Omicron در حال رشد است – و این بار دموکرات ها جلوی کارها را نمی گیرند

[ad_1]





کارکنان پزشکی در حال آماده سازی آزمایشات برای COVID-19 هستند.

اتحادیه‌ها می‌گویند که دولت‌ها آزمایش‌ها و ماسک‌های کافی ارائه نمی‌کنند و رهبران باید تعطیلی کوتاه‌مدت را تا پایان پرش Omicron در نظر بگیرند. | اسکات هاینز / گتی ایماژ

بوستون – دموکرات‌ها پیامی برای آمریکای سیل‌زده Omicron دارند: موم بگیرید و ادامه دهید.

از نیویورک تا کالیفرنیا، شهرداران و فرمانداران دموکرات در تلاش هستند تا مدارس و مشاغل را با فوریتی که در طول همه‌گیری از قبل منحرف نکرده‌اند باز نگه دارند.

در شیکاگو، جایی که اختلاف بین اتحادیه‌های معلمان باعث بسته شدن سومین سیستم بزرگ مدارس کشور شد، شهردار لوری لایت‌فوت معلمان را به خاطر گزارش ندادن در کلاس‌هایشان سرزنش کرد – و حمایت ضمنی کاخ سفید را دریافت کرد.

لایت فوت هفته گذشته به ساکنان شیکاگو گفت: “دیگر بس است. ما محکم ایستاده ایم.”

در کالیفرنیا، فرماندار گاوین نیوسام و شهردار لس آنجلس، اریک گارستی، سوگند یاد می‌کنند که سوپربول در لس آنجلس ادامه خواهد داشت، حتی با افزایش موارد کووید-19. جارد پولیس، فرماندار کلرادو “پایان مراقبت های اضطراری” را اعلام کرده و گفته است که افراد واکسینه نشده در صورت بیماری مقصر هستند. حتی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، ماه گذشته از آمریکایی ها خواست که برنامه های تعطیلات خود را لغو نکنند.

دموکرات‌ها در بستن کسب‌وکارها، اعمال فاصله اجتماعی و درخواست ماسک‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس، از اکثر جمهوری‌خواهان فراتر رفته‌اند – و در ابتدا به دلیل احتیاط خود پاداش سیاسی دریافت کردند. اما در حالی که کشور وارد سومین سال همه‌گیری خود در چنگال موج دیگری از گزینه‌ها می‌شود، رهبران ایالت آبی که با رای‌دهندگان خسته و ناامید روبرو هستند، شکم خود را از دست داده‌اند. برخی استدلال می کنند که این تاکتیک های یک بیماری همه گیر زودهنگام از نظر مالی به مردم آسیب رسانده و منجر به بحران سلامت روان در بین دانش آموزان منزوی شده است.

دموکرات ها به جای مواجهه با خشم رای دهندگان جمهوری خواه، اکنون باید با منتقدان چپ که حزب خود را به فروش بهداشت عمومی برای حفظ اقتصاد متهم می کنند، مبارزه کنند. اتحادیه‌هایی که نماینده معلمان، کارکنان بهداشت و کارکنان خطوط هوایی هستند می‌گویند که دولت‌ها آزمایش‌ها و ماسک‌های کافی ارائه نمی‌دهند و رهبران باید تعطیلی کوتاه‌مدت را تا پایان جهش Omicron در نظر بگیرند.

با این حال، رهبران دموکرات می گویند گلن یانگکین جمهوری خواه در انتخابات فرمانداری ویرجینیا در ماه نوامبر با خطاب به برخی از والدین ناامید پیروز شد و فیل مورفی، فرماندار نیوجرسی، بیش از آنچه بیشتر انتظار داشتند، به شکست نزدیک بود و با استناد به فراخوان پایان همه گیری، آنجا را ترک کرد.

«یک تأثیر اجتماعی واقعی وجود دارد که به نظر من بخشی از پیام ها نبود [until recently]داگ روبین، یک استراتژیست کهنه کار که با چندین دموکرات برجسته ماساچوست، از جمله فرماندار سابق دیوال پاتریک، و در مورد نامزدی تام استایر برای ریاست جمهوری در سال 2020 کار کرده است. دموکرات ها این را دارای پیامدهای سیاسی می دانستند. آنها در ویرجینیا و نیوجرسی اثرات منفی بالقوه نادیده گرفتن برخی از این مشکلات را دیدند.

دموکرات‌ها همچنین اعتماد بیشتری برای باز نگه داشتن اقتصاد کسب کرده‌اند، زیرا واکسن‌های کووید-19 به طور گسترده در دسترس قرار گرفته‌اند و شواهد اولیه نشان می‌دهد که Omicron، اگرچه قابل انتقال‌تر است، اما میزان مرگ و میر کمتری دارد و بستری شدن شدید در بیمارستان دارد.

ناامیدی کووید پس از دو سال عمیق‌تر می‌شود و به نظر می‌رسد آمریکایی‌های بیشتری مایلند در ازای باز نگه داشتن کارها، ریسک‌های بیشتری بپذیرند. آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی کشور، ماه گذشته بار دیگر بر تمایل ماه گذشته خود برای “روان نگه داشتن جامعه ما” با نصف کردن دوره توصیه شده انزوا، تاکید کرد.

شش نفر از 10 آمریکایی که در اواسط دسامبر توسط دانشگاه مونموث مورد بررسی قرار گرفتند، درست زمانی که اولین موارد Omicron در ایالات متحده ظاهر شد، گفتند که از تأثیر کووید بر زندگی روزمره خود احساس “فرسودگی” می کنند، از جمله 63 درصد از دموکرات ها.

فرمانداران هر دو ایالت قرمز و آبی شاهد کاهش رتبه محبوبیت خود در طول همه گیری هستند. مطالعه Monmouth نشان داد که دلتا رتبه‌بندی Covid را برای مدیران دولتی کاهش می‌دهد، که بایدن در سال 2020 نیز برنده آن شد.

پاتریک موری، مدیر مؤسسه تحقیقاتی دانشگاه مونموث، در مصاحبه‌ای گفت: «یک سال پیش، اکثر رأی‌دهندگان دموکرات از کرسی فرمانداری پیشی گرفتند و گفتند: «شما به اندازه کافی قفل نمی‌کنید». «بسیاری از این افراد اکنون می گویند که فعلاً مهم نیست و آنچه می بینیم این است که فرمانداران نسبت به آن واکنش نشان می دهند و به حال و هوای پایگاه خودشان اذعان می کنند.

در حالی که Omicron موارد کووید-19 را به اوج می رساند و بیمارستان ها را در سراسر کشور محاصره می کند، فرمانداران ایالت آبی بار دیگر از گارد ملی خود می خواهند و از افراد واکسینه نشده می خواهند آستین های خود را بالا بزنند. اما آنها همچنین به ناامیدی تجربه شده توسط کسانی که از قوانین پیروی می کردند اذعان می کنند که انتظار دارند کووید تا کنون تمام شود – فقط برای اینکه ببینند Omicron به سرعت در حال گسترش است.

باب بلندون، کارشناس نظرسنجی و استراتژی سیاسی در مدرسه کندی هاروارد، می‌گوید رهبران دموکرات «انتخابات آتی را می‌بینند، واکنش‌های منفی را مشاهده می‌کنند». آنها نمی توانند کارها را ببندند و هیچ تساهل عمومی برای اغتشاشات جدی در زندگی مردم وجود ندارد. صبر مردم تمام شده است.»

این بدان معنا نیست که فرمانداران دموکراتیک کاملاً با یکدیگر همسو هستند. کسانی که در ایالت‌های آبی تیره مانند کالیفرنیا و نیویورک هستند هنوز به ماسک و همچنین واکسن برای مقامات دولتی و بهداشتی نیاز دارند. نیوسام خواستار واکسیناسیون دانش آموزان در سال تحصیلی آینده در کالیفرنیا شد.

رهبران دموکرات در ایالت‌های محافظه‌کارتر، مانند فرماندار کانزاس، لورا کلی و فرماندار کنتاکی، اندی بشیر، مدت‌هاست که مجبور بوده‌اند از سلامت عمومی بدون تعطیلی و دستورات سخت‌گیرانه دفاع کنند. در میشیگان، فرماندار گرچن ویتمر حتی زمانی که قبل از کریسمس هشدار داد که “هر یک از ما احتمالاً در نقطه ای در معرض قرار خواهیم داشت” از دستور ایالت برای ماسک اجتناب کرد و از ساکنان میشیگان واکسینه نشده خواست تا واکسینه شوند.

استیو سیسولاک، فرماندار نوادا، یکی از آسیب‌پذیرترین دموکرات‌هایی که در پاییز امسال مجدداً انتخاب شد، اخیراً ایده اعطای دستورات دولتی برای واکسن در لاس‌وگاس را رد کرد، در حالی که نیاز به ماسک در مناطق با شیوع بالا را حفظ کرد.

“من پیش بینی نمی کنم [a vaccine mandate] سیسولاک اخیراً به شعبه نوادا ان‌بی‌سی گفت که در آینده اتفاق می‌افتد و از بلایای بزرگ یا دیگر گزینه‌های بزرگ اجتناب می‌کند. ما بسیاری از آن را به مشاغل خصوصی واگذار کردیم.»

