منسوخ شده Fauci تصویری در ماسک صورت مشترک خارج از چارچوب

سریع نگاهی به

منسوخ کلیپ تصویری از دکتر Anthony Fauci در گردش است در رسانه های اجتماعی — به غلط تصور او در حال حاضر مشاوره عمومی به پوشیدن ماسک. Fauci مانند دیگر مقامات بهداشتی توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش زمانی که فاصله حداقل شش فوت نمی تواند حفظ شود.

داستان کامل

در آوریل 3, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معکوس آن موقعیت قبلی در استفاده از ماسک صورت در طول COVID-19 همه گیر و اعلام کرد که آن را در حال حاضر توصیه کرد که مردم باید پوشیدن پوشش صورت در عمومی با استناد به مطالعات جدید در انتقال این ویروس است که باعث COVID-19.

“ما در حال حاضر می دانم که از مطالعات اخیر که بخش قابل توجهی از افراد مبتلا به کروناویروس فاقد علائم (‘بدون علامت’) و حتی کسانی که در نهایت دچار علائم (‘قبل از علامت’) می تواند انتقال این ویروس به دیگران قبل از نشان دادن علائم” CDC گفت: در اعلام آن است. “در پرتو این شواهد جدید CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.”

با وجود راهنمایی های جدید dubious Facebook صفحات و گروه ها — که برخی از آنها مدافع داروهای جایگزین تئوری های توطئه و ضد واکسیناسیون پیام — اخیرا در گردش منسوخ توصیه در استفاده از ماسک صورت. صفحات های یک 8 مارس ویدئو کلیپ از CBS’ “60 دقیقه” نشان Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “هیچ دلیلی وجود دارد به راه رفتن در اطراف با یک ماسک.”

اما در آن نقطه در اوایل ماه مارس CDC توصیه می شود صرفه جویی درمصرف ماسک صورت که در تامین کوتاه مدت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و کسانی که تا به حال COVID-19 و نشان دادن علائم. پس Fauci داد پاسخ که در خط با CDC توصیه هایی که در آن زمان.

در اینجا چیزی است که Fauci گفت: دکتر جان LaPook ارشد پزشکی خبرنگار ایسنا در این کلیپ گردش در رسانه های اجتماعی:

LaPook 8 مارس: وجود دارد بسیاری از سردرگمی در میان مردم و اطلاعات غلط در اطراف و ماسک صورت. شما می توانید بحث در مورد آن ؟

Fauci: این ماسک ها مهم است برای کسی که آلوده به جلوگیری از آنها را از آلوده کردن شخص دیگری… در حال حاضر در ایالات متحده مردم نباید راه رفتن در اطراف با ماسک.

LaPook: شما مطمئن هستید که از آن ؟ زیرا مردم در حال گوش دادن واقعا از نزدیک به این.

Fauci: …هیچ دلیلی وجود دارد به راه رفتن در اطراف با یک ماسک. هنگامی که شما در وسط یک شیوع پوشیدن ماسک ممکن است مردم احساس کمی بهتر است و حتی ممکن است بلوک یک قطره اما آن را ارائه حفاظت کامل است که مردم فکر می کنم که در آن است. و اغلب وجود دارد عواقب ناخواسته — مردم در حفظ و جزئی با ماسک و آنها با دست زدن به صورت خود را.

LaPook: و شما می توانید برخی از schmutz, مرتب کردن بر اساس از ماندن در داخل وجود دارد ؟

Fauci: البته البته. اما زمانی که شما فکر می کنم ماسک شما باید فکر می کنم از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز آنها و افرادی که بیمار هستند. افرادی که هنگامی که شما نگاه در فیلم از کشورهای خارجی و شما ببینید 85 درصد از مردم با پوشیدن ماسک — خوب است که خوب است. من در برابر آن است. اگر شما می خواهید به انجام آن خوب است.

LaPook: اما آن می تواند منجر به کمبود ماسک?

Fauci: دقیقا این نقطه است. آن می تواند منجر به کمبود ماسک برای افرادی که واقعا به آن نیاز دارید.

پس از آن علم در اطراف رمان coronavirus تکامل یافته است دکتر Dean وینسلو, یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه استنفورد بهداشت و درمان توضیح داد در مصاحبه با FactCheck.org.

در اوایل ماه مارس تا چند نفر تست شده که مقامات بهداشت عمومی هنوز نمی دانند که مردم می تواند به گسترش این ویروس بدون نشان دادن علائم و گفت: وینسلو.

“این در حالی است که شناخته شده نیست که در آن نقطه,” او گفت:.

وینسلو اشاره کرد که Fauci به نظر می رسد به ساخت دو نقطه در مصاحبه. او هل دادن به عقب بر روی این ایده است که یک ماسک می تواند به محافظت از پوشنده لباس از عفونت و او با تاکید بر اهمیت اقدامات دیگر مانند حفظ فاصله حداقل شش فوت بین مردم است.

هر دو از کسانی که همه چیز هنوز هم اعمال می شود به گفته CDC که توضیح می دهد که در وب سایت آن است که این نقطه از پوشیدن نقاب “است که برای محافظت از مردم در اطراف شما اگر شما آلوده هستند اما لازم نیست که علائم است.”

در ظاهر پخش شده در PBS NewsHour در 3 آوریل و مارس 12 Fauci دوباره با اشاره به اهمیت فیزیکی فاصله و در راستای تحول بهداشت عمومی توصیه شده است که پارچه پوشش صورت باید استفاده شود ،

اما Facebook صفحات به اشتراک بگذارند بیشتر به تاریخ مصاحبه. در عوض آنها به اشتراک گذاشته شده, پیر مصاحبه بدون اشاره به تاریخ.

برای مثال یک Facebook صفحه است که پشتیبانی از به طور گسترده ای افشا و خنثی توطئه-نظریه ویدئو “Plandemic,” به اشتراک گذاشته شده کلیپ قدیمی در مارس 6 با عنوان “دکتر Anthony Fauci: ‘هیچ دلیلی وجود دارد به راه رفتن در اطراف با یک ماسک.'” است که مخالف مشاوره Fauci بود در آن زمان.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. توصیه در مورد استفاده از پارچه پوشش صورت به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است. 3 Apr سال 2020 است.

60 دقیقه. “مارس 2020: Dr. Anthony Fauci گفتگو با دکتر جان LaPook مورد Covid-19.” YouTube.com. 8 Mar سال 2020 است.

وینسلو دین. بیماری های عفونی پزشک استنفورد مراقبت های بهداشتی. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 15 مارس سال 2020 است.

مک دونالد, جسیکا. “COVID-19 ماسک صورت, مشاوره توضیح داد.” FactCheck.org. 6 Apr سال 2020 است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اجتماعی فاصله. دیده 18 مارس سال 2020 است.

Woodruff, جودی, et al. “آنچه دکتر Fauci می خواهد شما را به دانستن در مورد ماسک های صورت و ماندن در منزل به عنوان ویروس گسترش می یابد.” PBS NewsHour. 3 Apr سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de