یک وبلاگ نویس روسی در تلاش برای از زیرخاک در اوردن رازهای پوتین افزایش قدرت

در میان بحران جهانی coronavirus همه گیر سالگرد 20th باشد از ولادیمیر پوتین برای اولین بار در انتخابات به عنوان رئیس جمهور روسیه در 26 مارس سال 2000 به تصویب رسید تا حد زیادی unremarked. یک مصاحبه طولانی با پوتین توسط خبرگزاری دولت TASS که خواهد شد نورد در 20 اقساط در حال اجرا تا به این تاریخ بزرگ شد بی سر و صدا به تعویق افتاد میان فقیر رتبه بندی پس از 17 بخش ناامیدانه پیشی تیتر گرفتن حوادث.

برای وبلاگ نویس و فیلمساز Artyom Kruglov تاریخ بود یکی دیگر از روز در محل کار و در آنچه او را توصیف به عنوان “باستان شناسی حفاری” از پوتین کمی شناخته شده است به افزایش قدرت.

“یک لایه پوست کنده و دور و مستند,” او گفت: RFE/RL را خدمات “و سپس ما شروع بعدی. در سطح ما پوتین رسمی بیوگرافی…. اما اگر شما حفاری عمیق تر شما پیدا کردن یک لایه دوم و سوم است.”

پس از 2015 Kruglov اجرا یک وب سایت به نام Putinism به عنوان آن است که تلاش برای سند مخفی در صفحات قدرتمند بیوگرافی از جوانان خود را در شوروی در لنینگراد به روزهای آغازین خود را در کا گ ب برای خود ادعا روابط با بدنام روسی جرایم سازمان یافته سازه. Kruglov نیز مجدد بسیاری از تحقیقات خود را به عنوان یک سری از گزارش تصویری در یوتیوب که در جمع بیش از 1.3 میلیون بازدید.

چیدن از طریق Archives

برای پنج سال Kruglov برداشت از طریق خاطرات و مصاحبه از محققان پلیس, امنیت-خدمات, عوامل اعضای سازمان-باندهای جرم و جنایت و دیگران به قطعه با هم داستان چگونه یک جوان سخت گل تبدیل شدن به شکل غالب در روسیه تاریخ مدرن است. این اطلاعات اغلب قادر می سازد او را به خواندن بین خطوط پوتین رسمی زندگینامه از جمله در اول شخص (2000) و اولگ Blotsky دو-حجم 2001 مجاز زندگینامه پوتین: داستان یک زندگی است.

“اگر شما همه چیز را که Blotsky جمع آوری آن پدیدار می شود که پوتین یک فرد با تعداد زیادی از مجتمع های” Kruglov گفت. “او خجالت ریشه خود; او نمی مانند زنان…. او در یک ضد اجتماعی و ضد انسانی محیط زیست در جهان جنایی در حاشیه Nekrasov بازار شد که یکی از مهمترین جرم قطعات از کل شهر [آزمایشی]. وجود او برداشت شد و مورد ضرب و شتم.”

پوتین Kruglov تاکید شد محصول “پس از جنگ شوروی در لنینگراد.”

“خود داخلی حیوانیت می آید از چنین کودکی,” او اضافه شده است. “و آن تشدید شد او سالها در KGB.”

Kruglov توجه خاص به لئونید Usvyatsov بود که پوتین در اول رزمی هنر مربی در 1960s. Usvyatsov نیز مربیگری Arkady Rotenberg که همچنان یکی از پوتین نزدیک ترین خواص و یکی از ثروتمندترین افراد روسیه الیگارشی.

Usvyatsov کیفری recidivist که صرف 20 سال در زندانهای اتحاد جماهیر شوروی بود — Kruglov گفت: – جنایی “اقتدار” به عنوان شناخته شده Lyonya ورزشکار است.

“او در اصل یک پدر دوم برای پوتین و Rotenberg,” Kruglov گفت و اشاره کرد که پوتین اشاره با احترام به Usvyatsov چندین بار در در اول شخص بیوگرافی.

“Usvyatsov شد یک یهودی که پاره دیگر یهودیان بودند که به مهاجرت به اسرائیل [و مجبور به فروش اموال خود را],” Kruglov گفت. “که او جنایی تخصص.”

با این حال او با استفاده از های ورزشی خود را در دنیای ارتباطات به Rotenberg بستری در لنینگراد موسسه ورزشی و, پوتین به دانشگاه ایالتی لنینگراد.

“Lyonya بود به قتل در یک زیرزمین در طول یک جنایتکار جنگ در سال 1994” Kruglov گفت. “من حتی احساس کمی برای او متاسفم. او را جا حق را به پوتین panopticon امروز — او می شده اند و هیچ بدتر از یک وزیر ورزش از ویتالی Mutko یا برآورده دولت مناقصات و بدتر از Rotenberg. و یا او می تواند انجام دهد و همچنین در سازمان ملل متحد به عنوان [ولادیمیر] Safronkov می کند.”

