مقامات می گویند حمله هوایی آمریکا کشته شدن مخابرات کارگر در سومالی

موگادیشو سومالی (AP) — یک نظامی یمن کشته شدن یک کارگر برای یک شرکت مخابراتی در سومالی مقامات این کشور روز سه شنبه گفت.

حسن شیخ محمود به عنوان حاجی Sirad, 55, یک مدیر محلی از Hormuud سومالی بزرگترین شرکت مخابراتی کشته شد که دو موشک زده مزرعه اش در حومه تهران برگزار می شود شهر جيليب در دوشنبه سومالی خبر داد.

هر دو در ایالات متحده آفریقا فرمان و سومالی دولت گفت: حمله هوایی منجر به کشته شدن یک عضو القاعده مرتبط الشباب گروه های افراطی. اما مقامات در Hormuud گفت که این حمله هوایی کشته محلی خود مدیر در جيليب.

یک مقام اطلاعاتی سومالی مرد گفت: هدف حمله هوایی به نظر می رسد شده اند در امنیت رادار اما او کاهش یافته است برای تایید اینکه آیا مقامات آگاه بودند که هدف خود بود مخابرات کارگر. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

مقامات سومالی به مدت طولانی متهم برخی از تجار و بازرگانان از داشتن روابط با الشباب که extorts مقدار قابل توجهی از پول را از کسب و کار به سرمایه گذاری فعالیت خود را در شاخ آفریقا ملت است.

ایالات متحده در آفریقا فرمان بیانیه ای گفت که “ما در حال حاضر در حال بررسی هیچ غیرنظامی کشته و یا به عنوان یک نتیجه از این حمله هوایی” که انجام شد در هماهنگی با سومالی دولت.

ایالات متحده انجام داده است تعداد فزاینده ای از حملات هوایی علیه الشباب در طول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. برخی دنبال شده اند اتهامات از غیر نظامیان کشته شدند.

ایالات متحده می گوید: آن انجام شده 63 حملات هوایی در سومالی در سال گذشته است. حداقل یک دوجین انجام شده در این سال برابر الشباب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت