عمر دولت اتحادیه چیزهای بی اهمیت جیر

  • 773

دموکراتیک تشکر. Ilhan عمر خواست در توییتر: “ما تا به حال یک استیضاح رئیس جمهور تحویل دولت از آدرس اتحادیه در حالی که او در دادگاه در سنا?” پاسخ: بله. رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1999.

عمر توییتی پرس و جو در فوریه. 2 دو روز قبل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه و اضافه میکند: “با توجه به مخاطبان در اتاق خواهد بود و هر دو خود را دادستان و هیئت منصفه در گفت محاکمه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه سخنرانی امشب پس از مورد استیضاح توسط مجلس on Dec. 18 و در حالی که سنا دادگاه هنوز ادامه دارد. اما او اولین رئیس جمهور به دولت از آدرس اتحادیه تحت آن شرایط.

کلینتون بود استیضاح توسط مجلس on Dec. 19, 1998 و سنا محاکمه آغاز شد در ژانویه. 7 سال 1999. او به ایالت متحده آمریکا در ژانویه. 19, 1999, بدون اشاره به جریان استیضاح دادگاه به عنوان یک متن و ویدئو, آدرس آرشیو توسط ریاست جمهوری آمریکا پروژه در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا را نشان می دهد.

“چند هستهای مجلس را تحریم سخنرانی برای نشان دادن نارضایتی خود را با کلینتون که چهره حذف از دفتر برای اتهام شهادت دروغ و انسداد عدالت ناشی از امر سابق کاخ سفید کارآموز Monica Lewinsky,” سی ان ان گزارش داد که در آن زمان.

کلینتون بود تبرئه توسط سنا در فوریه. 12 سال 1999 بیش از سه هفته پس از آدرس خود را. در صبح روز مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دولت از آدرس اتحادیه Feb. 4 سنا محاکمه شد بسته بندی تا با سناتورها صحبت از طبقه مورد مقالات از استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود تبرئه on Feb. 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>