در مسکو و حومه یک شهر پرانتز جدید COVID-19 بیمارستان

GOLOKHVASTOVO روسیه — یک ناوگان از بیل گریدر و کامیون کمپرسی در حال شدت درست یک میدان بزرگ در خارج از این روستا در جنوب غربی حومه بیشتر مسکو. اگر همه می رود با توجه به طرح شهر یک نام تجاری جدید 500 تخت بیمارستانی برای بیماران مبتلا به COVID-19 — بیماری ناشی از کروناویروس جدید — باید باز کردن درهای خود را در حدود یک ماه.

43 هکتار ساخت و ساز سایت hums در سراسر ساعت با کامیون و دیگر وسایل نقلیه trundling تا کالوگا بزرگراه از طریق یک خط ویژه اختصاص داده شده به طور انحصاری برای این پروژه است.

در نهایت این بیمارستان خواهد شد در نزدیکی خوابگاه را به خانه خود 1,000 کارکنان.

این یک تحول و توسعه در این خواب آلود حل و فصل کمتر از 10 کیلومتر خارج از مسکو حلقه جاده و سرعت که با آن می گذرد تا بازتابی از به طور فزاینده ای به پاسخ فوری منطقه ای و مقامات فدرال باید نصب شده به تلاش برای مقابله با افزایش عفونت کروناویروس.

در حالی که این پروژه وعده هجوم مردم با حقوق نسبتا خوب خرید در کسب و کارهای محلی ساکنان قطعا احساسات مخلوط.

“تا چندی پیش ما در حال مرگ ایجاد کرد با شش خانه” یکی دیرین ساکن که نمی خواست فاش شود گفت: RFE/RL. “در حال حاضر ما حدود 60 نفر.”

در حال حاضر مردم باید سفر به نزدیکی شهرک برای مواد غذایی و آن را حدود 30 دقیقه رانندگی به مرکز پایتخت.

“البته مردم نگران در بیمارستان اما ما باید برای انجام کاری با کسانی که سقوط بیمار” مرد گفت. “این است که خیلی دیر به انجام هر چیزی در مورد ساخت و ساز در حال حاضر. آنها در حال رفتن به یک خط آب در بیمارستان و یک گروه از مردم است به همه ما رو به عنوان به خوبی.”

‘چیزی جز سر و صدا و خاک و اتومبیل’

ساکنان محلی ایجاد یک چت گروهی در تلگرام اجتماعی-رسانه برنامه با حدود 150 نفر از شرکت کنندگان که به طور فعال نظارت و در مورد پروژه. مردم نگرانی در مورد آنچه در این بیمارستان انجام خواهد شد با آن پزشکی زباله و چه خطرات محلی coronavirus عفونت خواهد بود.

از اواخر سال در مارس 18, روسیه تا به حال 147 رسما تایید موارد عفونت کروناویروس و بسیاری از ناظران گمان می برند که تعداد قابل توجهی بوده است underreported در کشور بیش از 140 میلیون نفر است. در مارس 19, روسیه, گزارش اول خود را COVID-19 مرگ و میر 79 سال.

در حال حاضر در Golokhvlastovo مردم محلی بیشتر در مورد کار ساخت و ساز خود را.

فقط خارج ساخت و ساز محیط, آمبولانس, مخازن آب آشامیدنی و یک ون پلیس ایستاده و منتظر بودند.

“ما یک خانه در اینجا به زندگی مسالمت آمیز در اینجا و در حال حاضر نگاه — چیزی جز سر و صدا و خاک و اتومبیل” یک زن محلی که کاهش یافته است را به نام او گفت: RFE/RL. “بیش از آخر هفته کالوگا بزرگراه شد این ماجرا و برخی از مرتب کردن بر اساس از کمیسیون در پرواز با هلیکوپتر.”

Most of the officially reported infections have so far been concentrated in Moscow.


بسیاری از گزارش رسمی عفونت شده متمرکز در مسکو.

دیگر مردم محلی را راه اندازی سنگر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از کامیون ها از رانندگی در باغ و حیاط خود را. یک مرد گفت: RFE/RL که کارگران ساختمانی شکسته بود خط ارائه گاز به خانه اش.

