همه گیر می دهد بلند گو حرف زدن به بارها بدخیم نیویورک

هی آنها در حال حرف زدن در اینجا!

با شهر نیویورک در کانون شیوع کروناویروس در آمریکا و بومی در میان کسانی که ارائه اطلاعات حیاتی به ملت در تلویزیونی جلسات نیویورک لهجه پا کرده است تا به میکروفون و یا شاید بلند گو حرف زدن.

هالی Kelsey است مفتون.

“من فکر می کنم آن را به دلیل لهجه من است تا در مقابل از آنها آن را جذاب به من گفت:” کلسی, 59, از, Denton, تگزاس, که تماشای نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci, هر دو پسران شهر نیویورک است.

Fauci را مبتنی بر علم راه تبیین بحران در کاخ سفید جلسات جذب تعداد بی حد و حصر طرفداران و Cuomo, اخبار کنفرانس ها تبدیل شده اند باید تلویزیون را ببینید.

آنچه مهم است آنچه که می شود گفت, البته گفت, Kelsey که قطعی تگزاس تن به خود گفتار بلکه “من فقط می خواهم راه آنها صحبت می کنند.”

که نشده شده است معمولا احساسات مختلف سریع صحبت کردن نهایی-نامه-انداختن وسط-واکه-کشش سخنرانی الگوهای از پنج بخش نیویورک اغلب تمسخر در فیلم و تلویزیون به عنوان حوزه miscreants و meatheads — و شاید عصبی یا دو.

محققان که مطالعه کرده اند چگونه کشور های مختلف لهجه های درک شده توسط کسانی که در سایر نقاط آمریکا را در بر داشت که آن را می آید به نیویورک صدا فقط fuggedaboutit.

“نظر مردم را در مورد لهجه ها واقعا نظرات در مورد افرادی که با استفاده از آن لهجه گفت:” لورل مکنزی استادیار زبانشناسی در دانشگاه نیویورک.

مطالعات نشان داده اند “مردم در سراسر کشور فکر می کنم نیویورکی صدا تهاجمی” او گفت:. “تقریبا بدون توجه به جایی که شما بروید مردم نمی مانند نیویورک.”

چه ؟ مورچه پناهگاه و جورج جفرسون مهاجم ؟ مونا لیزا ویتو? اوه خوب است.

اما در این ترسناک, هرج و مرج حاضر شده است وجود دارد یک قدردانی ساده بدون نگه می دارد-منع رویکرد به صحبت از امثال کومو و Fauci که ممکن است تغییر برداشت مکنزی گفت.

“از کجا خط خوب بین پرخاشگرانه و جسورانه؟” “این همان کیفیت. … مردم در حال دیدن آنها را در یک نور مثبت از منفی یک است.”

دانیل Keough یکی از این افراد است. “در یک بحران مانند این, آن را به خوبی به مردم صحبت کردن با صراحت گفت:” 27 سال سن خوزه کالیفرنیا ساکن که در آیداهو و وقت خود را صرف گوش دادن به ملکه متولد کومو و بروکلین بومی Fauci.

“شما گوش دادن زمانی که شما می شنوید بسیار واقعی اعداد و داستان که از آن صدای” Keough گفت.

البته هیچ مفرد نیویورک — تغییرات وجود دارد که بستگی به عواملی مانند وضعیت اجتماعی و اقتصادی و قومی گفت: Gregory مرد نیز یک استاد زبان شناسی در دانشگاه نیویورک. و حتی در میان نیروهای جدید آن را کمتر از آن در قسمت وسط از قرن 20th, در بخشی به دلیل مسخره از غیر نیویورکی.

“تاثیر این نوع كليشه اي و ننگ است منجر به تغییر چشمگیر گذشته 50 تا 70 سال است.”

اما نگه داشتن در نیویورک خواهد بود برای به دست آوردن یک کلمه در. آنها توجه داشته باشید که این لهجه نیز ممکن است موجب یک صراحت و استقامت معمولا در ارتباط با شهر و ساکنان آن — که ممکن است آرامش در این زمان نامشخص است.

“یکی از چیزهایی است که می شود در ارتباط با آن لهجه است و اصالت وجود را بدون فیلتر وجود دارد” گفت: Mike Mavrides, 52, که در کوئینز اما زندگی با خانواده اش در بروکلین.

“نیویورک شناخته شده برای خود را در شن و خود را حلق آویز وجود دارد گفت:” مارتی Brennan, 73, یک رککویلل سنتر نیویورک ساکن که در بروکلین. “شاید لهجه کمی انعکاسی از آن است.”

اگر نیویورکی در حال بازگشت خود را به لهجه نیکو هلر در حال انجام بخشی خود را: او یک رقابت آنلاین برای یکی از بهترین اوایل این ماه.

“آن را آرام من. آن را می سازد به من احساس آرامش” گفت: Heller, 31, یک فیلمساز و “خودخوانده استعدادهای درخشان طلایه دار از نیویورک است.”

“من نگران دریافت زمانی که من در ساحل و به طور معمول در یک محیط صلح آمیز است.” “من در سهولت زمانی که من در میان هرج و مرج شهر نیویورک است.”

البته این روزها با خود quarantining و اجتماعی فاصله به عنوان دستور بعد از آن سخت است برای ارتباط با انرژی است. بنابراین هلر خواست بومی نیویورک به نمایش گذاشتن ناب نیویورک لهجه ها در فیلم.

وجود دارد صدها نفر از ارسالی از روزمره نیویورک به عنوان به خوبی به عنوان برخی از معروف آنهایی که از جمله الک بالدوین و Debi Mazar.

در ورود نیکول Perlongo بود که در نهایت جایزه بهترین بروکلین لهجه برگزاری ایگوانا به عنوان او گفت:, “شما می توانید بگویید من از نیویورک فقط از طریق حالات چهره” به پایان رسید و با این سوال مهم است: “اگر شما نمی استفاده از دست خود را هنگامی که شما صحبت می کنید آن است که حتی نیویورک لهجه?”

Perlongo, 34, نیست, همیشه به عنوان راحت با او چگونه صدا, به ویژه هنگامی که دیگران در خارج از محله بروکلین به طعنه او را در مورد آن.

“مردم به شما نگاه کنند و با شما صحبت کنم در راه که در آن شما احساس می کنید مثل آنها فکر نمی کنم شما که هوشمند,” او گفت:.

اما این روزها او پذیرای آن می توانید ببینید که چرا دیگران خواهد بود برای آن کشیده شده زمانی که آنها شنیدن کومو و Fauci صحبت می کنند.

“نیویورک در حال کلیشه ای به عنوان بی ادب و یا کمی ساینده است که ما می تواند” او اذعان کرد. اما “تلنگر به آن وجود دارد را خیلی دوست دارم در نیویورک است. ما همیشه مایل به کمک به هر یک از دیگر.”

___

Hajela را پوشش داده است نیویورک برای آسوشیتد پرس برای 20 سال است. او در توییتر دنبال کنید در http://twitter.com/dhajela.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>