اوباما انتقاد نکرده ریاست جمهوری سابقه

سریع نگاهی به

یک الگوی رفتاری گردش در Facebook — و بازتوییت شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — به دروغ ادعای رئیس جمهور سابق باراک اوباما “اول سابق رئیس جمهور برای صحبت در برابر [خود] مى شود.” در واقع بسیاری از رهبران ایالات متحده با انتقاد از کسانی که به دنبال آنها را به کاخ سفید است.

داستان کامل

پس از خروج از دفتر در ژانویه 2017 سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا تا حد زیادی اجتناب اظهار نظر در اقدامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در 8 مه طی یک تماس تلفنی با 3000 تن از اعضای سابق دولت اوباما گفت: — بدون اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن توسط نام — که کاخ سفید در واکنش به جهانی همه گیر شده است “مطلق هرج و مرج فاجعه است.”

اوباما ممکن است 8: آن را بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر — “آنچه در آن برای من است” و “به معامله با هر کس دیگری است” — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.

دو روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک الگوی رفتاری از اوباما عکس با عبارت “اول سابق رئیس جمهور برای صحبت در برابر جانشین.” این و مشابه الگوهای رفتاری شروع به گسترش در سراسر Facebook و توییتر همه ادعا که رئیس جمهور صحبت می کنند هرگز بیمار خود اختصاص داده است.

اما این درست نیست.

“رئیس جمهور اوباما قطعا نه اول رئیس جمهور به انتقاد از خود جانشین” ریاست جمهوری مورخ Doris Kearns Goodwin گفت: در یک ایمیل به FactCheck.org.

“به هیچ وجه این رفتار چیزی است که ‘بی سابقه’ یا ‘هرگز اتفاق افتاده است “قبل از” لارا براون استادیار و مدیر دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت سیاسی در دانشگاه جورج واشنگتن نیز گفت: ما یک ایمیل به در.

در واقع رئیس جمهور سابق شده اند کاملا توهین در زمان. “رئیس جمهور تئودور روزولت به نام خود جانشین رئیس جمهور ویلیام هوارد تافت یک fathead یک پازل-شوخ طبعی با مغز یک خوکچه هندی,” گودوین گفت.

“پرزیدنت هربرت هوور ادعا استبداد از رئیس جمهور فرانکلین روزولت بود مسموميت با امریکا است. هوور کار را برای 20 سال گذشته از عمر خود را در یک کیفرخواست از FDR دست زدن به جنگ جهانی دوم است. او خیلی وسواسی در مورد این که ورثه او تصمیم گرفت به آن را منتشر و آن را به ذخیره سازی گفت:” گودوین که در سال 1995 جایزه پولیتزر در تاریخ برای او کتاب “نه زمان عادی: فرانکلین و النور روزولت: خانه مقابل در جنگ جهانی دوم است.”

در دوران اخیر جیمی کارتر “انتقاد رئیس جمهور بیل کلینتون اخلاق پس از Monica Lewinsky رسوایی و انتقاد رونالد ریگان رئیس جمهور برای درک عدم قبول مسئولیت خود به عنوان رئیس جمهور” گودوین گفت.

کارتر همچنین به نام جورج دبلیو بوش دولت را “بدترین در تاریخ” از نظر “تاثیر نامطلوب در این کشور در سراسر جهان است.”

بنابراین, هیچ, اوباما بود اول رئیس جمهور به انتقاد جانشین او.

اما گودوین گفت که “در دهه های اخیر شده است وجود دارد یک نانوشته کد که رئیس جمهور که اعضای این باشگاه منحصر به فرد باید احترام همکاران خود را.” او گفت که “باشگاه” است که به فکر ایجاد شده توسط هوور و هری ترومن در دوایت آیزنهاور مراسم تشییع جنازه در سال 1969.

“رئیس جمهور جان اف کندی گفته بود که هیچ کس می داند که چگونه سخت کار است که تا زمانی که او شده است در این چند ماه” گودوین نیز اشاره کرد.

در واقع بسیاری از روسای جمهور مشورت و پیشنهاد برای کمک به یکدیگر و گودوین گفت: نمونه های بسیاری وجود دارد از همکاری حتی در سراسر حزب خط.

پس از دریافت دعوت نامه به کاخ سفید از ترومن هوور “در زمان اولین قطار به واشنگتن و قادر به ترومن با ارزش مشاوره در مورد چگونه به مقابله با قحطی در اروپا برای او درگیر شده بود با امداد پس از جنگ جهانی اول” گودوین گفت.

کندی به دنبال مشاوره از آیزنهاور در کمپ دیوید پس از شکست در خلیج خوک ها ماموریت “رئیس جمهور لیندون جانسون سفر رئیس جمهور هری ترومن وطن به ثبت نام در مدیکر لایحه به افتخار ترومن برای داشتن نام آن را,” او گفت:.

George H. W. Bush, George W. بوش و کلینتون “قادر به فراتر از تفاوت های خود را در سیاست و تبدیل به دوستان نزدیک حتی اگر کلینتون را شکست داد سالمند بوش” گودوین همچنین گفت. “بوش 43 قرار داده و خود را پدر و کلینتون با هم برای کمک به تلاش های امدادی برای طوفان کاترینا و حتی اعلام کرد کلینتون را” برادر با مادر.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

قهوه ای لارا. دانشیار و مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم سیاسی, مدیریت دانشگاه جورج واشنگتن. ایمیل به FactCheck.org. 20 مارس سال 2020 است.

“کارتر لوله های تا, تماس, خار راه ‘بدترین در تاریخ است.'” آرکانزاس دموکرات گازت. 19 مارس 2007.

Fancher, جولی. “جورج دبلیو بوش” برادر با مادر یکی دیگر از’ بیل کلینتون به اشتراک گذاری دفتر بیضی حکمت در دالاس فروم.” اخبار صبح دالاس. 13 Jul 2017.

Freking کوین. “اوباما ضربه شلاق در مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس با هواداران است.” آسوشیتد پرس. 9 مارس سال 2020 است.

گودوین, Doris Kearns. ریاست جمهوری مورخ و نویسنده. ایمیل به FactCheck.org. 20 مارس سال 2020 است.

Middlecamp دیوید. “عبور از خطوط حزب: زمانی که JFK به دنبال مشاوره از آیک.” سان لوئیس اوبیسپو تریبون. 4 Aug 2017.

Nguyen Tina. “هیچ-درام اوباما مراحل از بازنشستگی به Subtweet مغلوب ساختن پیشی جستن.” غرور نمایشگاه. 29 Jul 2019.

“Once upon a time in America.” هوور سر – وبلاگ هربرت هوور کتابخانه و موزه. 7 نوامبر 2016.

Rushay جونیور, Samuel W. “این آیک و هری گرم شدن.” آرشیو ملی. دسترسی 22 مارس سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد (realDonaldTrump). “او گرفتار OBAMAGATE!” توییتر. 10 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de