رسانه های بین المللی آزادی ناظران اصرار مقامات پاکستانی به اطمینان حاصل شود که قتل یک روزنامه نگار که در بدن داشت در آبیاری آبراه نه مجازات.

عزیز ممان بدن داشت با سیم گره خورده در اطراف گردن در فوریه 16 در نزدیکی زادگاه خود از Mehrabpur در جنوب غربی استان سند. اولیه بررسی پیشنهاد او خفه شد به مرگ قبل از بدن او پرتاب شد و به کانال.

در یک بیانیه در فوریه 17, نیویورک-بر اساس گزارش کمیته حفاظت از روزنامه نگاران (CPJ) گفت: “قتل…سزاوار سویفت عدالت چیزی است که مقامات پاکستانی بارها و بارها موفق به ارائه برای روزنامه نگاران است.”

یک خبرنگار برای TORONTOSTAR تلویزیون و روزنامه Fernand که متعلق به پاکستان بزرگترین سندی-زبان media group, ممان, اولین روزنامه نگار پاکستانی کشته شدند در این سال با توجه به گزارشگران بدون مرز (RSF). آن گفت: چهار پاکستان روزنامه نگاران و وبلاگ نویس کشته شده در سال گذشته در ارتباط با گزارش.

ممان گذشته دیده می شد زمانی که او مجموعه ای خاموش در 15 فوریه به انجام برخی از گزارش در نزدیکی محل Behlani.

پاریس-بر اساس RSF به نقل از همکار روزنامه نگار Akhlaiq Jokhiyo عنوان کرد و گفت که او و ممان همسر معتقد بود هدفمند در ارتباط با گزارش.

ماه پیش ممان منتشر شد یک پیام ویدئویی گفت که او تهدید خود را برای پوشش اخبار داستان.

تهدید به نظر می رسد که باعث شده با پوشش به اصطلاح قطار مارس یک کمپین از اعتراضات و تظاهرات سازمان یافته نزدیک به یک سال پیش توسط اپوزیسیون مردم پاکستان حزب با توجه به RSF.

دانیل ارشد رئیس RSF آسیا-اقیانوس آرام میز, خواست, سند, وزیر سید مراد علی شاه به انجام “همه چیز ممکن است” را به اطمینان حاصل شود که کسانی که مسئول این کشتار هستند به عدالت به ارمغان آورد.

دولت فدرال و مجلس باید “به سرعت نهایی قانون حفاظت از روزنامه نگاران و مبارزه با مصونیت از مجازات به منظور مهار مارپیچی از خشونت در برابر رسانه های پرسنل” حرامزاده گفت.

“با توجه به قربانی قبلی اتهام تهدید از مقامات محلی ضروری است که تحقیقات از سیاسی دخالت” گفت: CPJ آسیا هماهنگ کننده برنامه Steven ساقی.

پاکستان رتبه 8 در CPJ را 2019 جهانی مصونیت از مجازات شاخصبا 16 حل نشده قتل روزنامه نگاران در 10 سال گذشته است.

از 34 روزنامه نگاران بودند که قتل کار خود را از سال 1992 جزئی عدالت به دست آمده است تنها در سه مورد با توجه به دیده بان.

با گزارش RFE/RL رادیویی فتح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de