کراچی — پاکستان مقامات بهداشتی می گویند سویا گرد و غبار از ظروف حمل و نقل, نه یک گاز سمی نشت به احتمال زیاد مسئول مرگ 14 نفر در کراچی محله این هفته است.

محمد عمر فاران سخنگوی پاکستان وزارت امور دریایی در فوریه 19 گفت: RFE/RL “آن را مشکوک است” سویا گرد و غبار که پخش شد در حالی که حمل و نقل بود که offloaded: باعث مرگ و میر و صدمات اگر چه او افزود که تحقیقات هنوز در راه است و یک تصمیم نهایی است که هنوز به آمده است.

ظفر Mahdi ارشد سلامت رسمی در استان سند گفت که aeroallergen از سویا گرد و غبار داشت در نمونه خون جمع آوری شده از مردم که پس از مشکوک به نشت گاز در جنوب بندر شهر Kamari منطقه است.

صدها نفر از مردم دیگر زده بودند در این حادثه و با عجله به بیمارستان شکایت از مشکلات تنفسی و سوزش چشم.

مقامات در ابتدا مشکوک به سمی نشت گاز با برخی از مردم گمان می کنند که آسیب به یک راکتور هسته ای در شهر شده است می تواند به سرزنش.

اما مهدی گفت که “سویا گرد و غبار از ظروف حمل و نقل” که اخیرا تخلیه در شهرستان پورت در فوریه 16 مسئول بود.

Seemin جمالی, یک دکتر در شهر جناح بیمارستان — که در آن بسیاری از مردم بیمار گرفته شد – گفت: سویا گرد و غبار می تواند باعث asevere واکنش های آلرژیک و باعث مرگ برای افراد مبتلا به عفونت ریه

کشتی بود که تخلیه سویا گزارش وارداتی از ایالات متحده حذف شده است از ترمینال اما مقامات گفت: خطرات ایجاد شده توسط گرد و غبار می تواند حداقل چهار روز روشن است.

ده ها تن از ساکنان منطقه بندر اعتراض به تقاضای مستقل پروب به این حادثه با بسیاری از سرزنش مقامات برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از مرگ و میر.

پاکستان دولت نفت بزرگترین کشور نفت بازاریاب گفت: آن را به طور موقت بسته شدن آن ذخیره سازی ترمینال در محل برای محافظت از سلامت کارکنان خود اضافه کرد که این امر با استفاده از نسخه پشتیبان تهیه امکانات برای کمک به جلوگیری از کمبود سوخت.

ناصر شاه ولایتی وزیر اطلاعات در فوریه 18 گفته بود مقامات محلی به دنبال کمک از نیروی دریایی پاکستان شیمیایی و بیولوژیکی بخش برای کمک به تعیین منبع نشت.

کراچی پاکستان است و بزرگترین شهر متعدد پالایشگاه های نفت واقع در نزدیکی همراه با یک کلید دریایی نصب و راه اندازی.

با گزارش AP dpa رویترز و Geo News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de