در همین حال، جمهوری خواهان می گویند که دموکرات ها برای اعتراف به تغییرات در افکار عمومی بسیار کند عمل کرده اند.

رایان ویلیامز، استراتژیست جمهوری خواه و دستیار سابق میت رامنی که در دفتر فرماندار ماساچوست و کمپین ریاست جمهوری رامنی خدمت می کند، می گوید: «روشن است که اکثر رای دهندگان در حال حاضر با احتیاط جمهوری خواهان طرف هستند، اما نه با محدودیت های بیش از حد. دموکرات ها برای مسابقه دیر کردند. اگر آنها به اعمال محدودیت‌های شدید نزدیک به روز انتخابات ادامه دهند، ممکن است به حزب صدمه بزند.»

با افزایش موارد پس از تعطیلات، دموکرات ها اکنون با مقاومت متحدان خود مواجه می شوند. اتحادیه‌های معلمان در سراسر شیکاگو از رهبران محلی می‌خواهند کلاس‌ها را لغو کنند، زیرا هفته گذشته تعداد بیشتری از کارکنان و دانش‌آموزان بیمار شدند و معلمان در سانفرانسیسکو و اوکلند در حال برنامه‌ریزی برای “بیماری‌های غیررسمی” هستند.

اتحادیه ها همچنین از دولت بایدن به دلیل کاهش دستورالعمل های انزوا و قرنطینه انتقاد کردند و رئیس جمهور را متهم کردند که بیشتر از علم به اقتصاد اهمیت می دهد.

سارا نلسون، رئیس انجمن مهماندار هواپیما در بیانیه‌ای گفت: «ما گفتیم می‌خواهیم از متخصصان پزشکی در مورد بهترین دستورالعمل‌ها برای قرنطینه بشنویم، نه از شرکت‌های آمریکایی، که از کاهش دوره به دلیل کمبود کارکنان حمایت می‌کنند.» و افزود: «ما نمی‌توانیم. اجازه دهید خستگی همه گیر منجر به تصمیماتی شود که عمر بیماری همه گیر را طولانی می کند یا سیاست هایی را بر پشت کارگران تحمیل می کند.”

اما رهبران دموکرات ادامه می دهند. لایت فوت روز یکشنبه گفت که از والدینی در شیکاگو که می‌خواهند مدارس را باز نگه دارند، قدرت یافته است – زیرا تلاش می‌کنند به خانواده‌ها و معلمان اطمینان دهند که کلاس‌های درس ایمن هستند.

لایت فوت در گفتگو با شبکه NBC به Meet the Press گفت: “خب، اهرمی که من فکر می کنم در اختیار داریم این است که اراده مردم را داریم.” «والدین خشمگین هستند و خشم خود را از اتحادیه معلمان ابراز می کنند. این یک پویایی بسیار متفاوت از همیشه است.”

از آنجایی که فرمانداران دموکرات رویکرد سخت تری برای باز نگه داشتن مدارس و مشاغل دارند، فعالان سابق انجمن فرمانداران دموکراتیک می گویند که رهبران حزب از همتایان ایالت سرخ خود تقلید نمی کنند، برخی از آنها به طور معمول دستورات و واکسن های نقاب دار را رد می کنند. آنها می گویند دموکرات ها همچنان بر اقدامات پیشگیرانه و واکسیناسیون تاکید می کنند، در حالی که به ساکنان و مشاغل اجازه می دهند به زندگی روزمره خود ادامه دهند.

کوری پلات، مدیر سیاسی سابق انجمن فرمانداران دموکرات، گفت: “شما یک تصدیق واقع بینانه از ناامیدی مردم از همه گیری همه گیر را مشاهده می کنید.” زمانی که دقیقاً عکس آن را از زبان دیگران می شنوید، این کمتر تغییر پیام است تا درک موقعیت و تمرکز بر ایمنی و کاهش یک بیماری همه گیر.

جرد لئوپولد، که به عنوان سناتور جنیفر مک‌کلان در طول انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها خدمت می‌کرد، گفت دموکرات‌ها اکنون باید تصور کنند که مرحله بعدی همه‌گیری در کشوری که به طور فزاینده‌ای می‌خواهد باز بماند، چگونه به نظر می‌رسد.

لئوپولد گفت: «عاقلانه است افرادی که به کمپین 2022 می روند تا با رای دهندگان خود در مورد چالش هایی که با آن روبرو هستند، برخورد کنند. “اما راه روشنی را نیز به پیش می‌دهد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme