مقامات: TSA عامل فریب مسافر به عریان خودش

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — فدرال حمل و نقل اداره امنیت عامل فریب یک مسافر به دو بار او نشان دادن سینه های خود را به عنوان او را از طریق رفت امنیتی در یکی از پر رفت و آمدترین فرودگاه ها در کالیفرنیا وکیل گفت.

دادستان کل خاویر بکررا گفت: Johnathon Lomeli 22 ساله مشغول به کار بود در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در ماه ژوئن هنگامی که او با استفاده از تقلب و فریب به دروغ زندانی زن است. در محل دستگیر شد اوایل روز پنج شنبه در خانه اش.

او اول گفت که او تا به حال به نگاه در داخل سینه بند خود را به مطمئن شوید که او نیست پنهان کردن هر چیزی و سپس او را نگه شلوار دور از کمر او بنابراین او می تواند نگاه در داخل او گفته محققان.

او پس از آن او را به آنچه او گفته می شود یک اتاق خصوصی برای امنیت بیشتر غربالگری با توجه به دستگیری و استشهاد. اما هنگامی که آنها به تنهایی در آسانسور, او گفت که او به او گفت که او می تواند انجام غربالگری در سمت راست وجود دارد.

این زن گفت: همسرم به او گفت که او تا به حال به مطمئن شوید که او هنوز هم تا به حال چیزی در سینه بند او نیاز به بلند کردن پیراهن او “به من نشان دهد خود را کامل سینه.” او همچنین دوباره نگاه کردن شلوار, او گفت: قبل از گفتن او آزاد بود برای رفتن و اضافه کرد که او تا به حال خوب سینه.

او برگزار می شد در ازای $50,000 قید وثیقه آزاد شد و انتظار می رود به ایجاد یک ظاهر اولیه روز جمعه در Los Angeles County Superior Court. مقامات با این اتحادیه به نمایندگی TSA کارکنان آمریکایی فدراسیون کارکنان دولت نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و مقامات نمی تواند می گویند اگر Lomeli یک وکیل.

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای این نوع از اتهام رفتار” بکررا در بیانیه ای گفت.

TSA در ابتدا آورده مورد به اف بی آی و Lomeli بود اجازه رفتن از فرودگاه شغل ماه پیش گفت: FBI سخنگوی لورا Eimiller.

او گفت: شکایت اولیه درگیر “نادرست غربالگری حداقل یک زن در یک منطقه خصوصی از فرودگاه.”

TSA در بیانیه ای به نام ادعا رفتار “غیر قابل قبول و توهین به سختکوش و متعهد اعضای نیروی کار ما.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت