آنلاین تشک پیشگام کاسپر soars در اولین معامله

نیویورک (AP) — سهام آنلاین تشک پیشگام کاسپر خواب, Inc. ظهور در اولین معامله در بازار بورس نیویورک روز شنبه.

در ظهر معاملات سهام شد تغییر در $15.23 تقریبا 30 درصد بالاتر از 12 دلار قیمت IPO. باز سهام در $14.50.

قوی باز ارائه می دهد تشویق اخبار اخیر پس از IPO, فلیپ فلاپ. کاسپر گفته بود در اوایل این هفته است که این پیش بینی ارائه از $12 تا 13 دلار در هر سهم اما پس از آن ثابت است که به پایان کم از آن محدوده.

ماه گذشته کاسپر گفت: انتظار می رود که به قیمت IPO بین $17 و 19 دلار در هر سهم.

کاسپر مستقر در نیویورک شد برای اولین بار نام شناخته شده به فاش کردن برنامه های عمومی در این سال خدمت به عنوان یک آزمون برای سرمایه گذاران اشتها برای سود راه اندازی به سمت بازارهای عمومی. اما باز قوی تشویق شد, اخبار اخیر پس از IPO, فلیپ فلاپ. سوار-نقطه شرکت Uber و Lyft عرضه در بازار در سال گذشته اما همچنان به از دست دادن پول و هر دو معامله کرده اند و زیر خود را IPO قیمت. دفتر های شرکت WeWork scuttled IPO خود را در ماه سپتامبر یک بحران است که در سمت چپ آن را در آستانه ورشکستگی و مجبور فردی گری از بنیانگذاران آدم نویمان.

به نوبه خود کاسپر گسترش فراتر از فروش آنلاین باز 60 کاسپر فروشگاه و فروش به خرده فروشی 18 شرکای مانند هدف و آمازون است. این طرح در نهایت گسترش به بیش از 200 فروشگاه در آمریکای شمالی است.

آن را نیز گسترش فراتر از تشک به بالش ملافه و تخت سگ. آن را در حال حاضر به اجرا در هفت کشور جهان است.

تاسیس در سال 2014 کاسپر ثابت naysayers اشتباه است که هیچ کس می خواهم به خرید یک تشک آنلاین. در واقع آن را انقلابی در راه تشک تحویل داده شد آینده با یک تشک به اندازه کافی انعطاف پذیر به توان به یک جعبه به اندازه کافی کوچک به جا در صندوق عقب یک ماشین.

کاسپر گفته است که آن را تا مقدار زیادی از اتاق را به رشد برآورد که جهانی خواب اقتصاد بود به ارزش حدود 432 میلیارد سال گذشته است. آن را می گوید ایالات متحده در خواب کسب و کار بود که نزدیک به 80 میلیارد دلار در سال گذشته است. کاسپر موفقیت نیز کمک به خار دیگر آنلاین تشک رقبا مانند بنفش Leesa خواب و کلاله & سوزن که ادغام با جهان پیشرو تولید کننده تشک Serta سیمونز ملافه.

هنوز کاسپر از دست دادن پول است. برای نه ماه اول سپتامبر به پایان رسید. 30, آن را در حال خرید و فروش $312.3 میلیون. زیان خالص شد $67.4 میلیون در طول این دوره است. در سال 2018 فروش شد $357.9 میلیون در حالی که ضرر و زیان شدند $92.1 میلیون. در سال 2017, شرکت در حال فروش $250.9 میلیون و متحمل ضرر و زیان $73.4 میلیون.

کاسپر برنامه ای برای استفاده از درآمد حاصل برای سرمایه در گردش و صندوق رشد و عمومی دیگر اهداف شرکت.

سهام معامله شده در زیر “CSPR” در بورس نیویورک.

_______

به دنبال آن د’Innocenzio: http://twitter.com/ADInnocenzio

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>