نمایندگان اوپک و روسیه و دیگر کشورهای تولید کننده نفت مشخص شده اند برنامه ای برای کاهش تولید یک حرکت به منظور ایجاد ثبات در بازار جهانی نفت متزلزل coronavirus بیماری همه گیر.

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ گفت: در 9 آوریل پس از یک ساعت مذاکره در جلسه که خواستار طرح برای برش در خروجی با بیش از یک پنجم — در حدود 10 میلیون بشکه در روز در ماه مه و ژوئن.

آنها همچنین گفت که انتظار می رود ایالات متحده و دیگر تولید کنندگان به عضویت در تلاش خود را برای سرپا نگه داشتن قیمت ها که رفته اند به سقوط به دلیل همه گیر و عرضه بیش از تقاضا.

اما این گروه گفت: یک توافق نهایی وابسته به مکزیک که خودداری کردند در تولید کاهش آن خواسته شده بود به.

بیشتر مذاکرات با توجه به محل در آوریل 10 در میان وزیران انرژی از گروه 20 اقتصادهای بزرگ.

برخی از صنعت نفت گفته اند حتی یک توافق برای کاهش تولید 10 میلیون بشکه در روز نخواهد بود به اندازه کافی برای ایجاد ثبات در بازار به دلیل زمان عرضه بیش از حد است هفته دور از پر کردن جهان از امکانات ذخیره سازی.

اوپک+ انتظار اضافی برش از 5 میلیون بشکه در روز را از دیگر تولید کنندگان نفت از جمله ایالات متحده آمریکا که بزرگترین تولید کننده نفت.

“ما در انتظار دیگر تولید کنندگان خارج از اوپک+ باشگاه برای پیوستن به این اقدامات که ممکن است فردا اتفاق می افتد در طول G20,” کیریل Dmitriev سر از روسیه ثروت صندوق و یکی از مسکو بالای نفت مذاکره کنندگان به رویترز گفت.

ایالات متحده این بوده است تمایلی به موافقت با شرکت در یک برش برای سرپا نگه داشتن قیمت ها. بسیاری از تولید کنندگان بر این باورند فرمان قطع خواهد ایالات متحده نقض قوانین ضد تراست و واشنگتن گفت: آمریکا و خروجی در حال حاضر در حال سقوط به دلیل قیمت های پایین است.

قیمت یک بشکه نفت خام برنت بین المللی معیار کاهش یافته است و به بیش از $31 از حدود 66 در ماه ژانویه به عنوان یک نتیجه از کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در میان coronavirus همه گیر و شکست های قبلی اوپک+ معامله بین روسیه و عربستان سعودی است.

پایان است که معامله در مارس دیدم روسیه و عربستان سعودی اعلام عمده عرضه را افزایش می دهد در مبارزه بیش از سهم بازار در زمان کاهش تقاضا است. روسیه در حرکت بود در بخشی رانده شده توسط میل به آمار مدیون ما نفت شیل تولید که هزینه های تولید به طور متوسط در حدود 50 دلار در هر بشکه رسید.

اوپک+ جلسه ویدئو کنفرانس در همراهی با دستورالعمل برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ در میان همه گیر.

با گزارش رویترز خبرگزاری بلومبرگ و AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de