشکلات بهداشتی موجود که در بیمارستان بستری شده بود در ایالت واشنگتن. ایالات متحده در مجموع شامل evacuees از یک ویروس زده کشتی کروز و از ووهان اما موارد جدید در میان کالیفرنیا سلامت کارگران در نیویورک, رود آیلند و واشنگتن نگرانی در هر دو ایالات متحده سواحل.

دوم مرگ و میر در ایالات متحده بود در 70s از یک مرکز پرستاری در نزدیکی سیاتل که در آن ده ها تن از افراد بیمار مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس واشنگتن مقامات بهداشت گفت. محققان گفت این ویروس ممکن است در گردش برای هفته کشف نشده در واشنگتن است.

اندونزی تایید آن موارد دوشنبه در دو نفر که قرارداد این بیماری از یک مسافر خارجی.

در کره جنوبی در یک عجله مرتب اخبار کنفرانس 88 ساله رهبر Shincheonji کلیسا یک فرقه مذهبی است که این کشور بزرگترین خوشه ای از عفونت های متمایل به پایین بر روی زمین دو بار و عذرخواهی برای ایجاد “غیر عمدی” گسترش این بیماری است.

“من نمی دانم چه واژه عذرخواهی من باید ارائه دهد. … ما همچنین انجام بهترین های ما اما نمی قادر به مهار آن را به طور کامل” لی گفت: با پوشیدن یک ماسک صورت. “ما بلافاصله همکاری (با قرنطینه تلاش) اما واقعا وجود دارد هیچ چیز من می توانم بگویم.”

لی کلیسا مشاهده شده است توسط جریان اصلی سازمان مسیحی به عنوان یک فرقه است. به عنوان او صحبت کرد روز دوشنبه برخی از مردم فریاد زد: “فرقه” و “انحلال Shincheonji کلیسا.”

کره جنوبی روز دوشنبه گزارش داد 599 موارد جدید در مجموع 4,335 بسیاری از آنها در جنوب شرقی شهر Daegu و در نزدیکی مناطق. در مجموع 26 نفر کشته شده اند. بیش از نیمی از موارد لینک به یک Shincheonji شعبه در Daegu. این شهر اولین بیمار شناخته شده است یک عضو کلیسا که با حضور خدمات قبل از اینکه مبتلا به این بیماری در فوریه. 18. قبل از او مورد تایید شد, کره جنوبی گزارش داده بود تنها 30 مورد.

کره جنوبی را افزایش شیوع دارای ضعف آن نظام سلامت است. حداقل چهار آلوده افراد مسن فوت کرده اند در Daegu در حالی که انتظار در بیمارستان بستری شود.

کیم باند-لب کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت گفت: بیمارستان’ ظرفیت از حالا خواهد بود محفوظ است برای بیماران مبتلا به عوارض جدی و یا موجود شرایط پزشکی در حالی که در موارد خفیف جدا خواهد شد در تعیین امکانات خارج از بیمارستان.

“ما با توجه به محدود منابع پزشکی از آن خواهد شد بسیار مهم را سریع ارزیابی بیماران شرایط و ارائه سریع و حرفه ای و فعال درمان برای کسانی که با عوارض جدی و به حداقل رساندن مرگ و میر” کیم گفت. “اگر ما همچنان به hospitalize خفیف بیماران در میان ادامه داد: افزایش عفونت های ما خواهد بود خطر overworking پزشکی حرفه ای و قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از عفونت.”

کره جنوبی وزیر آموزش و پرورش, Yoo Eun-Hae گفت: شروع سال تحصیلی جدید خواهد بود با تاخیر بیش از دو هفته تا 23 مارس. کره جنوبی که قبلا با تاخیر شروع یک هفته.

یک حس رو به رشد بحران در سراسر جهان ارسال کرده است بازارهای مالی کاهش خالی عمده خیابان ها و جاذبه های توریستی و مجبور میلیون ها نفر از مردم برای تنظیم زندگی روزانه خود را.

در ژاپن بسیاری از مدارس شروع زیر را از طریق نخست وزیر شینزو آبه طرح به آنها نزدیک برای بیش از یک ماه از طریق پایان از سال تحصیلی.

در حالی که این ویروس باعث بیماری های جدی و به طور عمده برای افراد مسن و کسانی که با موجود مشکلات سلامتی بسیاری از بیماران تا به حال موارد خفیف و برخی از افراد آلوده ظاهرا نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

اما تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس شده اند گسترده است.

موزه لوور بسته شد پس از فرانسه پیشتر اجتماعات بزرگ و ایالات متحده صادر مشاوره در برابر سفر به این منطقه از شمال ایتالیا که در آن شیوع متمرکز شده است. شیوع و افزایش سفر نگرانی می توانند یک ضربه سنگین به این کشورها’ گردشگری و صنایع. بهار بویژه عید پاک بسیار محبوب برای دانش آموزان به بازدید از فرانسه و ایتالیا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im