یک عکس دو داستان — اما هیچ فریب توسط وب سایت های خبری

سریع نگاهی به

ویروسی پست مقایسه side-by-side تصاویر از وب سایت های خبری به دروغ ادعا می کنند که با استفاده از همان تصویر از مردم در ساحل در طول COVID-19 همه گیر است که یک نمونه از رسانه های فریب. محل صحنه در جکسون ویل فلوریدا شناسایی شده است با دقت در هر یک گزارش خبری.

داستان کامل

فقط بیش از یک ماه پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 به یک بیماری همه گیر کاخ سفید صادر هدايت متحده شروع به بلند کردن کسب و کار محدودیت اجرا به سرعت گسترش این بیماری است.

یک روز پس از آن اعلام برخی از سواحل فلوریدا بازگشایی شد به صورت محدود. یک تصویر از جمعیت در یکی از این ساحل استفاده شد و به تازگی توسط دو نفر مختلف وب سایت های خبری.

از نیویورک پست از آن استفاده می شود برای نشان دادن یک داستان در مورد سواحل باز به صورت محدود در نزدیکی فلوریدا است که در آن عکس گرفته شده بود.

سایت های دیگر استفاده می شود آن را در یک Facebook پست هایی که مربوط به یک به طور منظم به روز رسانی وبلاگ در مورد همه گیر که در آن زمان شامل یک ورودی در مورد باز کردن در سواحل فلوریدا. این وبلاگ همچنین شامل یک ورودی در COVID-19 مرگ و میر در لس آنجلس ارائه شده است که تیتر که نشان داد در Facebook در زیر تصویر. که در مجاورت می تواند اشتباه خوانندگان, اما هر کسی که از طریق کلیک روی لینک دیده اند که این وبلاگ تحت پوشش مسائل متعدد.

این سایت که نوشته شده لینک در Facebook به نام اخبار شکستن اخبار جمع آوری شرکت است. یک سخنگوی اخبار شکستن گرگ Vederman توضیح داد: در یک مصاحبه تلفنی که سایت الگوریتم دسته رسانه های اجتماعی پست. در این مورد آن را کشیده یک تصویر از این وبلاگ نشان دادن در ساحل فلوریدا و یک تیتر در مورد مرگ و میر در لس آنجلس.

Side-by-Side تصاویری از همین عکس استفاده می شود تحت عناوین مختلف در حال حاضر در حال گردش در یک ویروسی پست های رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آنها به اثبات رسانه ای فریبکارانه است. بالاتر از دو تصاویر است که متنی که می گوید: “این عجیب و غریب دقیق همان افرادی که برای بازدید از ساحل در فلوریدا در حال حاضر در سواحل در کالیفرنیا? Lol… بیدار نشده است؟”

اما وجود دارد هیچ چیز بی مورد در چگونه عکس استفاده شد و در هر دو مورد.

هنگامی که آن استفاده می شود در این پست داستان آن مصور مرکزی موضوع است. هنگامی که آن را مورد استفاده قرار گرفت در اخبار شکستن را Facebook, پست, آن نشان داده شده یکی از چندین موضوعات مطرح شده در ارتباط پست وبلاگ. به سادگی از طریق کلیک کردن روی لینک خوانندگان می توانید ببینید که این وبلاگ ویژه ورود در سواحل فلوریدا به عنوان به خوبی به عنوان یک ورودی در مرگ و میر در کالیفرنیا.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Greenwood, Sam. “جکسون ویل فلوریدا دوباره باز می شود, سواحل, پس از کاهش در COVID-19 موارد است.” گتی ایماژ. 17 Apr سال 2020 است.

Dorn, سارا. “جکسنویل بیچ بسته بندی شده به عنوان فلوریدا coronavirus موارد آمار رکورد است.” نیویورک پست. 18 Apr. 2020.

Newsbreak.com. Facebook post. “لس آنجلس رکورد بیشترین روزانه مرگ و میر.” 18 Apr سال 2020 است.

NBC News. “برخی از کشورهای سهولت محدودیت به عنوان معترضین تماس برای بازگشایی اقتصاد — در اینجا آخرین به روز رسانی از سراسر جهان است.” همانطور که از 18 May سال 2020 است.

Vederman گرگ. سخنگوی اخبار شکستن. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 23 Apr سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>