پاکستان می گوید آن را بازگرداندن هزاران نفر بیشتر شهروندان از امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) که تهدید کرده بود به بررسی روابط کار اگر کشورها را ندارد بازگشت اتباع خود از خلیج فارس وزارت امور خارجه با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

پاکستان وزارت امور خارجه سخنگوی عایشه Farooqui گفت: آوریل 19 که فاز سوم از عودت کننده گان آغاز خواهد شد بین مارس 20 و 28.

چهارده پرواز برنامه ریزی شده به پاکستان از اتباع امارات متحده عربی در این دوره وزارت امور خارجه گفت:. شش پرواز دیگر در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن اتباع پاکستانی از کشورهای دیگر از جمله بحرین و مالزی است.

اولین خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز حامل 227 “رشته مسافران” از دبی و امارات به سمت چپ برای اسلام آباد شب از مارس 18, پاکستان, کنسولگری در دبی گفت: در توییتر ارسال.

بیش از 40,000 پاکستان اتباع ثبت نام کرده اند با دبی کنسولگری برای بازگشت به خانه و درهم روزنامه ملی گزارش شده است.

پاکستان عمده تامین کننده نیروی کار به امارات متحده عربی با بیش از یک میلیون پاکستانی زندگی و کار در کشور است.

امارات متحده عربی گفت در ماه آوریل آن را نقد و بررسی کار روابط با ایالات امتناع از تخلیه شهروندان به عنوان هزاران نفر از کارگران مهاجر مشاغل از دست رفته و یا عدم دریافت حقوق از کارفرمایان با توجه به مستندات تحمیل بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

در ماه مارس امارات متحده عربی به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری, خروج مهاجران سرگردان در کشور به عنوان مقامات خواستار دولت های خارجی را به خود شهروندان است.

امارات متحده عربی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس متکی به نیروی کار خارجی گزارش داده اند که افزایش coronavirus عفونت در میان کم درآمد کارگران مهاجر که اغلب زندگی در شرایط شلوغ.

پاکستان هشدار داده آن را محدود کرده است قرنطینه و آزمایش امکانات برای رسیدگی به عودت اتباع بالا بردن نگرانی های کارگران می تواند تبدیل به یک بردار برای گسترش ویروس.

این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به تاثیر پول های ارسالی کارگران پاکستانی, خانه ارسال.

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im