پوتین 15 سال فعالیت حرفه ای در کا گ ب (1975-90) واقعا شکل گرفته او را به عنوان یک فرد Kruglov اضافه شده است. در بیانیه های رسمی پوتین همیشه می گفت او انجام نامشخص “ضد جاسوسی کار می کنند.” او همچنین گفت که او “یک متخصص در برقراری ارتباط با مردم” است و او در شرکت “اقدامات علیه مخالفان.”

A young Vladimir Putin in a judo training fight at a St. Petersburg sports school in 1971.


یک جوان ولادیمیر پوتین در یک جودو آموزش مبارزه در سنت پترزبورگ ورزشی مدرسه در سال 1971.

ولادیمیر Usoltsev-Gortanov که مشترک با پوتین زمانی که دو تن از آنان مستقر در درسدن آلمان شرقی نوشت و در سال 2003 خاطرات که پوتین “مشغول به کار در کالس برای پنجم با ریاست” بود که این بخش از کا گ ب که combatted “انحرافات ایدئولوژیک.”

“Volodya شروع به کار خود را در نفرت انگیز ترین بخش از KGB — پنجم با ریاست” Kruglov گفت. “وارثان که بخش در حال حاضر در مرکز E [به antiextremism بخش از سرویس امنیتی فدرال (FSB) را جانشین کا گ ب] و در حال ساخت موارد در برابر…جعلی” ضدانقلابی سازمان.'”

با توجه به Kruglov پژوهش پوتین کار اصلی برای کا گ ب در لنینگراد سال بود “استخدام خارجی ها که به اتحاد جماهیر شوروی و شهروندان شوروی که در ارتباط برقرار کردن با خارجی ها و یا رفتن خارج از کشور.”

ارز و عسل تله

این بود که در یک موقعیت قوی برای جوان مشتاق پوتین.

“کار بر روی خارجی ها اغلب به معنای استفاده از جنایی و عناصر ضد اجتماعی — روسپی از هر دو جنس تعویض پول و دلالان ارز,” او گفت:. “آنها با نمایندگان فروش از آیکون ها و اشیاء عتیقه با contrabandists. با هر کسی که می تواند قلاب ‘ خارجی در برخی از راه و یا ارائه اطلاعات در مورد او.”

“مشغول به کار در این گروه فرصت خوبی برای دیدار با مردم در اتحاد جماهیر شوروی اقتصاد سایه و های مختلف دایره جنایی,” او اضافه شده است.

زمانی که پوتین بود به مسکو نقل مکان کرد در اواسط 1990s ارتباط وجود دارد بین FSB و Izmailovo گروه جنایتکار بود و در حال حاضر جامد Kruglov گفت. در آن زمان این گروه به رهبری اتحاد جماهیر شوروی در افغانستان جانباز آنتون Malevsky که Kruglov توصیف به عنوان “تایید نژادپرستانه” که در شکل ارتباط با دوستان و آشنایان در FSB به درایو قفقاز به ویژه چچن, گروه های جنایتکار در خارج مسکو است.

Anton Malevsky


آنتون Malevsky

در سال 1993 به عنوان بخشی از تلاش خود را برای تضعیف سابق KGB رئیس جمهور بوریس یلتسین قرار دادن نخبگان Vympel ویژه-واحد نیروهای تحت وزارت کشور.

“بلافاصله 600 خوبی آموزش دیده عملیات ویژه عوامل خود در خیابان” Kruglov گفت و اشاره کرد که بسیاری از نخبگان KGB عوامل احساس توهین در چشم انداز تابع به “پلیس.”

“Malevsky یافت کار برای بسیاری از این افراد بیکار” Kruglov ادامه داد. “چند ‘شرکت های خصوصی امنیتی’ راه اندازی شد که شد مشترک شرکت از Izmailovo باند و FSB.”

زمانی که پوتین شد مدیر FSB در سال 1998 “او به ارث برده همه از این از پیشینیان خود” Kruglov گفت. تنها دو ماه پس از فرض خود را ارسال پوتین آورده Vympel واحد به عقب در زیر FSB.

این Izmailovo سندیکای باقی می ماند “قدرتمند ترین سندیکای جنایی در روسیه” Kruglov گفت و هنوز هم در ارتباط با FSB را مرکز عملیات ویژه (TsSN).

“برای 20 سال بوده اند دریافت سود سهام خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که در حالی که دیگر مافیا سازه در روسیه رنج می برد در زیر پوتین های Izmailovo گروه را شکوفا کرده است.

“ما باید به دنبال حقیقت در چشم” Kruglov به این نتیجه رسیدند. “روسیه اجرا شده توسط جنایی-امنیتی رژیم به بدترین شکل ممکن مرتب کردن بر اساس. آنها آغشته به خون و سرقت و جرم و جنایت. و همه آنها متصل شده توسط یک گذشته مشترک است. حتی وجود دارد یک شوخی — ‘جنایی گروه از 1990s که قدرت را در حال حاضر موجب ترس همه با چشم انداز بازگشت به lawless 1990s.'”

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار ارشد رابرت Coalson بر اساس گزارش RFE/RL خدمات خبرنگار دیمیتری Volchek

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im