اوهایو حزب دموکرات شکایت بیش از تاخیر اولیه انتخابات

کلمبوس, اوهایو (AP) — سیاستمداران از همه راه راه ابراز نا امیدی شنبه پس از اوهایو اولیه به تعویق افتاد تا ماه ژوئن توسط دولت و مقامات منتخب نگرانی حضور در حوزه های رأی گیری خواهد کمک به کروناویروس بیماری همه گیر.

اوهایو حزب دموکرات شکایت بعد از ظهر سه شنبه بیش از وزیر امور خارجه فرانک لاروس تصمیم به تعیین یک تاریخ جدید گفت که قدرت استوار است و تنها با قوه مقننه است. پیام های ترک به دنبال نظر از لاروس یک جمهوری خواه و دولت های دادستان کل, که نشان دهنده او.

دولت را بالا سلامت رسمی دکتر امی Acton ذکر شده نیاز به مهار بیماری همه گیر در تماس انتخابات ساعت قبل از رای دهندگان قرار بود به بازیگران آراء صبح روز سه شنبه.

کالیفرنیا ، مایک DeWine اعلام کرد این تصمیم در اواخر روز دوشنبه پس از یک قاضی را رد کرد و یک دولت مورد حمایت درخواست که در شخص رای گیری به تعویق افتاد برای جلوگیری از ازدحام در حوزه های رأی گیری است که می تواند در معرض مردم و جلوگیری از رای دهندگان مسن تر. لاروس به سرعت دستور داد تمام انتخابات شهرستان تخته به پیروی.

هر دو DeWine و اکتون در دفاع از این تصمیم بعد از ظهر سه شنبه گفت: لازم بود برای صرفه جویی در زندگی می کند. بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 نسبتا علائم خفیف اما آن می تواند کشنده برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی. بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس بازیابی در چند هفته.

در حالی که DeWine دریافت کرده گسترده ستایش و توجه ملی به صورت تهاجمی خود را در واکنش به شیوع کروناویروس او روبرو دوم حدس زدن.

جمهوری خواه مجلس لری سرپرست خانوار تقبیح “بی سابقه هرج و مرج و سردرگمی” و تضعیف اوهایو “سیستم دولت” گفت که او در تماس با قانونگذاران در مورد توانایی خود را برای حضور در یک جلسه به “قانونی” آدرس اولیه.

سرپرست خانوار از Glenford گفت که او خواسته است دادستان کل دیو Yost در مورد معافیت قانون گذاران از محدودیت های فعلی در گردهمایی از 50 یا بیشتر.

خود را دموکراتیک همتای خانه اقلیت امیلیا سایکس از اکران گفت: قوه مقننه باید تشکیل شده است قبل از برنامه ریزی اولیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در کاخ سفید جلسه در مورد DeWine تصمیم ستایش فرماندار برای “انجام یک کار بزرگ” در طول بحران اگر چه او گفت که او ترجیح میدهد برای دیدن انتخابات رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

“من فقط فکر می کنم یک انتخابات است چیزی بسیار ویژه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “است که می تواند یک تصمیم خواهد بود که توسط او ساخته شده است. او احساس لازم بود. … کسی به چالش کشیدن آن دادگاه در نهایت تصمیم می گیرید.”

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در حال رقابت برای 136 نمایندگان در اوهایو. کنگره ایالتی و محلی و مسابقات نیز در موضوع است.

اوهایو حزب دموکرات را به طرح دعوی در دادگاه گفت: لاروس شد “آشکارا و به روشنی و بدون صلاحیت و اختیارات قانونی” در تنظیم اولیه جدید تاریخ.

طرح دعوی در دادگاه می پرسد دادگاه عالی ایالت رد LaRose بخشنامه تنظیم ژوئن 2, تاریخ و سفارش اوهایو به قبول رای غیابی از طریق مارس 28 از جمله راه اندازی امن ظروف در خارج از شهرستان در انتخابات هیئت مدیره را برای دریافت این برگه های رای “24 ساعت در روز است.” طرح دعوی در دادگاه نیست آدرس انتخاب یک روز جدید برای فرد رای گیری.

دولت رئیس David فلفل با صدور بیانیه ای انتقادی از “سردرگمی و هرج و مرج” از اواخر دوشنبه اقدامات و اصرار آرا قبل از ژوئن 2.

“گسترش برای مدت طولانی است که بسیار مشکل ساز است برای هر تعداد از دلایل آن است که در همه روشن است که در شخص رای گیری خواهد شد و ممکن است در آن تاریخ به هر حال,” او گفت:.

نیکی پرورش جانباز خلبان نیروی هوایی در مقدماتی حزب دموکرات در برابر مراقبت های بهداشتی مدافع کیت شرودر به صورت 12-مدت توافق در کنگره ایالات متحده استیو Chabot پاییز امسال به نام برنامه های در حال تغییر “غلتکی coaster از احساسات.”

“به عنوان یک خلبان جنگی نظامی آن را غیر معمول نیست برای ما به یک طوفان سبک پاپ آپ و شما را به پرواز در اطراف آن و یا کشف کردن آنچه در آینده,” او گفت:.

مبارزات انتخاباتی خود را است, بررسی راه هایی برای ارتباط برقرار کردن با رای دهندگان بدون بزرگ, عمومی جلسات احتمالا با استفاده از Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی, او گفت:.

لاروس گفت: ژوئن 2 انتخاب شد به اندازه کافی زمان برای سوار کردن بدترین ویروس در حالی که همچنین جلسه دموکرات مهلت برای تعیین نمایندگان به ملی خود را نامزد کردند.

بسته شدن سایت های انتخاباتی در مدیسون و آتن شهرستانهای بیش از نگرانی های وجود داشته است قرار گرفتن در معرض ویروس برجسته خطرات بالقوه. یک نظرسنجی کارگر در مدیسون کانتی گزارش شده بود تب و علائم دیگر بود اما در نهایت مبتلا به چیز دیگری گفته است.

نه DeWine و نه لاروس دارای قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات خود را پس از آرزوی خود برای به تاخیر انداختن اولیه initally رفت و از طریق دادگاه قبل از بهداشت و درمان اضطراری اعلام شد.

در حکم علیه آنها Franklin County قاضی ریچارد فرای پیشنهاد DeWine باید با استفاده از قدرت خود را به reconvene مجلس برای تغییر قانون به جای تبدیل شدن به دادگاه است.

موافقت خود را پیشنهاد دوره از عمل گفت که “ناراحت اپل سبد خرید در یک وحشتناک سابقه.”

آنها اظهار تاسف فرای حاکم در بیانیه ای تاکید است که آنها در عمل از نگرانی برای رای دهندگان سلامت و در واکنش به دستورالعمل های فدرال. مدیر بهداشت به منظور استناد بهداشت و درمان اضطراری.

___

Sewell گزارش از سینسیناتی. آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو ویلز-Huggins و Kantele Franko کمک در کلمبوس.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. دنبال جولی Carr Smyth در https://www.twitter.com/jcarrsmyth و دن در سیول https://www.twitter.com/dansewell.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>