فلسطینی موشک اسراییل پس از غزه برخورد

اورشلیم (AP) — ارتش اسرائیل روز یکشنبه گفت که در آن به ضرب گلوله دو فلسطینی داعش در تلاش برای قرار دادن یک دستگاه انفجاری در امتداد مرز با غزه یکی از آنها کشته شد با توجه به یک فلسطینی رسمی.

اسرائیل سرزنش اسلامی, گروه شبه نظامی حماس که قوانین غزه برای ادامه آتش سوزی ناشی از نوار غزه و از جمله موجی از بالن مواد منفجره پرتاب شده از غزه است که اسرائیل آسیب دیده خواص.

ارتش اسرائیل در آن گفت: هدف تیم ملی متعلق به جهاد اسلامی گروه که قبلا مواد منفجره قرار داده شده در امتداد مرز با هدف آسیب رساندن به نیروهای. جهاد اسلامی شناسایی مرده به عنوان یکی از مبارزان آن.

آماتور ویدئو نشان داد که ده ها تن از فلسطینی ها بعد از پرتاب سنگ در یک بولدوزر اسرائیلی آن را به عنوان بلند بود تا ظاهرا بدن مرده از صحنه است. نظامی گفت که از بین بردن بدن در راه است که مانع بیشتر خطر برای کسانی که در اطراف.

اما فوزی برهوم سخنگوی حماس در گروه های شبه نظامی متهم ارتش اسرائیل با سوء استفاده از جسد و گفت که آن را “خرس عواقب زشت و جنایت.”

وزیر دفاع اسرائیل نفتالی بنت را رد کرد انتقاد و اشاره کرد که حماس شده است برگزاری اجساد دو سرباز اسرائیلی پس از آنها کشته شدند در سال 2014 جنگ غزه.

“من به نظامی که به کشته شدن تروریست ها و جمع آوری بدن,” او گفت:. “این چیزی است که باید انجام شود و این چیزی است که انجام شد.”

این واقعه در میان سکون نسبی در امتداد حصار امنیتی جدا کردن اسرائیل از غزه. هفته گذشته اسرائیل اعلام کرد این امر با ارائه صدها نفر از کار اضافی مجوز برای فلسطینی ها در نوار غزه در یک مرحله جدید با هدف تحکیم رسمی آتش بس با حماس است.

ده ها هزار نفر از ساکنان غزه به اسرائیل است. اما اسرائیل عملا مهر و موم شده از مرز زمانی که این پیوست مصر در تحمیل فلج محاصره غزه پس از حماس قدرت را از رقیب فلسطینی با نیروهای در سال 2007. محاصره همراه با سه جنگ بین حماس و اسرائیل را ویران کرده است اقتصاد در غزه که در آن نرخ بیکاری بیش از 50 درصد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>