نفت soars بلند کردن سهام در امید به یک جنگ قیمت بس

نیویورک (AP) — سهام مردد بين سود و زیان در اوایل روز شنبه پس از یک گزارش نشان داد یک رکورد تعداد آمریکایی شغل خود را از دست هفته گذشته با توجه به شیوع کروناویروس.

بازار شده بود رهبری برای بالاتر باز بود اما برای سهام ایالات متحده آتی شاخص اروپا و دیگر بازارهای بیشتر ناپدید شد پس از دولت ایالات متحده گزارش داد که بیش از 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. که دو هفته قبل از شماره که خود را نزدیک به پنج بار قبل از رکورد در سال 1982.

S&P 500 بود تا 0.2% در ساعت 10:10 صبح به وقت شرق آمریکا. آن بوده است تا آنجا که 0.7% و پایین به اندازه 0.6% قبل از آن. میانگین صنعتی داو جونز و نزدک شد و کمی تغییر کرده است.

کمک به شکستن دل تنگی بود افزایش برای انرژی سهام هستند که سوار موج بازگشت قیمت نفت.

معیار و آمریکا بوده است تا آنجا که 11 درصد در امیدوار است که عربستان سعودی و روسیه می تواند قدم به عقب از قیمت خود را از جنگ و قطع برخی از تولید به جهان باقی می ماند غرق در نفت خام. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اواخر روز چهارشنبه که او فکر کرد که دو طرف می تواند رسیدن به یک معامله به زودی. نفت بود تا 8 درصد در مدت کوتاهی پس از ایالات متحده معاملات سهام آغاز شد.

است که به کمک انرژی سهام S&P 500 پرش 4 درصد و تا کنون بیشترین میزان افزایش در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است.

بازارهای اروپایی خود را از دست داده قبلا سود پس از ایالات متحده بیکاری داده است. آلمان داخ پایین بود 1.1% پس زودتر تا 0.7%. فرانسه از سهام از دست رفته 0.5% پس از نیز کمی بالاتر است.

وجود دارد بیش از 911,000 موارد تایید شده در سراسر جهان به رهبری ایالات متحده با بیش از 206000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

کسب و کار را تعطیل و مردم را به ماندن در منزل به سرعت گسترش ویروس. است که اقتصاددانان پیش بینی ناگهانی و تند رکود اما هیچ کس می تواند برای برخی می گویند چه مدت طول می خواهد بدون دانستن زمانی که عفونت در نهایت آهسته است.

کنگره آمریکا هفته گذشته در یک توافق 2.2 تریلیون دلار کمک های اقتصادی بسته و فدرال رزرو وعده داده شده به خرید به عنوان بسیاری از Treasurys به عنوان مورد نیاز برای حفظ بازارهای اعتباری در حال اجرا هموار.

قانونگذاران در حال جمع آوری ایده ها برای دور جدیدی از کمک. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی از حمایت 2 تریلیون دلار زیرساخت های بسته. اما بالا و جمهوری خواهان در کنگره می گویند که آنها برای اولین بار می خواهید برای دیدن چگونه به خوبی خود را به تازگی تصویب برنامه انجام دهید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de