زمانی که اتحاد کشورهای تولید کننده نفت به عنوان شناخته شده اوپک+ توافق رسیده است به بریده بریده نفت خام خروجی توسط یک تاریخی مقدار آن staved یک سقوط بیشتر قیمت روسیه اصلی صادرات کالا.

آوریل 12 توافق نیاز روسیه به قطع نفت خام تولید نزدیک به یک چهارم در ماه مه و ژوئن بسیار عمیق تر کاهش نسبت به مسکو را رد کرد زمانی که عربستان سعودی پیشنهاد آن در اوایل ماه مارس. و مرحله نهایی مسابقات ممکن است در یک شیب دراز مدت هزینه برای کرملین آسیب رساندن به روابط با ریاض بود که پس از جوانه زدن مراقب باشید کشت.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور شده است wooing عربستان سعودی برای سال ها به عنوان بخشی از تلاش برای گسترش نفوذ روسیه در انرژی-غنی خاورمیانه که در آن ایالات متحده شده است غالب در خارج از داور پس از جنگ سرد ،

اولین سفر خود به روسیه با پادشاه عربستان در سال 2017, به دنبال توافق با مسکو یک سال پیش از آن به عضویت ریاض در خروجی کاهش جدید اوپک+ چتر — و به نظر می رسید تاکید کرملین جدید نفوذ در یک منطقه که در آن مشخصات آن شده بود کاهش قابل ملاحظه ای در پی فروپاشی شوروی از سال 1991.

در ماه اکتبر گذشته پوتین در سفر به عربستان سعودی از سال 2007 به عنوان کشور خود — دو از سه تولید کنندگان نفت در این سیاره — تست مشارکت خود در اوپک+ و توافق در معاملات سرمایه گذاری.

‘به طور کامل عاری از حقیقت’

که تصویر شده است به شدت تیره شده توسط بن بست آغاز شده است که هنگامی که این دو کشور موفق به رسیدن به یک توافق در نفت-خروجی کاهش است.

با کروناویروس در حال حاضر افسرده تقاضای جهانی عربستان سعودی به 6 مارس نشست اوپک در وین با یک پیشنهاد به کاهش تولید 1.5 میلیون بشکه در روز — و روسیه آن را رد کرد.

به مسکو و ریاض علنا رد و بدل اتهامات بیش از, بود که به سرزنش, قیمت جهانی نفت سقوط.

بدتر شدن COVID-19 بحران بسته مرزها و سفر به شدت کاهش می یابد و فعالیت های صنعتی قرار دادن مقدار زیادی از فشار رو به پایین بر روی تقاضا برای انرژی است.

شش ماه پس از شرکت در ریاض, پوتین تنبیه شد توسط وزیر امور خارجه عربستان که گفت: در بیانیه ای که در آن او با اشاره انگشت در عربستان سعودی “به طور کامل عاری از حقیقت است.”

نمایشگاه آب و دوستان ؟

“من فکر می کنم این بحران یک محک برای روسیه و عربستان روابط — آن را ثابت این رابطه معاملاتي به جای استراتژیک” رئوف محمداف یک تحلیلگر انرژی با تمرکز بر اتحاد جماهیر شوروی سابق در خاورمیانه در موسسه واشنگتن گفت: RFE/RL.

“ماهیت همکاری نازل شده است در طول بحران و این نشان داد که وجود دارد معایب بزرگ” در دو کشور درک درستی از یکدیگر محمداف گفت.

در سال 2015 روسیه — آمار توسط غرب تحریم بیش از آن در تصرف کریمه و آن را محدود سرمایه گذاری خارجی — امضا توافق نامه با عربستان سعودی که گیراندم ریاض سرمایه گذاری 10 میلیارد دلار به شوروی سابق جمهوری.

اما تنها حدود یک چهارم سرمایه گذاری شده است که تا کنون یک واقعیت است که تا به حال rankled کرملین.
اما اگر ناخشنودی بیش از جریان سرمایه گذاری یکی از دلایل روسیه تصمیم به رد عربستان پیشنهاد ریاض ممکن است از کار اخراج شده و به زودی پس از نهایی در وین.

روز پس از معاند مارس 6 جلسه رسانه های روسی گزارش دادند که یک معامله بین روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق متعلق به دولت سرمایه گذاری وسیله نقلیه و عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری (PIF) برای به دست آوردن نزدیک به 31 درصد از سهام در نفت روسیه شرکت خدمات قرار داده شده است در خود نگه دارد.

آن را به عنوان گزارش شده است از روسیه PIF خرید سهام در چهار اتحادیه اروپا را بالای شرکت های انرژی — Equinor ASA, Royal Dutch Shell PLC کل SA و Eni SpA — به ارزش حدود 1 میلیارد دلار در ماه گذشته است.

در همین حال ایگور Sechin نفوذ پوتین متحد که ریاست دولت غول نفتی روس نفت و کسی که رسانه های روسی گزارش داده بود پشت کرملین تصمیم به شکستن با ریاض در اوپک+ جلسه بعد گفت: داد از دست داده بود اهمیت آن به عنوان ایالات متحده و کشورهای دیگر مطرح خروجی برای مقابله با آن کاهش.

