O’rourke حمایت باعث غلط پست در بایدن تفنگ سیاست

  • 2K

سریع نگاهی به

Beto o’rourke, حمایت جو بایدن استفاده شده است و به عنوان سوخت برای اطلاعات غلط در مورد معاون سابق رئیس جمهور را کنترل اسلحه سیاست. اگر رئیس جمهور بایدن نگفت او “آینده برای اسلحه خود را.”


داستان کامل

جو بایدن قفل تاییدیه از سه سابق مخالفان در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در شب سه شنبه. سناتور. ctq سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و سابق تشکر. Beto o’rourke هر متعهد به حمایت معاون رئیس جمهور سابق.

حمایت از o’rourke که خواستار اجباری بیع متقابل سیاست برای انواع خاصی از اسلحه دارای سوخت طیف وسیعی از اطلاعات غلط در مورد بایدن پیشنهاد تفنگ سیاست که در واقع تغییر کرده است. این واقعیت نادیده گرفته شده توسط بسیاری از کسانی که مخالف هستند به سلاح قوانین از جمله حداقل یک کنگره ارسال شده که ویدئو های خود را AR-15 است. جمهوری خواه در کنگره کن باک از کلرادو به چالش کشیده بایدن و o’rourke “آمده و آن را” در ویدئویی خود را.

پرسید: اگر باک می دانستند که بایدن پیشنهاد تفنگ سیاست را شامل نمی شود اجباری بیع متقابل برنامه سخنگوی لیندزی Curnutte گفت: FactCheck.org در یک مصاحبه تلفنی که این ویدئو ساخته شده است “در پاسخ به Beto نمای کلی بر روی این موضوع است.”

پس از o’rourke ساخته شده و حمایت خود را در یک تجمع در دالاس در مارس 2, او و همسرش امی در زمان بایدن به Whataburger رستوران و پخش شام در Facebook live. یک کلیپ از ویدئو که در حال حاضر شده است به طور گسترده ای به غلط می گویند که بایدن است “‘آینده’ اسلحه خود را.”

یک داستان تداوم باطل حمل تیتر: “تماشا کنید: بایدن به نظر می رسد به دوربین و وعده و به دور از آمریکایی ها اسلحه.”

او نمی گفت که.

این چیزی است که او در واقع گفت:

“و این مرد می تواند تغییر چهره از آنچه که ما در حال برخورد با, با توجه به اسلحه — سلاح های حمله — با توجه به برخورد با تغییر آب و هوا و من فقط می خواهم — من هشدار امی اگر من برنده هستم در آینده برای او.”

این کلیپ نشان می دهد که ارز گرفته شده از فیلم:

سازمان های دیگر از جمله انجمن ملی تفنگ لابی بازوی موسسه اقدام قوه مقننه ساخته اند گسترده تر ادعا می کند بر اساس چه بایدن پذیرفته تایید.

در اینجا چیزی است که بایدن گفت: جمعیت پس از o’rourke صحبت در این تجمع:

“من می خواهم چیزی را روشن من قصد دارم برای تضمین این است که گذشته شما را دیده ام از این مرد — شما در حال رفتن به مراقبت از تفنگ مشکل با من. شما در حال رفتن به یکی که منجر به این تلاش. من شمارش بر شما. من شمارش بر شما. ما نیاز شما بد — دولت نیاز شما از کشور به شما نیاز دارد شما بهترین هستید.”

NRA-ILA در زمان یک کلیپ از این بیانیه و قالبگیری آن را با یک کلیپ از o’rourke دفاع از حذف انواع خاصی از اسلحه در طول یک بحث دموکراتیک در ماه سپتامبر. O’rourke حمایت اجباری بیع متقابل برنامه گفت: در بخش “[H]ell بله, ما در حال رفتن به شما AR-15, AK-47. ما در حال رفتن به اجازه می دهد آن را در برابر ما همکار آمریکایی دیگر.” NRA-ILA ارسال شده به آن متصل ویدیو در Facebook با این متن: “جو وعده داده است که اگر رئیس جمهور Beto ‘خواهد بود که منجر’ تفنگ خود را کنترل کنیم.

اما آن را گمراه کننده نشان می دهد که بایدن به تصویب رسید o’rourke در اجباری بیع متقابل سیاست. بایدن پلت فرم در کنترل اسلحه را شامل نمی شود اجباری buybacks. به جای آن ارائه می دهد یک بیع متقابل برنامه برای کسانی که نمی خواهید به ثبت نام خود را به “حمله با سلاح” تحت قانون اسلحه ملی.

در حالی که NRA-ILA تصویری گمراه کننده است یک تیتر در یک وب سایت به نام حقیقت در مورد اسلحه می رود بیشتر ادعا “بایدن را بتو o’rourke دولت او اسلحه مصادره تزار.”

بایدن ساخته شده است و هیچ گونه تعهد و پشتیبانی نمی شود “تفنگ مصادره.”

یک کمپین مشاور بایدن تاکید کرد که o’rourke خواهد شد کار بر روی “مردمی” تلاش. این بیانیه که مبارزات انتخاباتی فرستاده می شود زمانی که ما خواسته برای روشن شدن:

“معاون رئیس جمهور بایدن تنها نامزد در این مسابقه که مورد ضرب و شتم NRA — دو بار. این بیماری همه گیر از خشونت اسلحه است که wracking جوامع در سراسر ملت ما این است که تمام عیار اخلاقی و ایمنی بحران به خصوص برای فرزندان ما. او را مفتخر به Beto o’rourke را تایید و هیجان زده است که بتو خواهد بود که منجر مردمی برای حمایت از معاون رئیس جمهور تفنگ اصلاحات پیشنهادی که ما مطلقا نمی توانیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آن را حیاتی است که رئیس جمهور بعدی قادر به در و شکست تولید کنندگان اسلحه و لابی و جو بایدن تنها کاندیدای با سابقه و اعتبار به انجام این کار است.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

این طرح بایدن برای پایان دادن به خشونت اسلحه بیماری همه گیر. JoeBiden.com. دیده 5 Mar سال 2020 است.

PBS اخبار ساعت. YourTube. “پخش زنده: بایدن دارای دالاس رالی با Klobuchar را تایید.” 2 Mar سال 2020 است.

O’rourke بتو. Facebook ویدئو زندگی می کنند. 2 Mar سال 2020 است.

Farley, رابرت. “O’rourke نه تنها در حمایت از اجباری بیع متقابل.” FactCheck.org. 20 Sep 2019.

لس آنجلس تایمز. یوتیوب. “Beto o’rourke در نظر گرفتن اسلحه: “جهنم بله, ما در حال رفتن به خود را AR-15, AK-47.” 12 Sep 2019.

Curnutte, Lindey. سخنگوی Rep. کن باک. مصاحبه تلفنی. 6 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im