“آیا وجود یک قانون در آرام ساعت?” او گفت:. “اما آنها تمام شب. وجود دارد هیچ قوانین در اینجا.”

‘لازم دیرهنگام حداقل’

فئودور Katasonov متخصص اطفال و متخصص پزشکی در مسکو جهانی سیستم های پزشکی درمانگاه توصیف ساخت بیمارستان جدید به عنوان “لازم دیرهنگام حداقل برساند.”

او گفت که او انتظار می رود روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی می شود بشدت تست شده توسط رمان coronavirus.

خدمات بهداشتی و درمانی گفت: آسیب دیده اند در سال های اخیر توسط دولت سیاست “بهینه سازی.” تلاش به دنبال بهبود مراقبت های بهداشتی و کاهش هزینه های تمرکز خدمات و کاهش در محلی کلینیک های کمک های اولیه ایستگاه و امکانات دیگر. اما در واقع آن منجر به بسته شدن بسیاری از خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات خروج مردم به دور از مراکز شهری و بدون مراقبت های پزشکی اولیه در برخی از موارد است.

افرادی که خود را دور از درمانگاه کمتر احتمال دارد به دنبال مراقبت از او اشاره کرد.

“مسکو مراقبت های بهداشتی در حال حاضر بسیار ضعیف آماده برای اولین بار است که انتظار می رود اگر, ایتالیایی, سناریوی توسعه در اینجا,” او گفت: با اشاره به این واقعیت است که بزرگ و ناگهانی موجی از عفونت تا حد زیادی تحت الشعاع بیمارستان در ایتالیا مجبور به سهمیه بندی از مراقبت های بهداشتی.

“این کشندگی این بیماری همه گیر به طور مستقیم بستگی به قدرت سیستم مراقبت های بهداشتی و قرنطینه اقدامات است که در حال تصویب” Katasonov اضافه شده است. “از آنجا که در کل کشور در حال حاضر بیشتر یا کمتر هنوز هم انکار در مورد این بیماری همه گیر قرنطینه اقدامات آمده اند دیر و ناکافی بوده است. این بدان معناست که ما می توانیم انتظار زیادی بار در بیمارستان ها و به خصوص در اتاق اورژانس.”

Katasonov انتقاد محل بیمارستان جدید و مشکوک است که آن را انتخاب از ملاحظات مالی به جای مراقبت های بهداشتی اثربخشی

“آن شده اند که به طور کامل امن برای ساخت یک مرکز حتی در یک منطقه مسکونی,” او گفت:. “Coronavirus نه به طور موثر در فواصل.”

بدون هیچ هزینه و ارقام منتشر شده برای ساخت و ساز پروژه.

مقامات روسیه از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در پایین به دنبال پروژه آرامش به این کشور شمارش از عفونت رشد کرده است.

بسیاری از گزارش رسمی عفونت به تاریخ شده اند متمرکز در مسکو روسیه بزرگترین شهرستان. مقامات شهرستان در ضمن باید بنا به گزارش ها در نظر گرفته تحمیل یک شهر قرنطینه — اساسا قفل پایین شهر — اما هیچ سفارش داده شده است علنی نشده است.

در 17 مارس طی یک نشست سطح بالا از مقامات دولت پوتین خود سعی در پروژه هوا از آرامش.

“ما قادر به شامل توده نفوذ و گسترش” از coronavirus پوتین گفت. “این وضعیت به طور کلی تحت کنترل با وجود ریسک بالا ،

این مکان از راه دور از Gorokhvlastovo بیمارستان را به حمل و نقل بیماران وجود دارد سخت تر است و می تواند به افزایش تعداد مرگ و میر Katasonov گفت. علاوه بر آن مشکل تر خواهد بود به در آورد و جای اضافی کادر پزشکی در صورت نیاز.

این Gorokhvlastovo بیمارستان شروع او نتیجه گرفت: “اما چند مانند آن را در مفید آمده است.”

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار ارشد رابرت Coalson و بر اساس گزارش از Golokhvastovo توسط RFE/RL خدمات خبرنگار الکساندر Litoi

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>