روسیه قدرتمند سرویس امنیتی فدرال (FSB) تبدیل شده به یک semicriminal ساختار است که عملکرد اساسا به عنوان یک دوم “دولت” با توجه به یک گزارش جدید توسط این پرونده (Dosye) مرکز که بودجه سابق oligarch و منتقد سرسخت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور میخائیل Khodorkovsky.

این گزارش که صادر شده در ژوئن 11با عنوان “چگونه FSB تعیین سیاست و اقتصاد روسیه است.”

به آژانس امنیت توضیح داده شده است در این گزارش به عنوان اصلی حمایت از پوتین حاکم سیستم که به دست آورده به کنترل بیش از همه دیگر نهادهای دولتی است.

در خصوص آن می گوید: وزارت دفاع کمیته تحقیقاتی دادستان کل و وزارت کشور هستند “وابسته به FSB.”

“نمایندگان خدمات ویژه به طور منظم تاثیر تصمیمات دادگاه در نقض استقلال قضایی شعبه” این گزارش می گوید و اضافه کرد که عدم تفکیک قوا “تهدید امنیت کشور است.”

Khodorkovsky گفت: RFE/RL را سرویس که پرونده مشغول به کار بود در گزارش “برای بیش از یک سال است.”

“ما به انجام چندین مصاحبه با کارشناسان از جمله برخی از کسانی که کار می کرد برای FSB در گذشته و برخی از کسانی که در حال کار در حال حاضر وجود دارد و همچنین با افرادی که به یک دلیل و یا دیگر مجبور شدند به ارتباط با آژانس,” او گفت:.

Mikhail Khodorkovsky (file photo)


میخائیل اکران (+عکس)

اکران شد و پس از ثروتمندترین افراد روسیه و قدرتمند oligarch. او دستگیر شد و در اکتبر سال 2003 و بعد از آن محکوم به نه سال زندان پس از اینکه به جرم اختلاس و فرار از پرداخت مالیات در دادگاه به طور گسترده ای دیده می شود که با انگیزه های سیاسی.

بسیاری از دارایی های خود را یوکوس شرکت نفت به پایان رسید تا تحت کنترل روس نفت شرکت دولتی نفت که توسط اجرا نزدیک پوتین متحد ایگور Sechin. پوتین عفو اکران در ماه دسامبر 2013 و او در حال حاضر زندگی در خارج از کشور.

“کلی جان کلام این است که در یک حس واقعی شما می توانید تماس بگیرید FSB دوم دولت روسیه'” Khodorkovsky گفت. “است که فعالیت خود را در زمینه های مختلف عمومی و زندگی اقتصادی کشور به مراتب بیش از آن در قانون اساسی قدرت.”

‘انحصار فساد

پوتین سابق KGB افسر حکومت روسیه به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر از سال 1999. او به عنوان رئیس FSB در 1998-99. بسیاری از قدرتمند ترین و, قبلا, قدرتمند آمار و ارقام در سیستم حاکم-از جمله شورای امنیت و وزیر نیکولای Patrushev, Rostec شرکت دولتی سر سرگئی Chemezov سابق وزیر دفاع سرگئی ایوانف و سابق دولت روسیه راه آهن سر ولادیمیر Yakunin – باید زمینه های اتحاد جماهیر شوروی و روسیه آژانس های امنیتی است.

پرونده گزارش همچنین اتهامات عنوان شده است که برخی از 126 قطعه از املاک و مستغلات در بیشتر منطقه مسکو – عمدتا اسراف خانه های کشور – که قبلا متعلق به اتحاد جماهیر شوروی KGB بخش خصوصی واگذار شد در نرخ مقرون به صرفه با چهره های کلیدی در این زمان نیروهای امنیتی و پس از آن به فروش می رسد به صورت قابل توجهی سود.

در میان کسانی که به نام ادعا طرح شد و یوری Yakovlev که رهبری FSB اقتصادی امنیت گروه از سال 2008 تا سال 2016; ویکتور Cherkesov رئیس سابق فدرال مبارزه با مواد مخدر سازمان; Patrushev; Sechin; و دیگری رئیس فدرال مبارزه با مواد مخدر سازمان ویکتور ایوانف.

“FSB است که مسئول مبارزه با فساد و پول شویی در واقعیت این است که ارائه پوشش برای تمام روسیه سیستم بانکی از نظر پول شویی و پول نقد جریان” اکران گفت:با استناد به 2019 مورد سابق FSB افسر کیریل Cherkalin که کشف شد به 12 میلیارد روبل ($185 میلیون دلار) پول نقد در آپارتمان خود.

“من می گویند که آنچه که واقعا اتفاق می افتد نیست مبارزه با فساد اما تلاش برای انحصار آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de