تیره انگیزه

انگیزه های پشت روسیه حرکت هستند تیره, اگر چه, و ممکن است متعدد است. برخی از تحلیلگران گفت: مسکو بود به مجازات شیل ایالات متحده-صنعت نفت در حالی که دیگران گفت که روسیه در هماهنگی با اوپک+ ممکن است تضعیف مختلف با هدف گسترده تر و فراتر از بازارهای انرژی.

جیمز فیلیپس, یک, عربستان سعودی, تحلیلگر در بنیاد میراث اتاق فکر در واشنگتن گفت: ملت ها هدف مشترک از قیمت نفت بالاتر — یک نتیجه سنگین خود را از اتکا به کالا برای پر کردن بودجه خود را — در تضاد شدید با خود واگرا سیاست خارجی منافع و باعث می شود آن را دشوار است برای آنها را به همکاری.

“این یک سلاح طول رابطه را بر اساس اشتراک منافع اقتصادی اما تضاد سیاست خارجی منافع, بنابراین من فکر می کنم آن را دشوار خواهد بود برای هر دو طرف را از نزدیک همکاری با دیگر” فیلیپس گفت: RFE/RL. “آنها ادامه خواهد داد و در نوع خود از سرما زا در رابطه است.”

ریاض و مسکو بازگشت طرف مقابل در جنگ در سوریه در حالی که کرملین همچنان به حمایت از دولت در ایران, سیاسی و مذهبی, دشمن عربستان سعودی است.

یک روز پس از روسیه را رد کرد و آن مه 6 پیشنهاد عربستان سعودی به طور غیر منتظره اعلام کرد این امر به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا تولید نفت در ماه آوریل بیش از 2 میلیون بشکه در روز حتی به عنوان coronavirus ناشی از تقاضا برای رها کردن.

تهاجمی حرکت می کند — که باعث بزرگترین روز کاهش قیمت نفت در نزدیک به سه دهه — مشاهده شد که ریاض تلاش به کرملین بازگشت به میز مذاکره است.

برندگان بازندگان

مسکو را طعمه و ایستاده خود زمین در زمان مباهات آن می تواند مقاومت در برابر کاهش قیمت نفت بیش از ریاض در حساب از آن بالاتر ذخایر ارز خارجی و قیمت پایین تر آن را مورد نیاز برای بودجه خود را برای شکستن حتی.

تحلیلگران می گویند هیچ کس نمی تواند پیش بینی تقاضا تخریب فقط در اطراف گوشه ناشی از کروناویروس که ارسال خواهد روسیه را نفت خام مخلوط اورال به عنوان کم به عنوان $10 در هر بشکه در برخی از نقاط اروپا است.

روسیه نیاز به یک اورال قیمت نفت در پایین $40s به تعادل بودجه خود را با توجه به BCS کارگزاری.

مسکو مجبور شد پشت به جدول با ریاض به بحث تاریخی تولید کاهش تحلیلگران گفت: بالا بردن سوال که آیا پوتین اشتباه محاسبه.

کنستانتین Sonin یک اقتصاددان و استاد دانشگاه شیکاگو گفت: RFE/RL که حتی اگر مسکو تا به حال به توافق اولیه عربستان پیشنهاد آن را اجتناب احتمالی کاهش قیمت در آورده با کروناویروس محور سقوط در تقاضا در هفته بعد و یا نیاز به توافق دوباره در خروجی کاهش است.

Russian President Vladimir Putin (left) with Rosneft CEO Igor Sechin (file photo)


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه (چپ) با مدیر عامل شرکت روس نفت ایگور Sechin (عکس)

با اینحال Sechin نام در روسیه ناچار خواهد شد به این رویدادها با توجه به درک نقش برجسته در scuttling توافق با عربستان سعودی, او گفت:.

“Sechin خواهد بود سرزنش برای این به هر حال از آنجا که در زمان بد مردم می خواهم برای پیدا کردن مقصر می گشتند,” Sonin گفت. اما او افزود که این نمی خواهد صدمه دیده است Sechin ایستاده با پوتین, تماس تلفنی با رئیس جمهور روسیه “بسیار وفادار” به چنین متحدان.

اگر روسیه مشتاق به بازگشت به مذاکرات خیلی سعودی بودند که در مواجهه با چشم انداز داشتن هیچ خریداران خود را برای افزایش تولید گفت: الن والد رئيس جمهور از ایالات متحده بر اساس Transversal مشاور و متخصص در عربستان سعودی است.

“اگر آنها تا به حال توافق برای کاهش تولید زمانی که آنها پس از آن [عربستان سعودی] را نگاه بسیار احمق اگر آنها تا به حال پر شده همه این تانکر و آنها فقط نشستن وجود دارد با هیچ جایی برای رفتن,” ولد گفت: RFE/RL.

عربستان سعودی اقدامات نیز ممکن است آسیب دیده آن روابط استراتژیک با ایالات متحده گفت: فیلیپس. شش سناتور ایالات متحده آمریکا به طور عمده از نفت متحده به نام برای برش آمریکا برای حمایت از ریاض اگر آن را کاهش نمی دهد تولید نفت.

وجود دارد تقریبا هیچ گونه بحث در مورد روسیه توسط سناتورها و پوتین ممکن است امیدوار است که این توافق برای پایان دادن به جنگ قیمت – که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده سخت و کمک به کارگزار می تواند به ارائه یک پلت فرم برای بهبود روابط با ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im