سازمان امنیت و همکاری اعضای انفجار روسیه عدم پاسخ به نقض حقوق بشر در چچن

ایالات متحده و کانادا و 14 کشور اروپایی می گویند روسیه شکست خورده است و برای پاسخ دادن به موارد نقض حقوق بشر و موارد نقض حقوق بشر در قفقاز شمالی منطقه چچن که در آن یک “آب و هوا از مصونیت از مجازات” در ادامه به غلبه بر علیه مدافعان حقوق بشر و روزنامه نگاران و اعضای لزبین و گی ها و ترنسجندرهای ایرانی (همجنسگرایان) جامعه است.

مشترک بیانیه تحویل داده شد به این سازمان برای امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) در مه 26, 17 ماه پس از یک حقیقت یاب گزارش ارائه شده در سازمان امنیت و همکاری اروپا گفت: مقامات در چچن به حال مرتکب شکنجه, اجرا, ناپدید شدن, اعدام های فراقضایی و دیگر “بسیار جدی” نقض حقوق بشر و سوء استفاده.

قربانیان شامل اعضای جامعه همجنسگرایان مدافعان حقوق بشر و وکلا و رسانه های مستقل و سازمان های جامعه مدنی با توجه به 2018 گزارش.

“هفده ماه گذشت از آنجا که این گزارش صادر شد. شده است وجود دارد هیچ سازنده پاسخ به این گزارش و یا توصیه های خود از مقامات فدرال” این بیانیه مشترک گفت: اوضاع در چچن “عمیقا نگران کننده است.”

رمضان قدیروف حکومت چچن با مشت آهنین پس از او نصب شده بود را به عنوان منطقه رهبر با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در سال 2007.

“ما ادامه خواهد داد به افزایش نگرانی های ما با توجه به متعدد و معتبر اتهامات مداوم جدی نقض حقوق بشر و موارد نقض حقوق بشر در چچن تا زمانی که ما دریافت اساسی پاسخ از فدراسیون روسیه و مشاهده پیشرفت ملموس در منطقه” بیانیه ای گفت:.

علاوه بر ایالات متحده و کانادا امضا کنندگان شامل بلژیک, بریتانیا, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, ایسلند ایرلند, لتونی, لیتوانی, هلند, نروژ و سوئد.

این گزارش در مورد نقض حقوق بشر در چچن بود که در نتیجه این نیایش در ماه نوامبر 2018 توسط 16 سازمان امنیت و همکاری کشورهای عضو از یک ابزار دیپلماتیک شناخته شده به عنوان مسکو ساز.

مکانیسم اجازه می دهد تا برای بررسی راه اندازی می شود بدون اجماع و مستقل از ریاست سازمان امنیت و همکاری موسسات و تصمیم گیری بدن اگر یکی از اعضای دولت پشتیبانی توسط حداقل نه دیگران “معتقد است که به خصوص تهدید جدی برای تحقق مفاد [امنیت] بعد انسانی بوجود آمده در یکی دیگر از شرکت دولت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de