جمعه روز زمین است. پس چگونه در مورد هزینه بخشی از روز خود را در یادگیری چگونه به رشد چیزهایی که از آن ؟

این اجتماعی فاصله است که می تواند در نهایت با یک سالاد یک غذای جانبی و یا حتی یک وعده غذایی کامل — بسته به چه مقدار شما می خواهید به انجام.

ویرجینیا تعاونی فرمت برگزاری زوم کنفرانس روز شنبه در باغ شهری است. آن را برای کسانی که می خواهند به باغ اما مطمئن نیستید که در آن برای شروع و یا که ممکن است نیاز به چند اشاره گر.

“آن را به حدود 20-30 دقیقه برنامه با قابلیت پرسش و بسیار تعاملی” گفت: آدریا Bordas های کشاورزی و منابع طبیعی عامل در کانتی فیرفکس.

باغبانی مناسب اجتماعی, فاصله, فعالیت, Bordas گفت. این نیز فعالیت های خوبی برای خانواده و برطرف کننده استرس خوب — چیزی است که همه ما می تواند استفاده از یک کمی از این روز.

“من صرف برخی از زمان با خانواده در خارج از در نظر گرفتن برخی از تنفس عمیق داشتن یک نوع مراقبه آرامش بخش” Bordas گفت.

نه مقدار زیادی از فضا ؟ هیچ حیاط ؟ آن را بدون مشکل.

“اگر مردم نمی باید از این فضا به عنوان دور به عنوان یک حیاط خلوت شما می توانید بسیاری از چیزهایی که در گلدان های خود را در بالکن یا پاسیو خود را,” او گفت:.

شما همچنین لازم نیست به خود را شکستن انزوا به دریافت لوازم Bordas گفت. شما احتمالا می تواند با استفاده از چیزهایی که شما در حال حاضر.

“اگر شما باید برخی از خاک گلدان و شما باید برخی از دانه هنوز هم رشد خواهد کرد اگر آنها کمی قدیمی تر است و شما باید آنها را در خانه” او گفت:.

بسیاری از کسب و کار را به شما کشتی و یا تسهیل بدون تماس با منظقه وانت. و در این بعد از خرید از محدودیت ها و قفسه های خالی در فروشگاه ها آن را به خوبی به برخی از کنترل بیش از مواد غذایی خود را تولید.

زوم کنفرانس مجموعه در روز چهارشنبه ساعت 4 بعد از ظهر است اما شما باید برای ثبت نام به شرکت.

اگر سوالی دارید و شما نیاز به ارائه آنها را از قبل.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de