شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

________________________

تغییر وضعیت خرده فروشی: فروشگاه های خرده فروشی تا حد زیادی بسته در سراسر کشور و بسیاری از افرادی که مشغول به کار در آن مغازه ها گذاشته شده است خاموش و یا furloughed. همه گیر شده جدید عادی در مردم چگونه فروشگاه و همچنین به عنوان آنچه که آنها را خرید.

— می گوید هدف آن فروش آنلاین باید تقریبا سه برابر شده در حالی که فروشگاه های فروش کاهش یافته است در اواسط نوجوانی تا کنون در ماه آوریل است. اعداد اعلام شده توسط تخفیف پنج شنبه نشان می دهد چگونه پناهگاه در خانه سفارشات در سراسر کشور سوار مشتریان به سمت گزینه امن تر از آنلاین خرید خدمات از جمله منظقه وانت. هدف حرکت به منظور محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه های آسیب دیده از فروش در آن مکان است.

چهارم-به تاریخ قابل مقایسه فروش که شامل فروشگاه و خرید و فروش آنلاین افزایش بیش از 7 درصد بازتاب یک کاهش جزئی در فروشگاه ها و بیش از 100% رشد در خدمات آنلاین و چه چیزی است که به ترتیب اولویت قابل توجه است اما تعجب آور نیست. خرید و فروش مواد غذایی و نوشیدنی ها شروع به پریدن کرد 20 درصد در حالی که فروش لباس و لوازم جانبی را سقوط 20 ٪ است.

— Gap Inc. متوقف شده پرداخت اجاره در شمال امریکا و جاهای دیگر که در آن فروشگاه ها بسته هستند و روز پنجشنبه گفت که ممکن است اجرا از پول نقد به ادامه بدون تزریق.

“ما نیاز به اقدامات اضافی برای هر دو حفظ موجود نقدینگی و به دنبال منابع اضافی از نقدینگی فراتر از ما در حال حاضر در دسترس به صورت نقدی و تسهیلات اعتباری ظرف 12 ماه آینده,” شکاف گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

درآمد نجومی:

— هرشی فروش کمک کرده بودند و صدمه دیده از وقوع.

پخت و عرضه فروش — هرشی شربت پخت چیپس و کاکائو — همه شروع به پریدن کرد و در حدود 30% (check your Instagram حساب اگر شما نمی دانید که چرا). آدامس فروش رفته اند و در جهت دیگر با اجتماعی فاصله ضربه زدن نفس تازه کردن چند گیره در لیست اولویت است. تعداد کمتری از مردم در حال ساخت ضربه خرید در پرداخت خطوط.

هرشی انصراف راهنمایی های مالی روز شنبه با استناد به وقایع جاری است.

— Crocs انتظار بزرگتر کاهش درآمد در سه ماهه دوم پیش بینی است که اکثریت آن در خرده فروشی و فروشگاه های شریک ممکن است بسته برای کل دوره است. بد بو کفش ساز گفت: آن راحت است و با پول آن در دست است. Crocs است furloughed کارگران در فروشگاه های خرده فروشی در شمال امریکا و کاهش پرداخت هزینه برای مدیران و اعضای هیئت مدیره.

— فروش در Unilever تخت به عنوان کاهش فروش بستنی و غذاهای دیگر در حال جبران افزایش فروش از تمیز کردن مواد.

شرکت هواپیمایی: شرکت های هواپیمایی در حال مواجهه با یک بحران مالی به عنوان ویروس به ارمغان می آورد تقریبا تمام سفر را متوقف کند.

— مدیر عامل شرکت هواپیمایی هلندی KLM گرفته شده 20% کاهش پرداخت تا پایان سال است.

— هواپیمایی گروه تجارت می گوید: این بیماری همه گیر به شمار بیشتری ریسک مالی و ضرر و زیان بیش از پیش اعتقاد بر این برای حامل در اروپا و خاورمیانه و آفریقا و می خواهد آن را بیشتر کمک از دولت است. بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: محدودیت های مسافرتی می تواند هزینه خطوط هوایی اروپا 89 میلیارد دلار در این سال از مارس برآورد $76 میلیارد و خاورمیانه و آفریقایی هواپیمایی $30 میلیارد دلار به 23 میلیارد دلار.

— دولت اندونزی است که تعلیق همه داخلی و بین المللی پروازهای مسافری شروع جمعه به تاریخ 1 ژوئن.

بازار: شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq را بین 2% و 3% برای هفته بعد از ملال انگیز دو روز معاملاتی اما همه آنها تا بیش از 20% بیش از 30 روز گذشته.

— سهام ایالات متحده تحت فشار قرار دادند و بالاتر در ظهر تجاری حتی پس از دولت گفت: 4.4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اخراج جارو اقتصاد است.

متزلزل نمی منصرف: Auto گیاهان در ایالات متحده باقی می ماند تعطیل با هیچ جامد تاریخ تعیین شده برای تولید به راه اندازی مجدد. گیاهان در جای دیگر در حال ساخت برنامه ای برای شروع دوباره.

— ماشین معروف ساخته شده توسط جیمز باند را بازگشایی دو از آن انگلیسی ها و کارخانجات. Aston Martin Lagonda را از سرگیری تولید در سنت Athan گیاه در جنوب ولز است که در مورد استخدام 300 نفر در مارس 5. دوم استون مارتین کارخانه در Gaydon خواهد بازگشایی در نامشخص تاریخ.

— به خودروسازان اعلام کند قصد دارد برای راه اندازی مجدد توقیف آمریکای شمالی کارخانه ها در هفته های آینده هوندا است که با اضافه کردن یک هفته به خاموش کردن آن. این شرکت می گوید آن را ادامه خواهد داد برای حفظ آن خودرو گیاهان بسته طریق ممکن است 8. یک Powersports گیاه در کارولینای جنوبی را راه اندازی مجدد ممکن است 1.

اکثر خودروسازان بسته آمریکای شمالی گیاهان حدود یک ماه پیش برای کمک به جلوگیری از coronavirus از گسترش. در چهارشنبه فولکس واگن اعلام کرد که راه اندازی مجدد آن تنسی گیاه مارس 3, در حالی که مرسدس بنز را بازگشایی آن آلاباما کارخانه در روز دوشنبه. هیوندای به ایران را بازگشایی در آلاباما مارس 4, همان روز اولی برنامه ای برای راه اندازی مجدد آن بزرگ کارولینای جنوبی کارخانه. نیسان در نظر دارد اواسط ماه مه بازگشایی و سوبارو راه اندازی مجدد خواهد شد در آوریل 11.

فیات کرایسلر و یک مارس 4 راه اندازی مجدد تاریخ با فورد و جنرال موتورز انتظار می رود در حدود همان زمان. همه در حال مذاکره با ایران خودرو اتحادیه کارگران.

خودروسازان باید گفت آنها ارائه ماسک و دستکش به کارگران, بررسی درجه حرارت قبل از کارکنان را وارد کنید و نگه داشتن کارگران شش فوت از هم جدا. آنها همچنین طرح افزایش تمیز کردن و مبهوت شروع به بار.

خودروسازان دیترویت استخدام حدود 150000 کارگران کارخانه در ایالات متحده در حالی که تولید کنندگان بین المللی را در مورد 85,000.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im